Paskelbimo data: 2022-11-08

Pristatome techninių duomenų bazę HAYNESPRO WORKSHOPDATA

„Inter Cars Lietuva“ pristato naujausią techninės ir diagnostinės informacijos bazę, paremtą viena geriausių duomenų bazių – įmonės „Haynespro“ sistema „WorkshopData Ultimate“. Nepriklausomiems servisams ji užtikrina prieigą prie duomenų, pagerinančių darbą ir padidinančių pelningumą taupant laiką svarbiausios automobilizmo srities techninės informacijos paieškoms.

Yra dvi programos versijos: „WorkshopData™ Car“ – skirta lengviesiems automobiliams, ir „WorkshopData™ Truck“ – skirta sunkvežimiams. „Inter Cars“ jas pateikia „Ultimate“ pakete, t. y. labiausiai išplėtotame ir išsamiausiame tarp visų prieinamų rinkoje.

LENGVIESIEMS AUTOMOBILIAMS

„HaynesPro“ sistemoje „WorkshopData™ Car“ pateikiami svarbiausi duomenys apie remontą ir techninę priežiūrą, įskaitant išsamius techninius brėžinius. Unikalus elektroninių duomenų modulis, kuris, naudodamas elektroninį asistentą (VESA), identifikuoja komponentų gedimų ir klaidų kodus, – tai puikus sprendimas mechanikams, remontuojantiems ir prižiūrintiems šiuolaikinius lengvuosius automobilius bei komercines transporto priemones.

Programa yra suskirstyta į septynias pagrindines kategorijas: techninė priežiūra, variklis, transmisija, vairo mechanizmas ir pakaba, stabdžiai, išoriniai ir vidiniai kėbulo elementai bei elektroninės sistemos. Kiekvienai iš šių kategorijų visur, kur įmanoma, buvo priskirti tokie duomenų rinkiniai: reguliavimo duomenys, techniniai brėžiniai, saugikliai ir relės, instrukcijos ir procedūros, remontų trukmės normos, laidų schemos ir rankinė elektros sistemų gedimų diagnostika.

Be to, „WorkshopData™ Car“ turi „SmartPack“ modulius, siūlančius patikrintus patarimus („SmartCASE“™), apimančius techninės priežiūros instrukcijas („SmartFIX“™) ir duomenis apie serviso veiksmus.

„SmartPack“™ – tai puikus „WorkshopData™ Car“ techninių duomenų bazių papildymas. Modulis suteikia servisams galimybę taupyti laiką ir pinigus greitai surandant tinkamą esamų problemų sprendimą, paremtą gamintojų ir servisų pateikta informacija.

Kiekvienu atveju ir kiekvienoje instrukcijoje yra pateikiama tokia informacija:

 • problemos aprašymas (su nurodytu gedimo kodu arba atitinkama problemų sritimi); 
 • priežastis (aiškus problemos šaltinio identifikavimas);
 • sprendimas (su nuorodomis į susijusius techninius duomenis);
 • atsarginės dalys (dalis galima įtraukti į išlaidų sąmatą).

„SmartFIX“™ – tai techninės serviso instrukcijos, kuriose vartotojams pateikiama informacija apie gamintojų rekomenduojamus serviso ir techninės priežiūros darbus. Instrukcijose pateikti kontroliniai sąrašai tų mazgų, kuriuos reikia patikrinti arba suremontuoti. Jose taip pat išvardintos reikalingos atsarginės dalys ir nurodytos jų keitimo laiko normos.

„SmartCASE“™ – tai mūsų unikali techninių duomenų bazė, kuri siūlo naudoti parengtus žinomų problemų, su kuriomis susiduria servisai, sprendimus ir pateikia išsamią informaciją apie patikrintus patarimus. Duomenų bazė paremta realia servisų patirtimi ir faktiniais, patikrintais sprendimais.

„VESA“ – JŪSŲ ASMENINIS ASISTENTAS ELEKTRONIKOS SRITYJE!

„HaynesPro VESA“™ (Vehicle Electronics Smart Assistant – išmanusis transporto priemonių elektronikos asistentas) – tai novatoriškas pagalbos įrankis, skirtas tinkamai elektroninių sistemų diagnostikai. Naudodamas diagnostikos testeriu nuskaitytus klaidų kodus, VESA modulis padeda mechanikams greitai ir tiksliai nustatyti sistemų ir komponentų gedimus bei klaidas.

Naudodamas išmaniąją gedimų identifikavimo procedūrą, vedančią vartotoją nuo vieno žingsnio prie kito, modulis sukuria vietines komponentų schemas ir automatiškai parodo jutiklių, cilindrų ir procesorių tarpusavio sąsajas CAN magistralėje.

Kaip tai veikia:

 • Pasirinkęs konkretų gedimo kodą arba komponentą, vartotojas gali nedelsdamas įjungti diagnostikos pagalbos vedlį. Pakanka vieno kompiuterio pelės klavišo paspaudimo.
 • Visuose kituose diagnostikos žingsniuose reikia tik atsakyti „taip“ arba „ne“.
 • Vartotojams pateikiamas sprendimas arba pereinama prie kito proceso žingsnio.

VESA™ išsamiai nurodo:

 • prievadų, iš kurių turi būti nuskaityti duomenys, numerius;
 • laidų spalvas;
 • tikėtinas reikšmes;
 • osciloskopo duomenis (jeigu yra tokia galimybė).

VESA™ modulio privalumai:

 • Komponentai analizuojami logine tvarka – labiausiai tikėtina gedimo priežastis yra rodoma pirma.
 • Tikslus sistemų ir komponentų gedimų bei klaidų nustatymas.
 • Aiškiai nurodyti skirtingų reikšmių matavimo ir jų palyginimo su numatytosiomis reikšmėmis būdai.
 • Vietinės visų komponentų schemos, kuriose pateikiama tik atitinkama informacija.
 • Standartinis susiejimas su bendrais „TecDoc“ dalių numeriais (duomenims eksportuoti į dalių katalogą arba užsakymų sistemą).

DUOMENŲ LAIKMENOS

„WorkshopData™ Car“ – internetinė programa

 • Paruošta naudoti
 • Svetainės šablonas (papildoma galimybė)
 • Nemokamas licencijų valdymo sistemos naudojimas

„VOLT WorkshopDataTouch“™ – planšetėms pritaikyta vartotojo sąsaja

 • Paruošta naudoti
 • Svetainės šablonas (papildoma galimybė)
 • Tinkama naudoti planšetiniuose kompiuteriuose
 • Vartotojai gali prisijungti naudodami tą pačią licenciją kaip ir „WorkshopData Car“

SUNKVEŽIMIAMS

„WorkshopData™ Truck“ – tai įvairiomis kalbomis pateikta sunkvežimių gamintojų duomenų bazė, parengta specialiai nepriklausomiems servisams, remontuojantiems ir prižiūrintiems pagrindinių markių transporto priemones.

Siekiant pagelbėti sunkvežimių mechanikams, „WorkshopData™ Truck“ pateikiamos įvairiausių komponentų, tokių kaip ašys, varikliai, pavarų dėžės ir sankabos, stabdžių ir elektronikos sistemos, remonto instrukcijos. Visose schemose naudojami standartiniai simboliai, schemos pateikiamos vektorine grafika ir visomis spalvomis, todėl jas patogu atsispausdinti.

Duomenų bazėje pateikiama išsami informacija apie visų pagrindinių Europos markių sunkvežimius (MAN, DAF, „Iveco“, „Isuzu“, „Mercedes-Benz“, „Nissan“, „Mitsubishi“, „Renault“, „Scania“, „Volvo“).

KOMPONENTŲ DUOMENŲ BAZĖ

Dauguma sunkvežimių yra gaminami surenkant komponentus ir įrangą griežtai pagal pirkėjo užsakymą. Sunkvežimius prižiūrintiems mechanikams dažnai reikia tik konkretaus komponento techninių duomenų. Pageidautina, kad nebūtų būtinybės iš anksto nurodyti transporto priemonės markę arba modelį. „WorkshopData™ Truck“ įdiegta paprasta paieškos sistema, kuri suteikia galimybę ieškoti atskirų komponentų pagal jų pavadinimus. Rasti duomenys yra rūšiuojami pagal prekės ženklą ir (arba) filtruojami pagal komponentų grupes. Panašiu būdu atliekama atskirų komponentų priveržimo jėgos bei sukimo momentų duomenų paieška ir spausdinimas.

NAUJAS POŽIŪRIS Į LAIDŲ IŠVEDŽIOJIMO SCHEMAS

Įmonė „HaynesPro“ pirmoji Europoje pasiūlė sunkvežimiams skirtas ABS duomenų ir variklio valdymo sistemų laidų išvedžiojimo schemas. Ši informacija, skirta visiems pagrindiniams modeliams ir tipams, dabar sudaro dalį „WorkshopData™ Truck“ programos. O šis laidų išvedžiojimo schemų rinkinys yra pats išsamiausias rinkoje.

Jeigu pageidaujate išbandyti demonstracinę versiją, kviečiame susisiekti su „Inter Cars Lietuva“ atstovu arba konsultantu jau dabar.


HaynesPro paskyra Youtube portale


Dėl užsakymų kreiptis iranga@intercars.eu

Jus taip pat gali sudominti:

Kodėl verta rinktis salono filtrą su sidabro jonais?

Kodėl verta rinktis salono filtrą su sidabro jonais?

Ką reikia žinoti montuojant amortizatorius, spyruokles ir pakabos montavimo komplektus?

Ką reikia žinoti montuojant amortizatorius, spyruokles ir pakabos montavimo komplektus?

FORTELOCK – surenkamoji grindų danga jūsų autoservisui, garažui ir ne tik

FORTELOCK – surenkamoji grindų danga jūsų autoservisui, garažui ir ne tik

Paprastas būdas neprastai sutaupyti

Paprastas būdas neprastai sutaupyti