Paskelbimo data: 2022-04-27

Universalios Hankook Kinergy 4s H740 padangos

Universali vidutinės klasės padanga HANKOOK Kinergy 4S H740 yra skirta lengviesiems automobiliams ir pasižymi aukštais parametrais bet kuriomis eismo sąlygomis.

Tai idealus sprendimas vairuotojams ieškantiems saugių ir patvarių padangų.

Padanga turi žymėjimus 3PMSF(trijų kalnų viršūnių ir snaigės simbolis) bei M+S(purvas ir sniegas). Tai reiškia, kad puikiai pasirodo sunkiomis eismo sąlygomis.

Gamintojas projektuodamas padangą HANKOOK Kinergy 4S H740 optimizavo skirtingų lamelių išdėstymą. Vidinėje pusėje yra išdėstytos lamelės būdingos vasarinėms padangoms, o išorinėje – žieminės lamelės. Dėl to 10% sumažėjo stabdymo kelias ant sniego. Papildomai 6% pagerėjo vairavimo savybės ant šlapios ir sausos kelio dangos.

Žieminės lamelės turi įtakos geresnėms savybėms ant apledėjusios ir apsnigtos kelio dangos. Trimačių savaime blokuojančių lamelių mechanizmas padidina padangos blokų standumą.

Kriptinis protektoriaus raštasbei platūs šoniniai grioveliai efektyviai nuveda vandenį ir sniegą, užtikrindami geresnį sukibimą ant sniego ir šlapios kelio dangos.

Adatiniai šoniniai grioveliai garantuoja aukštą stabdymo efektyvumą bet kuriomis eismo sąlygomis.

Padangų HANKOOK Kinergy 4S H740 gamybai yra naudojamas labai geros kokybės gumos mišinys su silicio dioksidu, kuris ne tik pagerina sukibimą su kelio danga, bet ir sumažina pasipriešinimą riedėjimui.

Vientisa juosta, dviguba plieninė juosta ir pagrindas iš poliesteriomaksimaliai sustiprina protektorių, pagerina jo standumą ir patvarumą.Visapusiška universali padanga skirta važinėjimui įvairiais paviršiais: šlapiais, sausais, apsnigtais. Dėl asimetriško, gerai subalansuoto protektoriaus rašto  Kinergy 4S gerai pasirodo visus metus. Trumpas stabdymo kelias ir patikimas manevravimas ant sniego papildo privalumų sąrašą.

Platus šoniniai grioveliai (įkvėpti lapuočių medžių sandara)

Laiptinės jungtys bei vandens įpjovimai yra sujungti su plačiais šoniniais grioveliais. Sumažintas pasipriešinimas riedėjimui suteikia galimybę tolygiai nuvesti vandenį ir sniegą. Pagerinti grioveliai užtikrina puikų sukibimą ant sniego.

Žieminės lamelės

Žieminės lamelės užtikrina puikias savybes ant apledėjusios ir apsnigtos kelio dangos.

Adatiniai šoniniai grioveliai (įkvėpti spygliuočių medžių sandara)

Pagrindiniai šoniniai grioveliai su kryžminiais kampais garantuoja aukštą sukibimą ir stabdymo jėgą, puikią bet kuriomis eismo sąlygomis.

Vasarinės lamelės

Dėl dviejų skirtingų lamelių naudojimo, padanga pasiekė auštus vasarinius parametrus ant vidinės pusės, o žieminius – ant išorinės. Trimačių lamelių blokavimo sistema laipsniškai remia padangą net sunkiomis eismo sąlygomis dėl bloko standumo sustiprinimo.

Aukščiausias sukibimas ant sniego (puikūs rezultatai žiemą)

„V“ raidės formos šoniniai grioveliai, įkvėpti ledkirčių, užtikrina našų vairavimo ir pasukimo gebėjimą tiek ant ledo, tiek ant sniego. Briaunos žymėjimai snaigės pavidalu parodo protektoriaus susidėvėjimo lygio rodyklių  (TWI) vietas. Užtikrina aukštesnį saugumą ir geresnį efektyvumą, nes suteikia galimybę patikrinti, kada protektoriaus gylis jau yra nepakankamas ir nebegali užtikrinti pakankamo efektyvumo ant sniego.

Padangos struktūra

Aukšto sukibimo silicio dioksido gumos mišinys

Pagerintas sukibimas ant apsnigtos / šlapios kelio dangos bei mažesnis pasipriešinimas riedėjimui.

Vientisa sustiprinta juosta

Idealus protektoriaus patvarumas.

Plati 2-sluoksnių plieninė juosta

Užtikrina optimalų protektoriaus standumą bei pagerina vairavimo savybes.

Lygi pagrindo linija pagaminta iš poliesterio

Geresnis šoninės dalies standumas bei patvarumas.

Aukšto kietumo pado užpildas

Pagerintos vairavimo bei manevravimo savybės.

Labai tvirtas vielos karkasas

Geresnis pado vientisumas ir patvarumas.