Paskelbimo data: 2021-06-22

„ZKW“ LED žibintai – „Inter Cars“ asortimente

„ZKW“ – tai austrų automobilių žibintų gamintojas, kuris pastaruoju metu papildė platų „Inter Cars“ „premium“ klasės apšvietimo elementų asortimentą.

automobilio zibintai.png

Automobiliams, nepriklausomai nuo technologijos, klasės ar pavaros, reikia gero, saugaus ir efektyvaus apšvietimo. Paprasti halogeniniai žibintai vis dažniau keičiami aukštųjų technologijų (high-tech) produktais, tai yra tokiais, kurių visuose gamybos etapuose ir juos eksploatuojant taikomi naujausi mokslo ir technikos pasiekimai.

Automobilių pramonės rinka tobulindama automobilius pripratino vartotojus prie aukščiausios kokybės produktų. Taigi nuolatinis inovacijų poreikis atsirado ir automobilių apšvietimo technologijų srityje.

– Įmonė „Inter Cars“, būdama atsarginių dalių srities lyderė, ieško verslo partnerių viso pasaulio rinkose. Taip užsimezgė bendradarbiavimas su „premium“ klasės apšvietimo elementų gamintoju, kurio produktai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, o įsitraukimas į šiuolaikinių klientų poreikių patenkinimą tapo visos įmonės technologinės plėtros pavara,– sako Tomaszas Rodakas, įmonės kėbulo dalių segmento direktorius.

„ZKW“ priklauso grupei pasaulinių lyderių, kurie veikia tiek Europos, tiek JAV, tiek Azijos rinkose. „Inter Cars“ bendradarbiavimas su įmone „ZKW“ patvirtina, kad šis prekių ženklas yra vertas dėmesio. 

„ZKW“ tikslas – kurti apšvietimo technologijas, kurios:

  • didina kelių eismo saugumą;
  • gerina apšvietimo produktų našumą ir efektyvumą;
  • palaiko aplinkosaugos veiksmus energijos taupymo parametrais;
  • atitinka šiuolaikiškiausių išmaniųjų pagalbos vairuotojui sistemų reikalavimus;
  • turi įtakos automobilių išvaizdai visame pasaulyje;
  • išvaizda išskiria atskirų transporto priemonių markių apšvietimo elementų bruožus.

Įmonės „ZKW“ pagrindinės automobilių žibintai

Įmonė kuria ir gamina aukščiausios kokybės apšvietimo sistemas ir elektroninius modulius visai automobilių pramonei tiek pirminiam montavimui, tiek atsarginių dalių rinkai. „Inter Cars“ asortimente rasite tiek priekinių žibintų, tiek priekinių rūko žibintų, tiek dienos šviesų žibintų: halogeninių, ksenoninių, LED ir lazerinių.

„ZKW“ – tai pasaulinis apšvietimo elementų pirminiam montavimui tiekėjas tokiems koncernams, kaip „Audi“, „BMW“, „MAN“, „Mercedes“, „Opel“ ir „VW“.

Inter Cars“ asortimente rasite:

708.31.100.02 – Kairysis žibintas D3S/LED – „Audi Q3 8U“ (2011–2015 m.)

631.01.000.02 – Rūko žibintas, priekinis, kairė H11 – „BMW 3 E90/E91“ (2005–2008 m)

1039.306.A000 – Dešinysis žibintas LED AHL – „BMW 5/G30“ (2017 m.)