Paskelbimo data: 2019-05-31

Cilindrų galvutės tarpiklis benzininiams varikliams

Benzininių variklių cilindrų galvutėse virš stūmoklio yra degimo kamera, kuri dažniausiai yra rutulio formos. Šioje vietoje yra vožtuvų lizdai ir skylė uždegimo žvakei. Siekdami išlyginti galvutės paviršių ir užtikrinti variklio sandarumą „Elring“ sumažino degimo kameros talpą ir atstumą tarp vožtuvų ir stūmoklio.

Screenshot_3.png

Dėl šios priežasties degimo kameroje padidėja slėgis ir pasikeičia suspaudimo laipsnis. Iš pirmojo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai yra gerai, tačiau iš tikrųjų yra priešingai – variklio darbui daroma neigiama įtaka. Slėgis degimo kameroje tampa nekontroliuojamas, todėl pasireiškia didelės variklio vibracijos, sukeliančios didesnį ir greitesnį sandarinamų paviršių nusidėvėjimą. Be to, norint išvengti detonacinio degimo reiškinio, suspaudimo laipsnį galima padidinti tik iki tam tikro dydžio. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, yra kiti variklio komponentai, pavyzdžiui, švaistiklių ar pagrindinės įvorės; tokie komponentai dažniausiai nėra keičiami remontuojant variklio galvutę, tad slėgio padidėjimas degimo kameroje gali sukelti problemų su įvorėmis. Norint išvengti šių problemų, turėtų būti numatyta pašalinti pakankamai didelę galvutės paviršiaus dalį, kad paviršius būtų tinkamai paruoštas darbui su galvutės tarpikliu, ir kartu pakankamai mažą, kad variklio darbo parametrai būtų kuo mažiau sutrikdyti.

Naudingi sandarinimo srities eksperto patarimai

Kai kuriems benzininiams varikliams „Elring“ siūlo remontui skirtus tarpiklius, kurių storis didesnis nei standartinis. Tokiais atvejais rekomenduojama numatyti tokią pašalinamo galvutės paviršiaus vertę, kuri remontuojant sudarytų galimybę panaudoti didesnio storio tarpiklį. Taip išvengsite degimo kameros tūrio pasikeitimo – jis išliks lygiai toks pats, kaip ir naujame variklyje. Kataloge tokie tarpikliai yra pažymėti kaip remontui skirti tarpikliai.X = cilindro galvutės aukštis, Y = pašalinamas aukštis, Z = standartinio galvutės tarpiklio storis, Z+Y = remontui skirto galvutės tarpiklio storis

Jus taip pat gali sudominti:

Naujas „Inter Cars Lietuva“ padalinys Vilniuje – beveik 1000 kv.m. sandėlis su 70 tūkst. skirtingų prekių pozicijų

Naujas „Inter Cars Lietuva“ padalinys Vilniuje – beveik 1000 kv.m. sandėlis su 70 tūkst. skirtingų prekių pozicijų

ABE stabdžių diskų ir būgnų saugos sertifikavimas

ABE stabdžių diskų ir būgnų saugos sertifikavimas

Svarbi informacija autoservisams

Svarbi informacija autoservisams

Kaip parinkti neabejotinai tinkamą alyvą?

Kaip parinkti neabejotinai tinkamą alyvą?