Paskelbimo data: 2022-12-05

OSRAM papildė akumuliatorių diagnostikos įranga

Pasirūpinkite akumuliatoriumi kaip profesionalas. Įmonė OSRAM papildė asortimentą profesionaliais įrenginiais, skirtais akumuliatorių būklės patikrai ir jų įkrovimui. Jų pagalba mechanikai galės greitai patikrinti akumuliatoriaus būklę ir esant reikalui jį įkrauti. Įrenginių gamą sudaro testeris OSRAM BATTERYtest PRO ir trys išmanūs įkrovimo įrenginiai BATTERYcharge PRO.

Įmonė OSRAM nuolat kuria naujus produktus dirbtuvėms ir profesionalams užsiimantiems automobiliais. Po didelio susidomėjimo sulaukusios dirbtuvių lempų serijos, atėjo laikas naujai aksesuarų šeimai, šį kartą skirtai akumuliatorių aptarnavimui.

Akumuliatorių testeris OSRAM BATTERYtest PRO suteikia galimybę atlikti pilną akumuliatoriaus ir elektros sistemos kondicijos patikrą transporto priemonėse su 12 ir 24 V instaliacija, pvz. motocikluose, lengvuose automobiliuose, komerciniame transporte ir sunkvežimiuose. Tikrinant akumuliatoriaus būklę, įrenginys prie progos taip pat patikrins generatorių, starterį ir sujungimą su mase. Rezultatus galima atspausdinti integruoto terminio spausdintuvo pagalba, arba SD kortos pagalba perkelti į kompiuterį. Komplekte yra apsauginis dėklas įrenginio sandėliavimui ir transportavimui.

Keiskitės akumuliatorius patikimuose servisuose, naudodami Motointegrator platformą.

VilniusKaunasKlaipeda
ŠiauliaiPanevėžysAlytus
UtenaMarijampolėMažeikiai

Produktai OSRAM BATTERYcharge PRO tai profesionalūs, išmanūs akumuliatorių įkrovikliai tinkantys plačiai akumuliatorių tipų gamai transporto priemonėms  su 12 ir 24 V elektros instaliacija. Priklausomai nuo poreikių galima pasirinkti įrenginį PRO 30A, PRO 50A arba PRO 60A. Skaičiai pavadinimuose nurodo maksimalią krovimo srovę. Produktų gama OSRAM BATTERYcharge PRO tinka švino-rūgšties, ličio akumuliatorių bei akumuliatorių transporto priemonėse su start/stop sistemomis įkrovimui. Nuo vartotojo priklauso, kokią įkrovimo programą pasirinkti. Todėl įkrovimas gali būti lėtas arba spartus, priklausomai nuo poreikių. Nauji įkrovikliai puikiai tiks ne tik dirbtuvėms, bet taip pat automobilių salonuose ir kitose profesionaliose aplinkose, pvz. eksponuojamo automobilio akumuliatoriaus įkrovimui.

OSRAM BATTERYcharge PRO be savo pagrindinės funkcijos, tai yra akumuliatorių įkrovimo taip pat turi galimybę atlikti akumuliatoriaus ir generatoriaus būklės patikrą. Visi šios linijos įrenginiai turi lengvai skaitomą LCD ekraną ir turi galimybę optimizuoti akumuliatoriaus būklę. Ličio baterijų atveju, įkrovimo ciklas turi 7 pakopas visuose įrenginiuose BATTERYcharge PRO (be PRO 30A, čia ciklas turi  8 pakopas), o kiti akumuliatoriai yra įkraunami 9 pakopų ciklu (be PRO 60A, ęia ciklas turi 3 pakopas).

OSRAM BATTERYcharge PRO taip pat gali vykdyti palaikančio maitinimo funkciją. Ši funkcija užtikriną nuolatinę srovę ir reguliuojamą įtampą maksimaliai iki 14,9 V. Įrenginys, pavyzdžiui gali būti naudojamas elektrinių gedimų diagnozavimo metu, kai yra reikalinga aktyvi elektros sistema. Be papildomo maitinimo šaltinio akumuliatorius būtų iškrautas. Todėl OSRAM BATTERYcharge PRO  tai palaikantis įrenginys, iš esmės veikiantis kaip papildomas maitinimo šaltinis.

Visi įrenginiai OSRAM BATTERYcharge PRO taip pat turi įkrovimo srovės reguliavimo funkciją, o gamintojas suteikia jiems 2 metų garantiją. Įrenginiai PRO 30A ir  PRO 50A yra nedideli, lengvi ir juos yra lengva perkelti iš vienos vietos į kitą, o įrenginys PRO 60A, kuris yra didesnių gabaritų, turi ratukus ir patogią rankeną

Įsigykite naują OSRAM įrangą e-parduotuvėje