Paskelbimo data: 2023-09-22

Valytuvai „Bosch Aerotwin“ – dabar dar efektyvesni

Tinkamai veikiantys valytuvai yra labai svarbūs saugumui kelyje užtikrinti, panašiai kaip stabdžiai ir apšvietimas.Važinėjimas su dryžius paliekančiais arba vandens nesurenkančiais valytuvais yra ypatingai pavojingas lietingu metu. Deja, dalis vairuotojų prisimena apie valytuvų keitimą tik lietui prasidėjus, kai stiklas yra purvinas, o kelias ir kiti eismo dalyviai – prastai matomi.

Plokšti valytuvai „Bosch Aerotwin“:

  • puikiai nuvalo stiklą,
  • veikia tyliai ir tolygiai,
  • pasižymi iki 30 % ilgesniu tarnavimo laikotarpiu.
Valytuvai „Bosch“ – optimalus sprendimas, nepriklausomai nuo oro sąlygųDėl pagerintos sintetinės gumos technologijos ir „Power Protection Plus“ dangos bei patikrintų stabilizuojančių bėgelių, valytuvai „Bosch“ užtikrina puikų matomumą ilgesnį laiką, padidindami saugumą ir važiavimo komfortą. Valytuvai tolygiai prisispaudžia prie stiklo ir valo visame paviršiuje nepalikdami dryžių. Taip pat buvo pagerintas jų atsparumas aplinkos ir stiklo teršalų poveikiui.

Valytuvų keitimu verta pasirūpinti iš anksto (pvz., prieš automobilio techninę apžiūrą), kol dar neužklupo blogas oras.

Stabilizuojantys bėgeliai „Evodium“ – tai du pažangūs technologiškai stabilizuojantys bėgeliai, kurie užtikrina stiprų ir tolygų prispaudimą prie stiklo. Dėl to priekinio stiklo valymas vyksta visame jo paviršiuje ir nelieka dryžių.


Valytuvai „Bosch“ yra pasirengę bet kokioms oro sąlygoms
  • paremti ilgamete valytuvų projektavimo ir gamybos patirtimi, valytuvai užtikrina aukštus „Aerotwin“ pritaikymo standartus ir išskirtinai aukštą stiklų valymo efektyvumą,
  • patikrinti griežtais eksploataciniais ir patvarumo testais, atliekamais laboratorijoje ir važiavimo metu,
  • pagerinti dėl naujos sintetinės gumos formulės ir inovatyvios gamybos technologijos, užtikrina geresnį atsparumą aplinkos ir stiklo teršalų poveikiui, o taip pat mažesnį dilimą ir susidėvėjimą.Konkrečiam modeliui skirto komplekto parinkimas ir montavimas yra lengvesnis nei atskirų pavienių valytuvų. Valytuvų komplektas yra idealiai pritaikytas konkretaus automobilio modelio stiklo formai, o specialūs adapteriai užtikrina greitą ir lengvą montavimą.

Verta aplankyti tinklapį www.valytuvaibosch.pl – čia galite patikrinti valytuvus, skirtus konkrečiam automobilio modeliui.
„Bosch Aerotwin“ valytuvų privalumai
  • Puikus valymas – užtikrinamas nepriekaištingas matomumas;
  • Tylus darbas leidžia mėgautis važiavimo komfortu;
  • Ilgas tarnavimo laikas leidžia sutaupyti su kiekvienu kilometru;
  • Gamyklinės įrangos lygio kokybė užtikrina pasitenkinimą geru pasirinkimu.