Paskelbimo data: 2018-01-06

Stabdžių trinkelių montavimo rinkinys

Stabdžių sistema – tai viena svarbiausių sistemų automobilyje. Ji atsakinga už mūsų saugumą, todėl be galo svarbu užtikrinti tinkamą jos veikimą.

Turime nepamiršti reguliariai keisti visas eksploatacines dalis, pavyzdžiui, stabdžių trinkeles ir diskus, taip pat, ką dažnai pamirštame, montavimo elementus ir stabdžių trinkelių susidėvėjimo jutiklius.

Stabdžių trinkelių susidėvėjimo jutikliai praneša mums, kad būtina pakeisti stabdžių antdėklus. Šiuos jutiklius skirstome į akustinius ir elektrinius.

Akustinius jutiklius sudaro plona metalinė plokštelė, pritvirtinta galinėje trinkelės dalyje, kuri antdėklui pasiekus mažiausią galimą storį pradeda skleisti garsų cypimą.

Elektriniai jutikliai iš vienos pusės yra pritvirtinti prie stabdžių antdėklo, o iš kitos prijungti prie kompiuterio. Jutikliai trinasi kartu su antdėklu, o pasiekus ribinį storį, prietaisų skydelyje įsijungia lemputė, informuojanti, kad būtina pakeisti stabdžių antdėklus. Kai kuriose trinkelėse jutiklis yra integruotas, kitoms jį reikia įsigyti atskirai. Labai svarbu, kad kiekvieną kartą montuojant naujas stabdžių trinkeles būtų naudojami nauji jutikliai.

Mes siūlome 420 rūšių įspėjimo apie antdėklų susidėvėjimą komponentus, skirtus dabartiniam lengvųjų automobilių parkui. IC kodų pavyzdžiai:

  • WS0105A
  • WS0107A
  • GIC164
  • GIC172
  • 24.8190-0401.2
Kataloge „IC_Katalog“ stabdžių trinkelių susidėvėjimo jutiklius galima rasti pasirinkus: Stabdžių sistema -> Diskiniai stabdžiai -> Diskinių stabdžių montavimo dalys -> Įspėjimo apie stabdžių antdėklų susidėvėjimą komponentai.

Stabdžių trinkelių montavimo rinkinį sudaro plonos metalinės plokštelės, esančios tarp stabdžių trinkelės ir stabdžių apkabos. Jos skirtos trinkelėms tinkamai įdėti į stabdžių apkabą. Viena vertus, trinkelė turi tiksliai priglusti ir prie disko, ir prie apkabos, kita vertus, turi turėti laisvo judėjimo galimybę. Dažnai rinkinyje yra spyruoklės, kurios skirtos vibracijai pašalinti.

Stabdžių sistemoje vyrauja labai aukštos temperatūros, todėl tiesiogiai stabdžių apkabos laikiklyje sumontuota trinkelė galėtų užsiblokuoti dėl šiluminio metalų plėtimosi reiškinio. Montavimo rinkiniai didžiąja dalimi pašalina šią problemą. Žinoma, kadangi jie pagaminti iš metalo, taip pat yra linkę plėstis veikiant aukštai temperatūrai, todėl labai svarbu kiekvieną kartą keičiant stabdžių antdėklus naudoti naujus montavimo rinkinius. Autorizuotuose servisuose tai yra standartinė procedūra, deja, daugelis nepriklausomų servisų tam neskiria per daug dėmesio ir pakartotinai naudoja tuos pačius rinkinius, todėl sistema gali veikti netinkamai. Trinkelės tokiu atveju gali užsiblokuoti laikiklyje, todėl antdėklai gali netolygiai ir greitai susidėvėti. Taip pat gali girdėtis cypimas.

Mes siūlome montavimo rinkinius beveik visoms transporto priemonėms, kurioms turime stabdžių trinkeles.

Šiuo metu lengviesiems automobiliams skirti 749 produktai.

IC kodų pavyzdžiai:

  • LX0313, PFK429
  • 0.B109-1610
  • PFK503
  • 0.B109-1298

Kataloge „IC_Katalog“ stabdžių trinkelių montavimo rinkinius galima rasti pasirinkus: Stabdžių sistema -> Diskiniai stabdžiai -> Diskinių stabdžių montavimo dalys -> Stabdžių trinkelių montavimo rinkiniai.

Jus taip pat gali sudominti:

Bazinių alyvų rūšys

Bazinių alyvų rūšys

Rutuliniai lankstai – būdas pagerinti lankstų patikimumą

Rutuliniai lankstai – būdas pagerinti lankstų patikimumą

Akumuliatorių testavimas dirbtuvėse

Akumuliatorių testavimas dirbtuvėse

Aistra aukštos kokybės mechanikai nuo 1952 m.

Aistra aukštos kokybės mechanikai nuo 1952 m.