Paskelbimo data: 2024-04-26

Shell akcija

Pirk gamintojo SHELL alyvos ir atgauk 250 EUR IC CASH pinigų!

Shell akcija
Akcijos taisyklės

1.     Akcijos organizatorius – įmonė UAB „Inter Cars Lietuva“.

2.     Akcijos trukmė – 2024-05-01 – 2024-07-31.

3.     Klientas, kuris paaugs 30 % lyginant su 2023m. 05.01 – 07.31 mėnesiais imtina, ir pasieks ne mažiau nei 2500 EUR apyvartą, atgaus 250 EUR į IC PREMIA CASH kortelę.

4.     Akcija galioja tik lengvųjų automobilių variklinei alyvai.

5.     Akcijos prizai bus pervedami į IC PREMIA CASH kortelę per 20 d. d. nuo akcijos pabaigos.

6.     Šioje akcijoje gali dalyvauti įmonės ir asmenys, perkantys prekių iš organizatoriaus, su sąlyga, kad jie yra užregistruoti UAB „Inter Cars Lietuva“ elektroninėje domenų bazėje ir turi aktyvintą IC PREMIJA CASH lojalumo kortelę.Bendrosios UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamų akcijų taisyklės


1.     UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose negali dalyvauti įmonės UAB „Inter Cars Lietuva“ darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, įmonės, kurių savininkai ar (ir) bendraturčiai yra UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai.

2.     UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomos akcijos galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, o dalyvauti joje gali tik Lietuvos Respublikos piliečiai.

3.     Akcijos laikotarpiu įsigytoms prekėms galioja specialios grąžinimo sąlygos – grąžinti galima tik brokuotas, neatitinkančias aprašymo ant pakuotės ir UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovų klaidingai parduotas prekes.

4.     Jei akcijos prizas dėl tam tikrų priežasčių yra apmokestinamas, kokiais nors mokesčiais, UAB „Inter Cars Lietuva“ juos išskaičiuoja ir sumoka, o laimėtojo duomenis pateikia tuos mokesčius kontroliuojančioms institucijoms.

5.     Kad sužinotų akcijos rezultatus, UAB „Inter Cars Lietuva“ turi teisę naudotis akcijos dalyvių apyvartos duomenimis be teise juos paviešinti.

6.     UAB „Inter Cars Lietuva“ pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas arba nutraukti akciją iš anksto apie tai neįspėjusi dalyvių, informaciją apie pakeitimus patalpinusi interneto tinklapyje www.intercars.lt.

7.     Akcijos organizatoriai turi teisę vienašališkai ir bet kuriuo metu pašalinti bet kurį akcijos dalyvį, jeigu būtų užfiksuotas, kuris nors šių taisyklių pažeidimas ir (ar) piktnaudžiavimas jomis.

8.     Akcijos dalyviai neturi teisės viešinti arba tretiesiems asmenims perduoti bet kokio tipo informacijos apie akcijos taisykles, rezultatus, prizus, eigą, dalyvius ir (ar) organizatorius.

9.     Dalyvavimas UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose reiškia, kad dalyviai sutinka su visomis jų taisyklėmis.

10.  Visa informaciją apie UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomas akcijas yra skelbiama UAB „Inter Cars Lietuva“ prekybos vietose  ir interneto tinklapyje www.intercars.lt.