Paskelbimo data: 2024-05-29
Amortizatoriai ir spyruoklės su „Magnum“ kokybės ženklu
„Magnum“ asortimente klientai ras amortizatorių, pakabos spyruoklių ir jų montavimui reikalingus elementus. Kiekvienai šių dalių yra atliekami griežti tyrimai, kurie užtikrina kokybę, patikimumą ir saugumą. „Magnum“ – tai patikimas partneris, kuriuo galima pasitikėti susidūrus su bet kokiais eksploatacijos sunkumais.
Kiekvienas vairuotojas puikiai supranta, kokie svarbūs yra amortizavimo elementai. Būtent jie didžiąja dalimi lemia saugumą: pagerina ratų sukibimą su kelio danga, o dėl to sumažėja paslydimo rizika. Būtent dėl to, keičiant amortizatorius arba spyruokles, svarbu pasirinkti tinkamos kokybės produktus.
Kaip atrodo „Magnum“ amortizatorių ir spyruoklių kokybės patikra?
Pateiksime pavyzdį. Pilnai pakrautas šeštos kartos kombinuotosios versijos „Volkswagen Golf“ sveria apie 2 tonas. Pirmos kartos „Volvo XC 90“ su dyzeliniu 2,4 litrų varikliu sveria virš 2,7 tonų. Tai reiškia, kad paskirsčius mases 50:50, kiekvienai spyruoklei tenka nuo 500 iki bemaž 700 kg spaudimas. Vertė atrodo didelė? Galbūt ir taip, bet ne „Magnum“ spyruoklėms – jos pasiruošusios gerokai didesnėms apkrovoms.
Kiekviena spyruoklė su „Magnum“ logotipu praeina griežtus testus atsparumo stende, kuris gali generuoti iki 40 tonų siekiančią suspaudimo jėgą! Todėl „Magnum“ produktai yra testuojami ekstremaliomis sąlygomis, jėgomis kelis kartus viršijančiomis jų faktines darbo ribas. Pozityvus tokio testo rezultatas užtikrina produkto kokybę ir patvarumą tiek lengvųjų automobilių, tiek komercinių transporto priemonių segmente.
Nukreipimo jėgos testas (angl. Deflection force), žinoma, nėra galutinis patikros etapas, o kitas svarbus tyrimas – vadinamasis testas druskos kameroje. Jį sudaro tikslus temperatūros, slėgio ir druskos miglos dozės valdymas, leidžiantis atkurti sudėtingas kelio sąlygas, veikiančias spyruokles darbo metu ir tiesiogiai susijusias su drėgme ar druskingumu. Tai vienas svarbiausių testų, kuris laboratorinėmis sąlygomis „pasendina“ spyruoklę ir suteikia galimybę įvertinti jos elgseną kasdienės eksploatacijos metu.
„Magnum“ amortizatoriai ir spyruoklės su kokybės sertifikatu „RAR-OCP“
Nukreipimo jėga arba atmosferinių veiksnių poveikis yra svarbūs, bet ne vieninteliai bandymai. Taip pat yra svarbios tikslios medžiagų analizės ir funkciniai bandymai, pvz., produkto darbinė charakteristika. „Magnum“ taip pat didelį dėmesį skiria gamybos procesų kokybei. Inžinieriai, naudodami statistinius įrankius, pvz., APQP, SPC, FMEA, PPAP arba R&R, nuolat tikrina atskirų atsarginių dalių elementų gamybos pakartojamumą. Pagal šių tyrimų rezultatus jie įsitikina, kad tokia pat kokybe pasižymės tiek pirmas, tiek milijoninis elementas. „Magnum“ produktams yra taikomas ciklinis sertifikavimas, o apie produktų kokybę byloja, pvz., sertifikatas RAR-OCP, patvirtinantis visus techninius reikalavimus, išduotas po išsamių ir aukštus reikalavimus keliančių testų.
Susipažinkite su „Magnum“ asortimentu
Prekių ženklas „Magnum“ savo asortimente turi platų aukštos kokybės produktų pasirinkimą tiek lengviesiems automobiliams, tiek sunkvežimiams. Šis logotipas yra ant amortizatorių, pakabos spyruoklių, lingių, o taip pat ant elementų, reikalingų šių dalių montavimui. Čia kalbame apie „McPherson“ kolonų pagalves, tvirtinimo guolius ir amortizatorių slopintuvus. Dar vienas privalumas? „Magnum“ produktai yra tiesiogiai pasiekiami plačiai modelių gamai.
Prekių ženklas jau daugybę metų plečia savo asortimentą, seka rinkos tendencijas, dėl to yra nuolat auga pneumatikos ir dujinių spyruoklių asortimentas. Neseniai prekybos tinkle pasirodė, pvz., pakabos kameros, moduliai bei kompresoriai, pažymėti „Magnum“ logotipu.
Sužinokite daugiau „Tecdoc“ bazėje
Daugiau informacijos apie „Magnum“ asortimentą galima rasti tinklapyje: www.magnum-technology.com. Informacijos apie gamintojo dalis taip pat galima rasti duomenų bazėje „TecDoc data supplier“. Tai profesionalus įrankis, atliekantis transporto priemonių atsarginių dalių enciklopedijos vaidmenį, kuriuo gali naudotis dirbtuvės. Bazėje yra sukaupta ne tik techninė informacija, bet ir nuotraukos, brėžiniai bei grafinės komponentų ir dalių schemos.