Paskelbimo data: 2022-09-14

Naujas „febi“ šūkis – „SOLUTIONS DRIVEN BY YOU“

Gerai žinomas prekinis ženklas nepriklausomoje atsarginių dalių rinkoje „febi“ pristato naują prekės ženklo šūkį. Nuo šiol naujasis febi šūkis skambės taip: „SOLUTIONS DRIVEN BY YOU“. Šis teiginys atspindi pagrindinius febi veiklos principus ir nustato naują prekinio ženklo kryptį.

„SOLUTIONS DRIVEN BY YOU“ – tai teiginys, atspindintis didelį dėmesį pirkėjų poreikiams. Mūsų veiklos principai ir toliau išlieka paprasti – pirkėjai ir toliau išlieka svarbiausias mūsų veiklos aspektas. Nesvarbu, ar jie platina, montuoja „febi“ dalis, ar netgi vairuoja mūsų komponentais suremontuotus automobilius – būtent pirkėjai yra pagrindinis „febi“ veiklos dėmesio centras.

Naujasis šūkis dar labiau sustiprina „febi“ prekinio ženklo poziciją, išplėtotą prieš 5 metus. Ankstesnis devizas „Jūsų nr. 1 prekinis ženklas nepriklausomoje atsarginių dalių rinkoje – vakar, šiandien ir rytoj!“ yra tarytum didelio dėmesio pirkėjams, ilgametės kompanijos patirties bei plačios kompetencijos atsarginių dalių srityje kulminacinis momentas.

„Naujasis mūsų šūkis ne tik pabrėžia „febi“ lyderystę, bet ir atspindi papildomą kompanijos veiklos principą. Mes jau šiandien žinome, ko mūsų pirkėjams gali prireikti rytoj“, – teigia Mick Burke, produktų grupės ir prekinio ženklo plėtros direktorius. „Mūsų komanda dirba tam, kad galėtume sklandžiai plėtoti šį požiūrį ir ateityje, taip pat tinkamai atsižvelgtume į pirkėjų poreikius įvairiose veiklos srityse. „febi“ – tai jūsų nr. 1 prekinis ženklas nepriklausomoje atsarginių dalių rinkoje!“

„febi“ taip pat įdiegė ir naują pakuočių dizainą. Be įprasto languoto rašto naujame pakuotės stiliuje taip pat įdiegtas ir papildomas baltas plotas, kuriame pridėtas 3 metų garantijos antspaudas bei naujasis „febi“ šūkis.

Naujoje „febi“ prekinio ženklo reklamos kampanijoje pagrindinis dėmesys skiriamas įvairioms atsarginių dalių rinkos tikslinėms grupėms bei jų poreikiams. Buvo pasirinktas emocionalus reklamos tipas – sukurtas vaizdo klipas, kuriame pavaizduotas šeimos kelionės metu įvykęs automobilio gedimas ir „febi“ pagalba nemalonioje situacijoje.

Kartu prie naujo vaizdo klipo pridėjome įvairias pirkėjų sėkmės istorijas. Mes apklausėme nemažai didmeninės prekybos partnerių, mažmeninės prekybos atstovų, autoservisų, galutinių produktų naudotojų bei pačios kompanijos darbuotuojų. Įvairūs teigiami „febi“ produktų naudotojų atsiliepimai – tai dar vienas svarbus reklaminės kampanijos bruožas.

Populiarinant naują „febi“ – bene stipriausio „bilstein group“ prekinio ženklo - šūkį buvo sukurta nemažai skaitmeninės bei tradiciniams reklamos kanalams pritaikytos medžiagos. Joje pabrėžiama, kad svarbiausias „febi“ įsipareigojimas yra teikti į pirkėjų poreikius orientuotus atsarginių dalių rinkos sprendimus.

Naująjį „febi“ turinį galite peržiūrėti kompanijos tinklapyje:

https://www.„febi“.com/lt/prekinis-zenklas/solutions-driven-by-you/

https://www.„febi“.com/lt/prekinis-zenklas/nuorodos/

Galime pasiūlyti daugiau kaip 47000 skirtingų atsarginių dalių, skirtų lengviesiems automobiliams ir komerciniam transportui. „febi“ – tai jūsų nr. 1 nepriklausomoje atsarginių dalių rinkoje! Daugiau „febi“ naujienų galite sužinoti Facebook, Instagram, YouTube paskyrose bei „febi“.com tinklapyje.

bilstein group valdo gerai žinomus prekinius ženklus „febi“, SWAG ir Blue Print. Grupės siūlomi komponentai – tai daugiau nei 62000 skirtingų atsarginių dalių, skirtų profesionaliam transporto priemonių remontui. Tarptautiniu mastu veikianti kompanijų grupė tiekia produktus į daugiau nei 170 šalių. Norėdami gauti daugiau informacijos apsilankykite: www.bilsteingroup.com

Jus taip pat gali sudominti:

FORTELOCK – surenkamoji grindų danga jūsų autoservisui, garažui ir ne tik

FORTELOCK – surenkamoji grindų danga jūsų autoservisui, garažui ir ne tik

Paprastas būdas neprastai sutaupyti

Paprastas būdas neprastai sutaupyti

Ar įmanoma, kad automobilis žiemą nekeltų jokių rūpesčių?

Ar įmanoma, kad automobilis žiemą nekeltų jokių rūpesčių?

Šiuolaikinė žemės ūkio technika reikalauja tinkamų alyvų tepimui

Šiuolaikinė žemės ūkio technika reikalauja tinkamų alyvų tepimui