Paskelbimo data: 2020-12-22

Naujausias, šventinis „IC Aktualijos“ žurnalo numeris!

Kviečiame skaityti elektroninę naujausio, šventinio „IC Aktualijos“ žurnalo numerio versiją!

IC aktualijos.jpg
  • Naujausiame numeryje „Inter Cars Lietuva“ vadovas dalijasi savo įžvalgomis, kaip šiemet su iššūkiais sekėsi susidoroti „Inter Cars“ grupei. Šiais metais „Inter Cars“ grupė visoje Europoje ne tik nestabdė savo plėtros, bet ir aktyviai žengė į naujas rinkas bei sustiprino užimamas pozicijas Europoje ir pasaulyje. (2-3 psl.)
  • Šiame žurnale apžvelgsime globalius automobilių pramonės rinkos pokyčius. Jau kelis metus girdime ir stebime automobilių pramonės pokyčius, bet, panašu, kad pandemija viską dar labiau paspartino. (4-5 psl.)
  • Šiame numeryje pradedame straipsnių ciklą, kuriame pasidalinsime patarimais, kaip vystyti esamą autoservisą ar atidaryti naują. Šio numerio straipsnyje skaitykite, kaip įveikti biurokratinius iššūkius ir į ką verta atkreipti dėmesį, siekiant gauti veiklai reikalingus leidimus. (6-7 psl.)
  • Taip pat šiame žurnalo numeryje rasite aktualios informacijos apie elektros prietaisus, kurie naudoja energija ir apkrauna akumuliatorių. Trumpai apžvelgsime ir kuo skiriasi GEL ir AGM tipo akumuliatoriai. (8-9 psl.)
  • Naujame žurnalo numeryje skaitykite ir apie turbokompresorius bei šiuolaikišką rutulinių guolio technologiją. Sudėtinga naujos rutulinių guolių sistemos konstrukcija padidina turbokompresoriaus našumą, o tai teigiamai veikia variklio darbą.(10-11 psl.)

Šiame numeryje rasite ir naudingą tiekėjų informaciją, platų įrangos ir įrankių asortimentą bei kėbulo dalių naujienas. Taip pat, pasidalinsime patarimais, kaip tinkamai išsirinkti žibintų reguliavimo stendus.

Šventiniame numeryje kviečiame dalyvauti žaidime! Jums tereikia išspręsti kryžiažodį ir rasti užlėptą žodį. Atsakymą iki vasario 1 d. reikia pateikti adresu zaisk.intercars.lt.


Elektroninė  naujausio, šventinio „IC Aktualijos“ žurnalo numerio versija


Malonaus skaitymo!  
Jus taip pat gali sudominti: