Paskelbimo data: 2018-10-12

Susipažinkite su svarbiausiais faktais, įrodančiais aukštą „Filtron“ oro filtrų kokybę

FILTRON - tai dažniausiai Centrinėje ir Rytų Europoje pasirenkamas filtrų prekės ženklas. Aukštą šių filtrų kokybę patvirtina šimtų tūkstančių Europos mechanikų ilgalaikis pasitikėjimas, taip pat ir daugelis faktų apie aukščiausius ir nepaprastai preciziškus FILTRON filtrų gamybos standartus.

oro filtrai filtron.png

PATVIRTINTOS KOMPETENCIJOS

FILTRON filtrai gaminami tose pačiose novatoriškose gamybos linijose, kuriose gaminama dešimtys filtrų modelių, kaip originali įranga įrengiamų „Volkswagen“, „Škoda“, „Peugeot“ ar „Mercedes-Benz“ automobiliuose (visą sąrašą sudaro daugiau nei 20 prekės ženklų). „Mūsų įmonė bendradarbiauja su didžiausiomis automobilių kompanijomis, kurioms projektuojame ir gaminame filtrus, įrengiamus visiškai naujuose automobiliuose. Todėl mūsų naudojamos technologijos ir gamybos procesai turi atitikti nepaprastai išsamius ir griežtus reikalavimus. Mūsų kompetencijos filtrų gamybos srityje tiesiogiai siejasi su automobilių dirbtuvėms ir parduotuvėms siūlomų FILTRON filtrų kokybe“, – paaiškina Tomasz Grabias, „MANN+HUMMEL FT Poland“ pardavimų ir rinkodaros pirmininko pavaduotojas.

PRECIZIŠKUMAS KIEKVIENAME GAMYBOS ETAPE

FILTRON filtrų fabrikuose pagaminama daugiau nei 90 mln. filtrų per metus. Tokio didelio masto produkcijos aukštos kokybės išlaikymas pasiekiamas dėl automatizuotų ir technologiškai pažangių gamybos linijų ir aukščiausios kokybės medžiagų.  „Visuose mūsų fabrikuose gaminamuose FILTRON filtruose, kaip ir originaliuose filtruose, naudojamos specializuotų Vokietijos, JAV, Pietų Korėjos, Italijos ir Suomijos gamintojų tiekiamos filtravimo terpės. Visos medžiagos, pusgaminiai bei paruošti filtrai kruopščiai tikrinami laboratorijoje, naudojant specializuotas matavimo priemones“, – pasakoja Tomasz Sternal, „MANN+HUMMEL FT Poland“ mokslinių tyrimų ir plėtros vadovas.

Kalbant apie oro filtrus, vienas iš pagaminto produkto kokybės standartų – tai „Volkswagen“ kompanijos  sukurtas standartas TL848. FILTRON oro filtrai patenkina ne tik daugelį nurodytų minėto standarto parametrų, bet ir daug kitų reikalavimų. Svarbiausi iš jų: Pagaminto iš unikalaus poliuretano mišinio tarpiklio kompresija ir atsparumas ilgalaikei deformacijai. Šie reikalavimai užtikrina pageidaujamą filtro sandarumą įvairiomis ekstremaliomis eksploatavimo sąlygomis. 

FILTRON oro filtrų tarpikliai teigiamai išlaiko 500 valandų tamprumo testus ir 96 valandų kompresijos testus itin aukštose temperatūrose.  Matmenų stabilumas ir mechaninis atsparumas. Šie parametrai tikrinami daugelį (net iki 1000) valandų  trunkančiais testais.  Filtravimo terpės atsparumas ugnies plitimui. Visi FILTRON oro filtrai turi filtravimo terpes, kurios pagal F1 arba S1 degumo klasę nepalaiko degimo ir gali apsaugoti keleivius nuo transporto priemonės gaisro, kai į oro tiekimo sistemą įsiurbiama cigaretės nuorūka.

Apie tai, kaip svarbu, kad oro filtrai nepalaikytų degimo, liudija tragiška 1999 metais Monblano tunelyje įvykusi Belgijos sunkvežimio avarija. Iš sunkvežimio priekyje važiuojančio automobilio buvo išmesta cigaretė, kuri tapo pagrindine filtro, o po to viso automobilio užsidegimo priežastimi. Gaisras nusinešė 39 žmonių gyvybes.  Klosčių paskirstymo stabilumas, kuris paveikia atitinkamų duomenų nuskaitymą iš už filtro įdėto oro masės matuoklio. Tai lemia tinkamą oro ir kuro santykio degimo kameroje išlaikymą. FILTRON oro filtro klostės stabilizuojamos specialiais įspaudais, kurie apsaugo nuo sluoksnių susiklijavimo.  Labai didelis filtravimo efektyvumas, kuris priklauso nuo aukštos individualiai pritaikytų konkrečiam panaudojimui filtravimo terpių kokybės. Šios terpės pasižymi tinkamu oro pralaidumu ir atsparumu vandeniui ir drėgmei.