Paskelbimo data: 2019-11-28
, autorius: DELPHI

Naujosios dauginio išlydžio uždegimo rites

Naująsias dauginio išlydžio uždegimo rites „Delphi Technologies“ gamina pagal transporto priemonių gamintojų reikalaujamą technologiją. Jas pirkėjai gali įsigyti naudingomis, nepriklausomoje atsarginių dalių rinkoje galiojančiomis, sąlygomis.

uždegimo ritė.jpg

Servisai, naudodami pagal „Mercedes“ reikalavimus gaminamas naująsias „Delphi Technologies“ uždegimo rites, didelio efektyvumo automobilių, kurių vis daugėja, savininkams gali už konkurencingą kainą siūlyti ypač kokybiškas uždegimo sistemos remonto paslaugas.

Šią sistemą bendrovė gamina taikydama dauginio išlydžio technologiją, kuriai būdingos dauginės kibirkštys ir didesnė jų energija. Taip užtikrinamas mažesnis išmetamų kenksmingų dujų kiekis, 20 procentų geresnė degalų ekonomija ir geresnės variklio darbinės charakteristikos.

Pažangių uždegimo sistemų tarptautinio tiekimo srityje pirmaujanti bendrovė „Delphi Technologies“, stengdamasi patenkinti augančios atsarginių dalių rinkos poreikius, išleido dvi naujas, transporto priemonių gamintojų reikalavimus atitinkančias, uždegimo rites, gaminamas pagal praktikoje pasitvirtinusią dauginio išlydžio technologiją. Iki šiol pagaminta daugiau kaip 14 milijonų ričių, kurios montuojamos į populiariausius „Mercedes“ modelius. Atsižvelgiant į transporto priemonių gamintojų planus artimiausiam dešimtmečiui, tai yra reikšminga ir auganti verslo galimybė ne tik platintojams, bet ir servisams.

„Perkėlus šią naujovišką technologiją į nepriklausomą atsarginių dalių rinką, servisai savo klientams nuo šiol gali siūlyti konkurencingas ir garantuotai kokybiškas uždegimo sistemos remonto paslaugas. Tai yra ne tik galimybė uždirbti iš karto, bet ir proga servisams aprėpti aukštos vertės augantį transporto priemonių parką, kuriam per visą eksploatavimo laikotarpį reikės didelės vertės remonto paslaugų“, – sakė „Delphi Technologies“ atsarginių dalių padalinio viceprezidentas Europos, Artimųjų rytų ir Azijos regionui Jean-Francois Bouveyron.

Transporto priemonių gamintojo reikalavimus atitinkančios „Delphi Technologies“ uždegimo ritės montuojamos daugiau kaip į 150 „Mercedes“ modelių, įskaitant A220, C180, C200, E200, GLA200 ir „Vito“. Naujausiais gaminiais papildytas bendrovės uždegimo sistemų dalių asortimentas, kuriame yra daugiau kaip 500 prekių, apimančių beveik 9 000 pritaikymo variantų (markė / modelis / variklio galia) ir 114 mln. vienetų transporto priemonių parką, todėl ši produkcijos gama šioje rinkoje yra viena plačiausių, o gal ir pati plačiausia.

Iki 20 procentų geresnė degalų ekonomija

Pagal „Delphi Technologies“ dauginių išlydžių technologiją po pirminės kibirkšties įžiebiamos kelios papildomos kibirkštys, skirtos degalų ir oro mišiniui uždegti sudėtingomis sąlygomis, pavyzdžiui, esant dideliam išmetamųjų dujų recirkuliacijos lygiui arba liesam degalų mišiniui. Labai sparti kibirkščių seka padeda uždegti mišinį reikiamu ciklo metu. Taip GDi varikliuose, palyginti su konkurentų gaminamomis laikinėmis daugiakibirkštėmis uždegimo sistemomis, užtikrinamas optimalus degimas, pasiekiama daug geresnė (iki 20 procentų) degalų ekonomija ir sumažinamas išmetamų kenksmingų medžiagų kiekis.

Daugiau informacijos apie „Delphi Technologies“ uždegimo sistemų asortimentą pateikiama adresu delphiaftermarket.com/gbr/en/category/ignition.