Paskelbimo data: 2024-02-01

Įrangos akcija

Pirk įrangos ar darbo drabužių e-Cat kataloge už 49,99 EUR ir kartu įsigyk įrankių katalogą už 0,01ct.!

Įrangos akcija


Akcijos taisyklės:


1.      Akcijos organizatorius – įmonė UAB „Inter Cars Lietuva“.

2.      Akcijos trukmė – 2024-02-01 – 2024-04-30.

3.      Klientui, "e-Cat" kataloge vieno apsipirkimo metu nupirkusiam išvardintų prekių už 49,99 EUR  (be PVM), bus suteikta galimybė kartu įsigyti įrankių katalogą už 0,01ct.

4.     Akcija galioja: Keltuvams, dirbtuvių baldams, domkratams, variklio gervėms, kranams, įrankių vežimėliams, presams, alyvos aptarnavimo įrangai ir įrankiams, akumuliatorių priežiūros įrangai.

5.      Akcijos prizai dalijami iš karto. Prizai atsiranda krepšelyje, pateikiant užsakymą el. Kataloge.

6.      Šioje akcijoje gali dalyvauti įmonės ir asmenys, perkantys prekių iš organizatoriaus, su sąlyga, kad jie yra užregistruoti UAB „Inter Cars Lietuva“ elektroninėje domenų bazėje kaip automobilių remontu užsiimantys klientai.
Bendrosios UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamų akcijų taisyklės:

1.      UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose negali dalyvauti įmonės UAB „Inter Cars Lietuva“ darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, įmonės, kurių savininkai ar (ir) bendraturčiai yra UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai;

2.      UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomos akcijos galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, o dalyvauti joje gali tik Lietuvos Respublikos piliečiai.

3.      Akcijos laikotarpiu įsigytoms prekėms galioja specialios grąžinimo sąlygos – grąžinti galima tik brokuotas, neatitinkančias aprašymo ant pakuotės ir UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovų klaidingai parduotas prekes;

4.      Akcijoms priklausančių prekių ir prizų kiekis yra ribotas.

5.      Nugalėtojai apie laimėjimus yra informuojami asmeniškai.

6.      Akcijų prizai į pinigus arba kitus prizus nekeičiami.

7.      Jei akcijos prizas dėl tam tikrų priežasčių yra apmokestinamas, kokiais nors mokesčiais, UAB „Inter Cars Lietuva“ juos išskaičiuoja ir sumoka, o laimėtojo duomenis pateikia tuos mokesčius kontroliuojančioms institucijoms;

8.      Kad sužinotų Akcijos rezultatus, UAB „Inter Cars Lietuva“ turi teisę naudotis Akcijos dalyvių apyvartos duomenimis be teisės juos paviešinti;

9.      UAB „Inter Cars Lietuva“ pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas arba nutraukti akciją iš anksto apie tai neįspėjusi dalyvių, bet informaciją apie tai atsiųsdama elektroniniu paštu.

10.   Akcijos organizatoriai turi teisę vienašališkai ir bet kuriuo metu pašalinti bet kurį akcijos dalyvį, jeigu būtų užfiksuotas, kuris nors šių taisyklių pažeidimas ir (ar) piktnaudžiavimas jomis.

11.   Akcijos dalyviai neturi teisės viešinti arba perduoti tretiesiems asmenims bet kokio tipo informaciją apie akcijos taisykles, rezultatus, prizus, eigą, dalyvius ir (ar) organizatorius.

12.   UAB „Inter Cars Lietuva“ pasilieka teisę keisti akcijų sąlygas;

13.   Dalyvavimas UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose reiškia, kad dalyviai sutinka su visomis jų taisyklėmis;

14.   Visa informaciją apie UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomas akcijas yra skelbiama UAB „Inter Cars Lietuva“ prekybos vietose  ir interneto tinklapyje www.intercars.lt.