Paskelbimo data: 2019-06-14
, autorius: SACHS

SACHS pakabos spyruoklės lengviesiems automobiliams

SACHS prekės ženklas siūlo įvairius lengviesiems automobiliams skirtus produktus, kurių asortimente rasite ir profesionalų vertinamas pakabos spyruokles. Modernios gamybos technologijos ir aukštos kokybės medžiagos užtikrina ilgesnę spyruoklių eksploatacijos trukmę ir atsparumą korozijai.

sachs pakabos spyruokle.jpg

SACHS prekės ženklo komercinis pasiūlymas, sudarantis „ZF Aftermarket“ pasiūlymo dalį, apima platų spektrą pakabos spyruoklių, tinkamų beveik visiems lengviesiems automobiliams. Produktus, pagamintus iš aukščiausios kokybės spyruoklinio plieno (su chromu ir vanadžiu arba chromu ir siliciu), galima rinktis įvairių variantų: jie tarpusavyje skiriasi savo parametrais, galų tipais ir paviršiaus danga.

Sklandus vairavimas nepaisant kelio sąlygų

Šiuo metu spyruoklinės pakabos yra plačiai naudojamos kasdienio naudojimo lengvuosiuose automobiliuose, taip pat sportiniuose ar važinėti bekele skirtuose modeliuose. Spyruoklės užtikrina pastebimai geresnį pakabos lankstumą, palyginti su lakštinėmis lingėmis.

Spyruoklės su amortizatoriais yra antrasis pakabos elementas, turintis didžiausią įtaką važiavimo krypties išlaikymui, nepriklausomai nuo kelio sąlygų ir automobilio apkrovos.

Būtina tikrinti

Lengvieji automobiliai eksploatacijos metu įveikia tūkstančius kilometrų autostradose, greitkeliuose ir miesto gatvėse. Tai – iššūkis visiems pakabos sistemos elementams, o taip pat ir spyruoklėms.

Reikia atminti, kad ilgas važiavimas su didele apkrova gali pakeisti jų charakteristikas ir sukelti nepageidaujamų deformacijų. Lengvuosiuose automobiliuose, turinčiuose didelę ridą, pasitaiko spyruoklių įtrūkimų, dažniausiai – paskutinėje vijoje, o vairuotojai jų nepastebi. Todėl „ZF Aftermarket“ ekspertai servisams rekomenduoja amortizatorių apžiūros metu sistemingai tikrinti ir pakabos spyruoklių būklę.

Jeigu spyruokles reikia keisti, tai daryti būtina tik poromis, naudojant aukštos kokybės atsargines dalis. SACHS pakabos spyruoklės pasižymi pirmajam montavimui skirtų dalių kokybe, užtikrinančia saugumą ir geriausias vairavimo charakteristikas.

Spyruoklės visiems lengviesiems automobiliams

SACHS spyruoklės pagamintos iš aukščiausios kokybės spyruoklinio plieno su chromu ir vanadžiu arba chromu ir siliciu. Produktai yra sutvirtinami kruopščiai kontroliuojamame apdorojimo šratais procese, kuris pagerina varginamojo stiprio savybes. Cinko fosfato dangos apsaugo metalą nuo korozijos, o išorinis epoksidinis sluoksnis saugo spyruokles nuo mechaninių pažeidimų. Kai kurios spyruoklės yra su papildoma plastikine danga, užtikrinančia dar geresnę apsaugą nuo mechaninių pažeidimų. Šis sprendimas taip pat sumažina triukšmą. SACHS yra vienintelis gamintojas, siūlantis savo klientams tokį sprendimą atsarginių dalių rinkoje.

SACHS asortimentas apima pakabos spyruokles su aštuonių tipų galais.

SACHS katalogas

Informacija apie SACHS pakabos spyruokles pateikta „ZF Aftermarket“ kataloge, kuriuo servisai gali naudotis tokiomis formomis:

  • PDF formato failas, kurį galima atsisiųsti paspaudus nuorodą https://www.zf.com/poland/pl_pl/sachs/catalogs_sachs/catalogs.html,
  • interneto katalogas „WebCat“, pasiekiamas adresu https://webcat.zf.com,
  • spausdintas leidinys, kurį galima užsisakyti pas platintoją,
  • mobilioji programėlė „ZF Part Finder“.

Apgalvota SACHS spyruoklių pakuočių sistema (7 universalių dydžių dėžutės) palengvina sandėliavimą ir sumažina transportavimo išlaidas.

Praktinė pagalba servisams

SACHS kataloguose ne tik pateikiamas tikslus produktų sąrašas, čia yra  montavimo instrukcijų, skirtų konkretiems automobilių modeliams. Pavyzdžiui, minėtame spyruoklių kataloge SACHS ekspertai pateikė išsamią „Mercedes-Benz“ markės automobilių pakabos prošvaisos reguliavimo instrukciją. Reguliavimas, atliekamas naudojant specialius lėkštinių spyruoklių guminius antdėklus, yra skirtas galimų automobilio masės skirtumų, priklausančių nuo atitinkamo modelio, kompensavimui. SACHS kataloge yra lentelė su antdėklų matmenimis ir jų paskirtimis atitinkamiems modeliams.