Paskelbimo data: 2023-01-27

Ar įmanoma, kad automobilis žiemą nekeltų jokių rūpesčių?

Visi vairuotojai, kurių automobiliai stovi lauke, žino ritualą: ankstų rytą, kai laiko ir taip trūksta, nuo automobilio pirmiausia reikia nuvalyti sniegą ir nugrandyti ledą, nes važiuoti esant ribotam matomumui labai rizikinga.

LIQUI MOLY asortimentas žiemai

Laimė, sparčiai viską sutvarkyti galima su LIQUI MOLY produktu „Windshield De-Icer. Specialus aktyvių sudedamųjų dalių mišinys ne tik tirpdo ledą, bet ir valo stiklą. Produktas sparčiai pašalina ledą ir šerkšną, be to, neleidžia susidaryti naujam ledui. Stiklo nebereikia grandyti, nes ledas tiesiog nutirpsta. Apipurkškite apledėjusius stiklus ledo tirpikliu ir palaukite, kol jis atliks savo darbą. Viskas!

Kaip lengvai atidaryti prišalusias automobilio duris ar bagažinę?


Pasirūpinus, kad niekas netrukdytų geram matomumui, reikia lipti į automobilį. Tai padaryti dažnai nėra paprasta, nes durys ir bagažinės dangtis kartais prišąla prie guminių sandariklių. Nuo šio reiškinio apsaugo LIQUI MOLY produktas „Rubber Care. Jis atnaujina gumą, išsaugo jos elastingumą, todėl sandarikliai lėčiau dėvisi. Jei norite, kad durų atidarymas žiemą nekeltų rūpesčių, paviršius produktu padengti rekomenduojame periodiškai. Be to, „Rubber care“ puikiai tinka prižiūrėti ir nuodugniai valyti automobilio padangoms ir guminiams kilimėliams.

Kartais atrakinti duris gali būti nemenkas iššūkis, ypač jei automobilis senesnis. Priežastis – apledėję, užšalę durų užraktai. Problemą sparčiai išspręsti padės LIQUI MOLY produktas „Door Lock Care. Ši priemonė taip pat puikiai tinka profilaktiškai tepti ir prižiūrėti durų užraktams, durų lankstams ir šoninių veidrodžių mechanizmams.

Ką daryti, kad dyzelinas tamptų atsparus net -31 °C temperatūrai?


Kita dažna problema kamuoja dyzelinių automobilių savininkus: atšalus orui, degalai tirštėja. Dėl to kaltas dyzeline esantis žibalas. Vasarą dėl jo nėra jokių rūpesčių, tačiau temperatūrai nukritus žemiau nulio, skystasis žibalas ima kietėti. Susidarę kristalai užkemša degalų filtrą. Varikliui pradeda trūkti degalų ir jis sustreikuoja.

Dėl to geriau imtis atsargumo priemonių ir atėjus šalčiams pasirūpinti, kad dyzelinas būtų geros būklės. „Diesel Flow Fit didina dyzelinių degalų takumą ir filtruojamumą. Su šiuo produktu geros kokybės dyzelinas tampa atsparus net -31 °C temperatūrai. Turėkite minty, kad optimalų efektą gausite tik tada, jei produkto į degalų baką įpilsite degalams dar nesutirštėjus. Be to, kol „Diesel Fow Fit“ nenaudojate, nelaikykite jo automobilyje.

Apšalusio stiklo valymas


Geras matomumas yra vienas iš svarbiausių saugumo veiksnių, ypač šaltais ir drėgnais žiemos mėnesiais. Naujasis LIQUI MOLY produktas „Ready-to-use windshield antifreeze -20 °C, kuris parduodamas praktiškame pastatomame maišelyje, yra paprasta naudoti ir efektyvi priemonė. Jame esančios švelnaus poveikio paviršinio aktyvumo medžiagos ir apsaugančios nuo šalčio aktyviosios sudedamosios dalys gerai valo stiklą, užtikrina gerą matomumą ir apsaugo stiklo plovimo sistemą nuo užšalimo, o purkštukus nuo apledėjimo, net jei temperatūra nukrinta iki -20 °C.

Mišinys yra paruoštas naudoti. Jei lauke šąla, tirpalą į stiklų ploviklio bakelį galima pilti neskiestą, o šiltesnėmis dienomis jį galima praskiesti vandeniu. Šis neužšąlantysis skystis tinka naudoti ne tik visose lengvųjų automobilių ir komercinių transporto priemonių stiklų plovimo sistemose, bet ir transporto priemonėse, kuriose įrengti priekinių žibintų plautuvai ir žibintai su polikarbonatiniais šviesos sklaidytuvais, taip pat tinka vėduokliniams purkštukams bei LED ir ksenoniniams priekiniams žibintams bei plastikiniams šviesos sklaidytuvams, gaminamiems iš skaidraus polikarbonato.

LIQUI MOLY asortimentą sudaro ne tik ši spalvinga žiemos sezonui skirtų apsaugos ir priežiūros priemonių gama, bet ir daug kitų naudingų produktų. Be kita ko jame yra priedų, padedančių užtikrinti, kad automobilio naudojimas žiemą nekeltų jokių rūpesčių. Nepamirškite to ir žiemą važiuosite sklandžiai ir saugiai!

Jus taip pat gali sudominti: