Paskelbimo data: 2021-06-10

Specialūs „Schaeffler“ įrankiai užtikrina lengvą darbą

Dėl technologinės pažangos nepriklausomoms dirbtuvėms keliami vis didesni reikalavimai. Dvigubos sankabos keitimas, paskirstymo mechanizmo remontas ar dviejų masių smagračio patikra – be tinkamų įrankių praktiškai neįmanoma atlikti vis sudėtingesnių transporto priemonių remonto darbų. Automobiliams skirtų atsarginių dalių skyrius siūlo optimalius sprendimus ir kuria specialiai dirbtuvių poreikiams pritaikytus įrankius.

Specialūs Schaeffler įrankiai užtikrina lengvą dalių keitimą.png

Daug daugiau nei originalios įrangos gamintojas

„Schaeffler“ yra pasaulinė automobilių ir pramonės tiekėja. Bendrovės kompetencija automobilių versle apima ne tik originalią įrangą. Automobilių atsarginių dalių rinkos padalinys siūlo išsamią patirtį kuriant remonto sprendimus automobilių atsarginių dalių rinkai. Kartu ji turi platų specialiai pritaikytų specializuotų priemonių asortimentą, padeda jomis naudotis ir teikia atitinkamą techninę informaciją.

Naudojant specialius „Schaeffler“ įrankius net ir sudėtingiausius remonto darbus galima atlikti greitai ir lengvai. Kiekvienas specialus įrankis yra skirtas konkrečiai paskirčiai ir atitinka remonto proceso etapus. Kad tokie įrankiai pasiektų dirbtuvių technikus, nueinamas ilgas kelias: reikia intensyvaus inžinierių, produktų vadybininkų, mechanikos meistrų ir gamintojų bendradarbiavimo nuo idėjos kūrimo iki planavimo, prototipų kūrimo, įvairių bandymų ir korekcinių ciklų, kol pagaminamas tiksliai suderintas įrankių rinkinys.

Toliau pateikiame pavydzdžius, kuriuos rasite mūsų el.prekybos asortimente:

Įrankių kodas 400 0203 10 https://iranga.intercars.eu/#/products/3131163135161-400_0203_10-velenrskriemulir-blokatoriai,scr_dItems.html
Įrankių kodas 400 0237 10 https://iranga.intercars.eu/#/products/3131163135171-400_0237_10-sankabos-arankiai,scr_dItems.html

Įrankių kodas 400 0419 10 https://iranga.intercars.eu/#/products/3319223318211-400_0419_10-sankabos-arankiai,scr_dItems.html

Naujo specialaus įrankio idėja

Idėja sukurti naują specialų įrankį paprastai kyla serijinės gamybos pradžioje. „Schaeffler“ gamybos linijoje pagaminamas naujas originalios įrangos gaminys – tai signalas produktų vadybininkams ir automobilių technikams antrinėje rinkoje. Kitas žingsnis – sukurti remonto sprendimą, pritaikytą naujam gaminiui, ir, jei to reikia remontui, specialiai pritaikytus įrankius. Pavyzdžiui, antrinės rinkos specialistai siūlo modulinį specialių įrankių, skirtų sausoms dviguboms sankaboms remontuoti, asortimentą.

Specialaus įrankio prototipo kūrimas

Bandomojoje pavarų dėžėje „Schaeffler“ specialistai imituoja sankabos nuėmimą ir montavimą. Šiam tikslui iš inventoriaus imami įvairūs įrankiai ir išbandoma, kaip naująjį įrankį galima derinti ar papildyti jau esamais automobilių atsarginių dalių rinkoje dvigubos sankabos įrankiais. Tuo remiantis sudaromas tikslus reikalavimų katalogas.

Po išsamių bandymų ir apkrovos testų pagaminamas prototipas. „Schaeffler“ atsarginių dalių skyriaus įrankių specialistai šį prototipą išbando savo dirbtuvėse, taip pat atlieka įvairius nuėmimo ir montavimo bandymus tiesiogiai ant transporto priemonės. Po to įrankis žingsnis po žingsnio derinamas, kol atitinka visus reikalavimus ir užtikrina optimalų dvigubos sankabos nuėmimą ir montavimą.

Specialaus įrankio perdavimas gamybaiTik tada, kai pavyzdinis įrankis išlaiko visus bandymus ir remonto procesus, jis pradedamas gaminti. Tačiau „Schaeffler“ ekspertų darbas automobilių antrinėje rinkoje dar toli gražu nesibaigia. Specialūs įrankiai kartu su visais reikalingais priedais turi būti teisingai sandėliuojami ir saugiai transportuojami. Specializuotoms dirbtuvėms svarbu, kad įrankis iš korpuso būtų lengvai ir patogiai išimamas. Taigi, gaminant įrankio korpusą taip pat reikia kruopštaus darbo, kad kiekviena detalė atsidurtų tinkamoje vietoje ir užtikrintų vidinio įdėklo stabilumą.

Visų įrankių asortimentą galite rasti „Inter Cars Lietuva“ el.prekyboje.