Paskelbimo data: 2021-03-15

Skaitykite elektroninę naujausio „IC Aktualijos“ žurnalo numerio versiją!

Kviečiame skaityti elektroninę naujausio „IC Aktualijos“ žurnalo numerio versiją!

aktualijos.jpg
  • Šiame numeryje tęsiame straipsnių ciklą, kuriame pasidalinsime patarimais, kaip vystyti esamą autoservisą ar atidaryti naują. Šio numerio straipsnyje skaitykite, kaip objektyviai įvertinus savo galimybes ir nusprendus įkurti autoservisą, pradžioje patariama sukurti verslo planą. Kam to reikia? Tam, kad kur kas geriau suprastumėte šio verslo perspektyvas ir galėtumėte į priekį suplanuoti savo veiksmus. (2-3 psl.)
  • Prie gyvenimo pokyčių turi prisitaikyti ir kasmetinis nacionalinis „Geriausio jaunojo automechaniko konkursas“. „Inter Cars Lietuva“ šį konkursą organizuoją jau 8 kartą – tik šį kartą pandemijos sąlygomis, atsižvelgiant į renginių organizavimo apribojimus. (8 psl.)
  • „Inter Cars“, didžiausias lengvųjų automobilių ir komercinio transporto atsarginių dalių importuotojas ir platintojas Vidurio ir Rytų Europoje, stiprina savo bendradarbiavimą su prekės ženklu „Motul“ ir pasirašė sutartį dėl bendradarbiavimo Baltijos šalyse. (9 psl.)
  • Naujame žurnalo numeryje skaitykite ir apie turbokompresorius. Kokios dažniausios alyvos prasisunkimo iš turbokompresorių priežastys? (11 psl.)
  • Elektromobilumo plėtra pasaulyje lėmė didelį įkrovimo įrenginių asortimento augimą, todėl nelengva susigaudyti tarp visų siūlomų sprendimų. „Inter Cars“ asortimentą taip pat papildė naujo gamintojo „Akyga“, siūlančio mobilius įkrovimo įrenginius, produktai. (12-13 psl.)
  • Pavasario padangų keitimo sezono metu kviečiame peržvelgti platų „Inter Cars Lietuva“ padangų ir svarelių asortimentą. Taip pat pristatysime padangų montavimo ir balansavimo įrangą bei padangų aptarnavimo įrankius. (18-35 psl.)

Naujausiame žurnale rasite ir naudingą tiekėjų informaciją. Pasidalinsime patarimais, kaip išsirinkti LED prietaisus tinkamam autoserviso apšvietimui ir apžvelgsime, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis hidrauliniu presus.

Elektroninė  naujausio „IC Aktualijos“ žurnalo numerio versija

Malonaus skaitymo!

Jus taip pat gali sudominti:

Kurių tipų aušinimo skysčių verčiau nemaišyti tarpusavyje?

Kurių tipų aušinimo skysčių verčiau nemaišyti tarpusavyje?

Kaip prižiūrėti rutulines jungtis?

Kaip prižiūrėti rutulines jungtis?

Geriausi 2021 m. automobilių kilimėliai – kaip išsirinkti?

Geriausi 2021 m. automobilių kilimėliai – kaip išsirinkti?

DPF slėginiai vamzdžiai: ką vertėtų apie juos žinoti?

DPF slėginiai vamzdžiai: ką vertėtų apie juos žinoti?