Paskelbimo data: 2019-10-07
, autorius: OSRAM

„Osram“ – tai aukščiausios kokybės apšvietimo garantija

Tradicinis automobilių apšvietimas gyvuoja jau daugelį metų ir praeis dar daug metų, kol jis bus išstumtas iš rinkos. Įmonė OSRAM, apšvietimo srities specialistas, siūlo įdomų aukščiausios klasės produktų asortimentą, apimantį tiek ksenonines, tiek tradicines kaitrines halogenines lempas. Tai populiariausios automobilių apšvietimo rūšys. Įmonė OSRAM jas skirsto į lengvai atpažįstamas produktų linijas, todėl vartotojams lengva pasirinkti optimalų sprendimą, tinkantį automobiliui ir vairuotojo poreikiams.

osram automobilio žibintai.jpg

Keturios ksenoninių lempų linijos „Osram Xenarc“

Ksenoninės šviesos XENARC buvo padalintos į keturias kategorijas, kurios skiriasi kaina ir pritaikymu.

Stipriausios ksenoninės lempos OSRAM priklauso „Night Breaker Laser“ serijai ir pasižymi iki 200 % ryškesne šviesa, palyginti su homologacijos reikalavimais pagal ECE normą. Papildomai jų šviesa yra iki 20 % baltesnė – jos temperatūra siekia iki 4500 K. Lempos apšviečia iki 250 m kelio prieš automobilį, o tai labai padidina saugumą. Kita linija – tai lempos „Cool Blue Intense“ šalto atspalvio baltos šviesos mėgėjams. Spalvos temperatūra siekia iki 6000 K ir buvo išgauta naudojant specialų kolbos užpildą, kuris pakeitė filtrą. OSRAM lempos „Cool Blue Intense“ suteikia iki 20 % daugiau šviesos, palyginti su standartinėmis ksenoninėmis lempomis, padengtomis filtru. Pirmųjų dviejų modelių lempos taip pat yra naudojamos automobilių gamintojų pirmajam montavimui (OEM).

Kita ksenoninių lempų serija – tai „Ultra Life“ pailginto gyvybingumo lempos. Įmonė suteikia joms 10 metų garantiją – jos pasižymi net 4 m kartus ilgesniu tarnavimo laikotarpiu nei standartinės ksenoninės lempos ir užtikrina veikimą net 300 tūkstančių kilometrų ridai.

Paskutinė OSRAM XENARC produktų kategorija – tai lempos „Original“. Jos atitinka pirmojo montavimo (OEM) produktams keliamus reikalavimus, o jų aukštą kokybę patvirtina gamintojo suteikiama 4 metų garantija.

Tradicinės halogeninės kaitrinės lempos „Osram“

Panašiai kaip ir ksenoninės lempos, aukščiausios klasės halogeninės kaitrinės lempos OSRAM yra tiekiamos „Night Breaker“ pavadinimu, tačiau šiuo atveju labiausiai techniškai pažengusi produktų serija buvo papildomai padalinta į modelius: „La­ser“ ir „Silver“. „Night Breaker Laser“ – tai ryškiausios kaitrinės lempos OSRAM asortimente. Jos užtikri­na iki 150 % ryškesnę ir iki 20 % baltesnę šviesą, palyginti su homologacijos reikalavimais pagal ECE normą. OSRAM kaitrinės lempos „Night Bre­aker Laser“ apšviečia iki 150 m kelio. Modeliai pa­žymėti „Silver“ yra ne ką prastesni – jos sukuria iki 100 % ryškesnę šviesą, leidžiančią apšviesti iki 130 m kelio prieš automobilį.

OSRAM kaitrinių lempų linija „Cool Blue Intense“ suteikia šaltą baltą šviesą, kuri yra net iki 20 % ryš­kesnė bei pagerina mato­mumo kontrastą.

Modeliai OSRAM „Ultra Life“ pasižymi pailgintu gyvybingumu – net 4 kar­tus, palyginti su įprastomis halogeninėmis kaitrinėmis lempomis. Galima pravažiuoti iki 100 tūkstančių kilometrų jų nekeičiant.

Pagrindinė lempų serija „Ori­ginal“ yra naudojama auto­mobilių gamintojų – tai originali atsarginė dalis ir montuojama be­veik pusėje naujų automobilių. Serija užtikri­na patikimą kokybę, di­delį modelių pasirinkimą ir puikų na­šumo ir kainos santykį.

Geras apšvietimas – tai saugumas

Dėmesys geram kelio apšvietimui yra labai svarbiu elementu ruošiant automobilį kelionei. Apšvietimas turi daug įtakos kelionės kom­fortui ir saugumui. Naudojant aukščiausios kokybės OSRAM lempas, verta prisiminti apie pagrindines naudojimo taisykles: keisti lempas poromis ir nelaukti, kol jos perdegs, reguliariai tikrinti apšvietimo būklę, o vykstant į ilgesnę kelionę – turėti su savimi atsarginių lempų komplektą. OSRAM siūlo paruoštus pagrindinių lempų ir saugiklių komplektus ergonomiškose, lengvai naudojamose pakuotėse.