Paskelbimo data: 2018-11-30

Tinkamai patikrinkite sumontuotus dviejų masių smagračius

Specializuotiems darbams reikia iš anksto numatytų sprendimų, todėl „ZF Aftermarket“ savo partneriams iš remonto dirbtuvių siūlo tikslinius „Sachs“ prekiniu ženklu pažymėtus įrankius, skirtus įvairių produktų aptarnavimui, patikrai ir montavimui. Didžiausią dėmesį skiriama specializuotam įrankiui, leidžiančiam greitai ir paprastai patikrinti, ar lengvuosiuose automobiliuose ir lengvosiose komercinėse transporto priemonėse yra sumontuoti dviejų masių smagračiai.

Screenshot_1.jpg

Iš visų transporto priemonės komponentų didžiausia apkrova tenka sankaboms. Jei sankabą reikia pakeisti, būtina patikrinti dviejų masių smagratį: naudojant nusidėvėjusį ar pažeistą dviejų masių smagratį, gali prireikti vėl pakeisti sankabą ar dviejų masių smagratį.

Patikrinimas užkerta kelią naujos sankabos pažeidimui

Norint greitai ir profesionaliai patikrinti „Sachs“ dviejų masių smagračio nusidėvėjimą, „ZF Aftermarket“ savo partneriams iš remonto dirbtuvių siūlo naudoti aukštos kokybės specializuotą įrankį. Juo galima patikrinti, ar lengvuosiuose automobiliuose ir lengvosiose komercinėse transporto priemonėse įrengti dviejų masių smagračiai, taip užkertant kelią naujos sankabos pažeidimui. Pavyzdžiui, naudojantis įrankiu galima patikrinti torsinio amortizatoriaus veikimo laisvumą, torsinio amortizatoriaus spyruoklės jėgos reguliarumą, ašinio guolio būklę bei radialinio guolio poslinkį. Turėdamos galimybę patikrinti sumontuotus dviejų masių smagračius, remonto dirbtuvės gali sutaupyti laiko ir pinigų: nebereikia atlikti demontavimo darbų, sutaupomi varžtų ir sandarinimo medžiagų kaštai.

„Kiekviena nauja transporto priemonės ir variklio karta, - sako Ričardas Adgėjus, „ZF Aftermarket“ Produktų valdymo skyriaus vadovas, - padidina reikalavimus ne tik naujiems individualiems važiuoklės komponentams, bet ir jų taisymui. Tad, žinoma, mes padedame ir palaikome mūsų partnerius iš remonto dirbtuvių, suteikdami jiems savo praktinę patirtį bei reikalingus įrankius.“

Dviejų masių smagračių patikros įrankis yra plataus specializuoto įrankių portfelio, kuriuo „ZF Aftermarket“ patenkina sudėtingų ir pažangių technologinių „Sachs“ komponentų poreikius, dalis. Šiame portfelyje taip pat yra įrankių rinkiniai, skirti sankabų lygiavimui sunkvežimiuose, sankabų bei smagračių montavimui lengvuosiuose automobiliuose ir lengvosiose komercinėse transporto priemonėse, šoninio svyravimo matavimui lengvuosiuose automobiliuose bei sunkvežimiuose.

Remonto dirbtuvėms teikiamų paslaugų įvairovė

Aukštos kokybės specializuoti įrankiai yra sukurti bendradarbiaujant su aukščiausios kokybės gaminius rinkai pristatančiais tiekėjais. „Šie tiekėjai perduoda mums savo žinias apie specializuotus įrankius, o mes pasinaudojame savo praktine komponentų vystymo ir gamybos patirtimi, - sako Ričardas Adgėjus. – Rezultatas – turime įrankius, kuriais paprasta naudotis, kurie yra neįtikėtinai atsparūs, nepaisant kasdienio jų naudojimo.“

Naudodami „Sachs“ prekinio ženklo produktus, „ZF Aftermarket“ savo partneriams siūlo ne tik platų važiuoklėms ir pavaroms skirtų originalios įrangos kokybės produktų portfelį, bet ir platų paslaugų pasirinkimą: nuo specializuotų įrankių iki praktinių mokymų ir techninės informacijos.