Paskelbimo data: 2022-09-12

Protingi sprendimai „Noco“ mechaninių transporto priemonių akumuliatorių priežiūrai

Visada yra tinkamas laikas automobilio akumuliatoriaus techninės būklės patikrai. Šiems veiksmams atlikti įmonė „Noco“ pateikia keletą protingų sprendimų.

Prie pagrindinės automobilių dirbtuvių įrangos būtina priskirti akumuliatorių įkrovimo lygintuvą ir paleidimo kabelius. Šiuolaikiška technika suteikia galimybę juos pakeisti išmaniaisiais elektroniniais prietaisais. Jų plėtra užsiima amerikiečių įmonė noco, kurios žinios (know-how) yra pagrįstos daugiau kaip šimto metų šios srities patirtimi ir daugybe patentų. Jos produktai yra pasiekiami visame pasaulyje, neseniai jie pasirodė ir Lenkijoje.

Produktai „Noco“ vietoj tradicinio įkroviklio

6 v ir 12 v, taip pat agm ir ličio akumuliatoriams įkrauti skirta serija „Genius“. Ją sudaro visa grupė modelių, kurių bazinis „Genius 1“ tinka 30 ah talpos akumuliatoriams, o štai pažangiausias modelis – „Genius 10 - 230 ah“. Juos papildo profesionalams skirti kelių jungčių įrenginiai – „Genius2×2“ arba „Genius2×4“.

Įkrovikliai „Noco“  turi ne vieną praktišką sprendimą, palengvinantį atskirus veiksmus: Pradedant nuo tinkamo gnybtų prijungimo (apsauga nuo kibirkščiavimo ir netinkamo poliškumo) baigiant įtampos kritimo žemiau 1 v atpažinimu ir automatiniu desulfatavimo režimu. Rekomenduojami modeliai „Genius 5“ ir „Genius 10“ turi papildomą akumuliatorių automatinio atkūrimo funkciją.

Be to, įrenginiuose „Genius“ sumontuota elektronika suteikia galimybę automatizuoti įkrovimo procesą ir reaguoti į įtampos kritimus arba trikdžius 230 v tinkle. Baigęs veikti, įrenginys pereina į ramybės būseną ir yra pasirengęs vėl pradėti procesą.

NOCO GENIUS5EU

NOCO GENIUS2X2

Inovatyvus variklio paleidimo palaikymas

Kita „Noco“  produktų linija – tai akumuliatorių paleidiklių BOOSTER serija gb ir gbx (naujiena rinkoje). Tai inovatyvus sprendimas, suteikiantis galimybę paleisti transporto priemonės variklį (variklio tūris gali būti iki 10 litrų) neprijungus prie kito veikiančio akumuliatoriaus.

Jų pagrindą sudaro ličio baterijos, kurios priklausomai nuo modelio suteikia galimybę atlikti net 80 ciklų po vieno įkrovimo. Be to, prijungiami standartiniai kabeliai. Juose taip pat yra apsauga nuo kibirkščiavimo ir netinkamo gnybtų prijungimo prie polių. Automatizuotas procesas visų pirma nustato akumuliatoriaus tipą, patikrina jo techninę būklę ir pagal šiuos parametrus pritaiko teikiamos srovės galią. Ekstremaliais atvejais galima pasinaudoti rankinio paleidimo režimu.

Išskirtinis naujos „Noco  gbx“ serijos bruožas – aukštesnė maksimali srovė ir talpesnės baterijos, pvz., GBX155 – 4250 A 99 wh. Pirmą kartą buvo panaudota jungtis c (labai sparti – 60 w, tai yra šešis kartus daugiau nei gb serijos) ir 60 sekundžių laikmatis (automatinis išjungimas užtikrina visą galią paleidžiant kitą kartą). Technologija „Ultrasafe 2.0“ efektyviau valdo šiluminį našumą (darbinė temperatūra nuo – 20 iki 50 °c) ir apsaugo įmontuotą bateriją nuo techninės degradacijos.

NOCO GBX45

NOCO GBX75

Praktiški sprendimai ir didelis atsparumas

Akumuliatorių paleidikliai „Noco  gb“ ir „gbx“ turi praktišką led žibintuvėlį, taip pat jungtis „usb-in“ (baterijos įkrovimas iš 12 v automobilio tinklo) ir „usb-out“ (nešiojamas atsarginis maitinimo šaltinis). Aukštesniuose modeliuose, pvz., GBX70 arba GB150, prie 12 v lizdo galima prijungti oro kompresorių. Visų įkroviklių ir paleidiklių korpusai yra aukštos – IP65 – apsaugos klasė ir yra atsparūs mechaniniams pažeidimams. „Noco“  taip pat siūlo jiems įvairių aksesuarų – laidų, adapterių ir patogių dėklų jiems laikyti.

„Noco“ ir sunkasvorėms transporto priemonėms

Šių metų „Noco“  naujienų sąrašą baigia komercinės klasės modeliai. Akumuliatorių paleidikliai GB250 (5250 a, 242 wh, varikliams, kurių tūris iki 16 litrų) – 12 v akumuliatoriams ir GB251 (3000 a, 133 wh, 32 l) – 24 v akumuliatoriams. Pastarasis gali būti naudojamas sunkvežimiams ir autobusams bei žemės ūkio ir statybinei technikai. Universalus sprendimas – tai GB500 (6250 a, 266 wh, 45 l) 12 v ir 24 v akumuliatoriams.

Visas NOCO asortimentas

VIDEO:

NOCO GENIUS:

NOCO GENIUS MULTI-CHARGER:

NOCO BOOST X:

NOCO BOOST MAX:

Jus taip pat gali sudominti:

Guminiai kilimėliai Frogum

Guminiai kilimėliai Frogum

Ratų balansavimo staklės – patarimai norintiems įsigyti

Ratų balansavimo staklės – patarimai norintiems įsigyti

Padangų slėgio davikliai TPMS

Padangų slėgio davikliai TPMS

Kokių ilgiklių (prailgintuvų) ieškoti ir kaip jais naudotis, kad darbo vietoje jie nekeltų pavojaus?

Kokių ilgiklių (prailgintuvų) ieškoti ir kaip jais naudotis, kad darbo vietoje jie nekeltų pavojaus?