Paskelbimo data: 2018-06-18

„OSRAM NIGHT BREAKER®“ LEMPUČIŲ JUBILIEJUS

Beveik pusę amžiaus automobilių vairuotojai sutemus turėjo naudoti mažai šviesos skleidžiančias karbido lemputes. Laimei, šie laikai baigėsi ir šiandien kelių eismo dalyviai gali rinktis iš daugelio įvairių šviesos šaltinių su skirtingais parametrais, tarp jų ir „OSRAM Night Breaker“. Šiai labai efektyvių kaitrinių ir ksenono lempučių šeimai kaip tik sukanka 10 metų.

lemputės10.jpg
Naktį geros psichomotorinės būklės vairuotojo reakcijos laikas yra tris kartus ilgesnis nei dieną, sąmoningai suvokiame tris kartus mažiau informacijos. Po dviejų valandų vairavimo naktį jaučiamės taip, tarsi mūsų kraujyje būtų 0,5 promilės alkoholio, o po 4,5 valandų – 1 promilė. Todėl labai svarbu, kad dažnai naktimis ir be periodinių sustojimų keliaujantys vairuotojai pasirūpintų ir sertifikuotais šviesos šaltiniais, kurių parametrai yra geresni. Tokie produktai užtikrina daug daugiau šviesos saugai svarbiose kelio vietose, o baltesnė šviesos spalva pagerina eismo juostų, kelio ženklų ir šalikele einančių žmonių matomumą.
Populiari „Night Breaker“ produktų grupė – tai šviesos šaltinis, dėl savo savybių užtikrinantis maksimalų saugumą kelyje. Iš šios grupės galėtume išskirti „Laser“ ir „Unlimited“ versijas – tai populiarūs produktai, dažniausiai pasirenkami vairuotojų, vertinančių labai efektyvią šviesą, dažnai vairuojančių naktį ir neapgyvendintose vietovėse.
Gaminant lemputes „Night Breaker Laser“ yra taikomas unikalus lazerinės abliacijos procesas, kurį sudaro tikslus mėlyno filtro pašalinimas nuo tam tikros stiklo dalies, o tiksliau – ties spirale, naudojant lazerį. Visa tai daroma tam, kad atitinkamose, saugos atžvilgiu svarbiausiose kelio vietose, pažymėtose kodais 50R, 75R ir 50V (t. y. 50 m ir 75 m dešinėje kelio pusėje ir 50 m automobilio priekyje), būtų užtikrintas didžiausias šviesos kiekis. Palyginti su standartinėmis halogeninėmis lemputėmis, „Night Breaker Laser“ generuoja iki 130 % daugiau šviesos, kuri yra net 20 % baltesnė. Šviesos srautas, galintis siekti daugiau nei 40 metrų, užtikrina dar geresnį matomumą, o kartu ir saugumą, kelyje.
„Night Breaker Unlimited“ versijos produktų šviesos srautas siekia net iki 40 m toliau nei standartinių produktų, o svarbiausiose saugos atžvilgiu vietose kelią apšviečia net iki 110 % ryškiau. Kaip ir „Laser“ tipo lempučių, jų šviesa taip pat yra 20 % baltesnė nei standartinių kaitrinių lempučių, todėl vairuoti yra patogiau – juntamas mažesnis akių nuovargis, geriau matomos eismo juostos, kelio ženklai ir šalikele einantys žmonės.
„Night Breaker“ šeimos šviesos šaltiniai parduodami intensyviai raudonos spalvos pakuotėse, būdingose visiems OSRAM produktams su pagerintomis apšvietimo savybėmis. Reikia atminti, kad norint užtikrinti tokią pačią abiejų transporto priemonės žibintų šviesos spalvą, lemputes visada reikia keisti poromis.

Jus taip pat gali sudominti:

„KYB“ amortizatoriai su vidine judesio atmušimo spyruokle

„KYB“ amortizatoriai su vidine judesio atmušimo spyruokle

Kaitinimo žvakės – užtikrintas užvedimas žiemą

Kaitinimo žvakės – užtikrintas užvedimas žiemą

Geriausiam jaunajam automechanikui sukti galvos dėl darbo nereikia – pasiūlymą gavo dar konkurse

Geriausiam jaunajam automechanikui sukti galvos dėl darbo nereikia – pasiūlymą gavo dar konkurse

Inovacija variklių alyvų srityje - technologija USVO®

Inovacija variklių alyvų srityje - technologija USVO®