Paskelbimo data: 2022-04-29

Universalios Dębica Navigator 3 padangos

Navigator 3 tai naujausia universali prekės ženklo Dębica padanga, kuri dėl inovatyvių technologijų, aukščiausios kokybės medžiagų bei koncerno Goodyear žinių ir patirties, nusako naują kryptį universalių padangų segmente.

Dębica Navigator 3 tai įpėdinis gerai žinomo ir vertinamo, skaičiumi 2 žymimo modelio, kuris nuo 2016 metų pelnė pasitikėjimą ir populiarumą plačios lengvųjų automobilių gamos vairuotojų gretose.

Modelis pasižymi sklandžiu ir patikimu važiavimu tiek ant sausos, tiek ant šlapios kelio dangos plačiame temperatūrų spektre, patikima kontrole ir funkcionalumu ant sniego, aukštu naudojimo  saugumu ir komfortu.

Naujame modelyje yra optimizuotas protektorius, kuris dėl revoliucinių pokyčių įgavo inovatyvų, kryptinį „V“ formos raštą. Neabejotina naujove yra standartinio "V" pagilinimas bei griovelių praplėtimas net iki padangos šoninės briaunos. Toks raštas suteikia galimybę efektyviai ir nepaprastai greitai šalinti vandenį, tirpstančio sniego purvą ir sniegą iš padangos kontakto su kelio danga zonos, o tai turi didelės įtakos sukibimui ir saugumui tiek važiavimo, tiek stabdymo metu.

Tankus sniego lamelių tinklas (banguotų) bei vasarinių (tiesių, išilginių) ant viršutinių protektoriaus elementų briaunų, yra atsakingas už patikimą vairavimą, dėl geresnio apsnigtų ruožų įveikimo bei stabilumo ant sausų vasarinių kelio dangų.

Taip pat yra modifikuotas protektoriaus gumos mišinys, kuris žymiai geriau dirba plačiame temperatūrų diapazone ir nebijo staigių pokyčių. Daugybė funkcinių priedų bei polimerinis pagrindas, apsaugo nuo perkaitimo vasaros karščiuose bei per didelio sustandėjimo esant temperatūrai žemesnei nei 0 °C, dėl to padanga išlaiko savo puikų funkcionalumą ištisus metus.

Dębica Navigator 3 tai inovatyvi universali padanga, kuri užtikrina kelionių saugumą ir komfortą, o taip pat tikslų vairavimą, todėl ji pateisins ir reiklesnių vairuotojų lūkesčius.

Nauja universali padanga Navigator 3 su žieminiu žymėjimu 3PMSF yra paremta šiuolaikiniais technologiniai sprendimais ir užtikrina patikrintą efektyvumą ant šlapios kelio dangos, patikimą kontrolę ant sniego, o be to patvarumą ir degalų taupymą.

  • patikrintas efektyvumas ant šlapios kelio dangos– „V“ formos protektoriaus raštas, kuris padidina atsparumą „aquaplaning“ reiškiniui ir sugeba greičiau šalinti vandenį iš po padangos, pagerina sukibimą ant šlapios kelio dangos ir stabdymo efektyvumą.
  • patikima kontrolė ant sniego– banguota lamelių forma, kuri kartu su tiesiomis ir išilginėmis lamelėmis sudaro raštą, kuriame briaunos yra pasvirusios skirtingomis kryptimis. Tai pagerina padangos „įsigraužimą“ į sniegą ir turi įtakos geresniam sukibimui.
  • patvarumas ir degalų taupymas– mišinio atsparumas dilimui užtikrina ilgesnes ridas, o jo gebėjimas generuoti mažesnį šilumos kiekį ir sunaudoti mažesnį energijos kiekį, padidina padangos energetinį efektyvumą.