Paskelbimo data: 2021-06-14

Skaitykite elektroninę naujausio „IC Aktualijos“ žurnalo numerio versiją!

Kviečiame skaityti elektroninę naujausio „IC Aktualijos“ žurnalo numerio versiją!

IC Aktaulijos Nr 42.png
  • Šiame numeryje tęsiame straipsnių ciklą, kuriame dalinamės įžvalgomis ir patarimais, į ką reikėtų atsižvelgti planuojant autoserviso patalpas. Šio numerio straipsnyje sužinosite, kas turi daugiausiai įtakos naujo autoserviso projektavimui ir statybos tempams? Kodėl tai svarbu? Nes planuojant autoserviso verslą, vienas svarbiausių darbų – įvertinti ir išsirinkti patalpas (2-3 psl.).
  • Automobilių gamintojai dažniausiai aiškiai nurodo automobilio filtrų keitimo intervalus, tačiau tarp vairuotojų sklando įvairių mitų apie tai, kaip ilgai galima važinėti nepakeitus šių komponentų. Naujajame numeryje skaitykite ir sužinokite automobilių priežiūros specialistų nuomonę, kodėl filtrų keitimas neturėtų būti ta sritis, kurioje galima pataupyti, ypač atsižvelgiant į galimas pasekmes (4-7 psl.).
  • Pakabos patikrinimas prieš vasaros sezoną! Automobilių priežiūros specialistų teigimu, pavasaris ir vasara – tai geriausias laikotarpis kompleksinei pakabos apžiūrai po šaltojo sezono. Šiame numeryje sužinosite, kuriuos komponentus verta patikrinti artėjant vasaros kelionėms (10-11 psl.).
  • Svarbus pakeitimas! Nuo 2021 metų gegužės 1 d. įsigalioja naujos padangų etiketės. Viena iš Europos Sąjungos politikos sričių, susijusių su klimato kaita, yra energijos, degalų sąnaudų ir CO2 emisijos mažinimas. Naujajame numeryje skaitykite apie svarbiausius pakeitimus (20-21 psl.).
  • Taip pat kviečiame skaityti apie automobilių oro kondicionavimo sistemų aptarnavimą, remontą bei įrangą. Sužinokite svarbiausius dalykus, kurie padės tinkamai prižiūrėti AC sistemą (26-29 psl.).
  • Autoservise keltuvas  yra  būtinas  įrenginys  –  jis  padeda daug greičiau ir patogiau atlikti remonto darbus. Rinkoje siūlomas keltuvų asortimentas gana platus, todėl naujajame numeryje apžvelgiami dvikoloniai keltuvai ir pateikiami keli patarimai, kaip pasirinkti tinkamiausią (36-39 psl.).

Naujausiame žurnalo numeryje rasite ir naudingą tiekėjų informaciją. Taip pat pasidalinsime žiniomis apie „KYB Corporation“ gamyboje diegiamą inovatyvų sprendimą - „KYB  Actimatic  Damper  System“. Tai motociklams skirta, elektroniniu būdu valdoma pusiau aktyvi pakabos sistema. 

Elektroninė  naujausio „IC Aktualijos“ žurnalo numerio versija

Malonaus skaitymo!