Paskelbimo data: 2023-04-20

Keltuvų pagalvės (padai) – kodėl negalima naudoti susidėvėjusių?

Automobilių keltuvas – tai būtinas elementas kiekvienose profesionaliose dirbtuvėse. Tačiau net geriausias keltuvas tinkamai neatliks savo funkcijų, jei guminės pagalvės (padai), kurios turi tiesioginį kontaktą su transporto priemone, bus susidėvėjusios.

Keltuvų pagalvės (padai)

Kokios gali būti susidėvėjusių pagalvių (padų) naudojimo pasekmės?


Automobilio statymas ant pažeistų pagalvių gali lemti kėbulo įbrėžimus arba pažeidimus, net automobilio nuslydimą aptarnavimo metu – dėl to dirbtuvės patirs didelių nuostolių. Taip pat gali nukentėti kliento nuomonė apie dirbtuves, kuriose remonto metu buvo pažeistas automobilis.


Guminės pagalvės – tai eksploatacinis elementas?


Kaip ir padangos automobilyje, taip ir keltuvo pagalvės yra eksploatacinis elementas. Susidėvėjusios padangos yra keičiamos, kai protektoriaus gylis pasidaro per mažas, taip pat verta pakeisti pagalves, jei ant jų yra prasitrynimo pėdsakų arba paviršiaus pažeidimų. Naudojant analogiją su automobilio padangomis, kurios yra vienintelis elementas, jungiantis automobilį su kelio danga važiavimo metu, taip pat verta atkreipti dėmesį, ka keltuvo pagalvės yra vienintelis kontaktas tarp aptarnaujamo automobilio ir keltuvo.

Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad guminė medžiaga, iš kurios yra pagamintos pagalvės, natūraliai sensta ir net nenaudojamos pagalvės laikui bėgant gali būti pažeistos. Įtakos greitesniam šio elemento senėjimui taip pat gali turėti įvairios cheminės priemonės, naudojamos automobilių dirbtuvėse.

Svarbiausia – saugumas


Be aptarnaujamo automobilio apsaugos, visų pirma, reikia atkreipti dėmesį į su keltuvu dirbančių darbuotojų saugumą. Stabilus automobilio atrėmimas – tai saugaus darbo pagrindas. Rekomenduojama nuolat tikrinti pagalvių būklę ir reaguoti į visus neraminančius pėdsakus jų paviršiuje.

Renkantis pagalves būtina atkreipti dėmesį, ar jos neturi jokių įtrūkimų, kurie gali byloti apie tai, kad pagalvės yra pasenusios; arba mechaninių pažeidimų, atsiradusių transportavimo metu.

Asortimente galima rasti plačią pagalvių gamą, kurios tinka keltuvams su kolonomis ir žirkliniams keltuvams. Matmenų specifikacija ir pagalvių nuotraukos yra pasiekiamos mūsų nemokamame internetiniame kataloge, o pavyzdiniai modeliai pateikiami žemiau esančiame sąraše.


Prekių pavyzdžiai:

00842689

00842690

00842691

00844042

00844043

00844201

00844251

00846838