Paskelbimo data: 2023-02-17

Tinkami „tepalai“ (alyvos) traktoriams

Šiuolaikiniuose traktoriuose ar kombainuose naudojami techniniai sprendimai pasiekia vis aukštesnį pažangos lygį ir dėl to reikalauja atitinkamų tepalų tepimo produktų naudojimo.

Tinkami „tepalai“ (alyvos) traktoriams

Alyvos (tepalai) traktorių dyzeliniams varikliamsNaujausia REVLINE FARM produktų gama yra skirta visų tipų žemės ūkio technikos mechanizmams ir agregatams. Šiuolaikiniuose traktoriuose montuojami dyzeliniai varikliai su turbokompresoriais, o vis dažniau – ir išmetamųjų dujų valymo sistemos, pvz., kietųjų dalelių filtrai DPF, azoto monoksido neutralizavimo katalizatoriai SCR ir kt. Būtent tokio tipo transporto priemonių varikliams yra skirtos sintetinės variklių alyvos REVLINE FARM MOTOR LA 10W-40 ir REVLINE FARM MOTOR LA 10W-30 arba mineralinė alyva REVLINE FARM MOTOR LA 15W-40. Varikliams be išmetamųjų dujų valymo sistemų galima naudoti mineralines alyvas REVLINE FARM MOTOR 15W-40 arba REVLINE FARM MOTOR 15W-50.

Transmisinė alyva traktoriams


Visų ratų varančioji pavara 4x4 yra labai populiari žemės ūkio reikmėms skirtoje technikoje. Esant tokiam ratų prievadui, varančiosiose ašyse naudojami specialūs reduktoriai ribotos trinties diferencialais LSD (angl. Limited Slip Differential). Dėl ribotos trinties diferencialo LSD transmisijos sukimo momentas yra perduodamas per diferencialą abiem varančiosios ašies ratams, net jei ratai yra ant skirtingo sukibimo dangos. Toks sprendimas besąlygiškai reikalauja ir atitinkamos transmisinės alyvos naudojimo. Kaip tik tokiu tikslu ir buvo sukurti produktai REVLINE FARM GEAR OIL LS 80W-90 ir REVLINE FARM GEAR OIL 90 LS, kurie puikiai tinka sunkiai apkrautų pavarų tepimui.

Žemės ūkio transporto priemonėse taip pat naudojami tokie techniniai elementai kaip modernios pavarų dėžės. Pirmoji jų – tai pavarų dėžė CVT (angl. Continously Variable Transmission). Tai bepakopė pavarų dėžė su neribotu perdavimų skaičiumi, gaunamu neperjungiant pavaros. Transmisijos veikimo principas yra paremtas kūgių, kuriais juda diržas arba grandinė, jungianti abu pavarų dėžės kūgius, momento keitimu. Dažniausiai tokios dėžės yra montuojamos didesnės galios traktoriuose ar sunkvežimiuose. Atskiri gamintojai suteikia šio tipo pavaroms nuosavus pavadinimus, pvz., CVX gamintojas – CASE, „Auto Command“ gamintojas – „New Holland“, „Auto Power“ gamintojas – „John Deere“ arba „Vario“ gamintojas – „Fendt“.

Hidraulinis „tepalas“ traktoriams


Neatsiejamas žemės ūkio technikos ir įvairios papildomos įrangos kertinis elementas yra hidraulinės sistemos. Tokia įranga naudojama labai skirtingomis darbo sąlygomis ir reikalauja, kad hidraulinė alyva būtų atspari ekstremaliai skirtingoms darbinėms temperatūroms. Aukštas klampumo indeksas – tai svarbiausias parametras, apibūdinantis hidraulinių alyvų kokybę. Todėl lauko sąlygomis eksploatuojamos technikos hidraulinių kontūrų tepimui labiausiai rekomenduojame REVLINE FARMHYDRAULIC HVI 46 hidraulinę alyvą.

Daugiafunkcinės alyvos (tepalai)


Kitas ir visiškai kitoks transmisijos tipas yra „Powershift“. Tai dviejų sankabų pavarų dėžė, išnaudojanti dvi atskiras, nepriklausomai veikiančias mechanines pavarų dėžės. Dažniausiai tokio tipo transmisijos yra naudojamos vidutinės ir mažesnės galios žemės ūkio traktoriuose ar savaeigiuose mechanizmuose. Pavyzdžiui, „New Holland“ gaminamos technikos pavarų mechanizmas gali būti pavadintas „Elektro Command“, „Auto Command“ ar „Active Elektro Command“, o tuo tarpu „John Deere“ šį mechanizmą vadina „Direct Driver“, o „Valtra“ - „Hitach-5“. Visoms šių rūšių pavarų dėžėms (CVT, „Powershift“) yra skirtos daugiafunkcinės STOU klasifikacijos alyvos: REVLINE FARM STOU MC 10W-40, REVLINE FARM STOU 10W-30 arba ir UTTO klasifikacijos alyva REVLINE FARM UTTO MP 10W-30.

Minėti produktai taip pat puikiai tinka ir šlapių stabdžių (angl. Wet Brakes) sistemoms, kurios vis dažniau naudojamos traktoriuose, siekiant didesnio stabdymo efektyvumo sunkiomis eksploatacijos sąlygomis.

REVLINE FARM alyvų (tepalų) gama traktoriams


REVLINE FARM
gamos produktai atitinka daugelio žemės ūkio technikos gamintojų reikalavimus, specifikacijas ir standartus, todėl puikiai gali pakeisti originalios įrangos gamintojų (angl. OEM – Original Equipment Manufacturer) siūlomus „originalius“ vardinius produktus.

REVLINE FARM alyvos yra tiekiamos plastikiniuose 20 litrų bakuose su dviejų kamščių sistema ir 200 litrų talpos metalinėse statinėse. Dviejų kamščių sistema leidžia alyvą greičiau ir saugiau supilti į mechanizmo tepimo sistemą.

DAUGIAFUNKCĖS ALYVOS (TEPALAI)

REVLINE FARM STOU MC 10W/40REVLINE FARM STOU 10W/30
REVLINE FARM UTTO MP 10W/30

ALYVOS (TEPALAI) TRAKTORIŲ DYZELINIAMS VARIKLIAMS
REVLINE FARM MOTOR LA 15W/40REVLINE FARM MOTOR 15W/40
REVLINE FARM MOTOR 15W/50
HIDRAULINIS „TEPALAS“ TRAKTORIAMS

REVLINE FARM HYDRAULIC HVI 46

TRANSMISINĖ ALYVA TRAKTORIAMSREVLINE FARM GEAR OIL 90 LS

„Inter Cars Lietuva“ asortimente galite rasti ir kitų gamintojų „tepalus“ traktoriams:

DAUGIAFUNKCINĖS ALYVOS

VARIKLIS-TRANSMISIJA-HIDRAULINĖ SISTEMA

TRANSMISIJA-HIDRAULINĖ SISTEMA-ŠLAPI STABDŽIAI

HIDRAULINĖ SISTEMA

REDUKTORIAI IR DEMULTIPLIKATORIAI

CASTROL

TRANS AGRI MPP 10W30 / TRANS AGRI MPP 10W40

TRANS AGRI TP 80W

HYSPIN HVI 46

TRANS AXLE EPX 80W90

COMMA

TRANSFLOW ML 10W30

UTTO 80W

HLP 46 HYDRAULIC OIL

LS GEAR OIL 80W90 GL5

FUCHS

AGRIFARM STOU MC 10W30 / AGRIFARM STOU MC10W40

AGRIFARM UTTO MP / TITAN UTTO PRO

RENOLIN HV 46

TITAN G.HYP LD 80W90 / TITAN SUPG.80W90 20L

MOTUL

DS AGRI SYNT 10W40 / DS SUPER AGRI 15W40

TRH 97 / TRH FE

RUBRIC HV

90 PA / EPL 90 / HD 80W90

TOTALENERGIES

STAR MAX FE 10W30 / MULTAGRI PT 10W40

DYNATRANS MPV / DYNATRANS VX FE

EQUIVIS ZS

DYNATRANS DA 80W90 / DYNATRANS LS 80W90