Paskelbimo data: 2020-06-25

Trys efektyvūs kondicionieriaus sistemos valymo būdai

Kylant oro temperatūrai, vis dažniau įjungiame kondicionierius ir savo automobiliuose. Jei jaučiamas ne tik gaivus vėjelis, bet ir nemalonių kvapų dvelksmas – tai signalas, kad kondicionieriaus sistemoje greičiausiai yra susikaupusių nešvarumų, bakterijų ar net pelėsio. Tokie reiškiniai ne tik lemia nemalonų kvapą salone, tačiau ilgainiui gali sukelti ir alerginę reakciją.

kondicionieriaus sistema.jpg

LIQUI MOLY siūlo tris problemos sprendimo būdus.

Pirmasis – LIQUI MOLY „Klima Fresh“

Tai itin paprasto naudojimo purškiklis, kuris naudojamas kojų zonoje, kai įjungiama oro cirkuliacija salone bei kondicionierius. Aktyvios medžiagos paskleidžiamos ventiliavimo sistemoje ir panaikina nemalonų kvapą.

Antrasis – LIQUI MOLY „Klima-Analagen-Reineger“

Su šiuo valikliu valymas kruopštesnis ir gilesnis. Preparatas purškiamas ilgu zondu, kuris užtikrina, kad aktyvios medžiagos pasiektų ir išvalytų visus kondicionieriaus sistemos komponentus, tokius, kaip garintuvai bei ortakiai. LIQUI MOLY „Klima-Analagen-Reineger“ nereikalauja jokios papildomos įrangos, todėl juo gali lengvai naudotis ne tik profesionalai, bet ir patyrę galutiniai vartotojai.

Trečiasis – „Klima Analigen  Reiniger 5L“ ir „Klima Analigen Reiniger 1L“

Šios, profesionalų kondicionieriaus sistemos valymą užtikrinančios LIQUI MOLY priemonės, sukurtos specialiai profesionaliems servisams. Valiklis naudojamas kartu su specialiu prietaisu – purškimo pistoletu „Klima Analigen Reinigungspistole“, turinčiu lanksčią žarnelę bei specialų purkštuvą, kuris užtikrina kamuolinį purškimą, garantuojantį patikimą bakterijų bei pelėsio šalinimą.

Šie trys metodai užtikrins kondicionieriaus sistemos švarą jūsų automobilyje, o LIQUI MOLY produktai padės išsirinkti kiekvienam priimtiną sprendimo būdą.

Jus taip pat gali sudominti:

Velenų riebokšlių savybių apžvalga ir montavimo metodai

Velenų riebokšlių savybių apžvalga ir montavimo metodai

Specialūs salono filtrai – apsauga nuo alergenų ir virusų

Specialūs salono filtrai – apsauga nuo alergenų ir virusų

Dyzelinio variklio purkštukai: keitimas ir diagnostika

Dyzelinio variklio purkštukai: keitimas ir diagnostika

Stabdžių sistema: triukšmas, vibracija ir kietumas

Stabdžių sistema: triukšmas, vibracija ir kietumas