Paskelbimo data: 2019-05-31

„Motorservice“ rinkai pristato tvarkykles

Įmonė „MS Motorservice International“ GmbH išplėtė savo asortimentą. Atsarginių dalių srities specialistas ir pirmaujantis antrinės rinkos tiekėjas dabar siūlo originalios įrangos (OE) kokybės kuro siurblių tvarkykles. Pasirodžius 19 naujų produktų, įmonės rinkos aprėptis pasieks beveik 10 milijonų transporto priemonių. Asortimentas bus nuolat plečiamas.

Screenshot_4.png

„Remdamiesi išsamiomis rinkos analizėmis, nusprendėme išplėsti savo produktų asortimentą atsižvelgdami į dabartinius mūsų klientų poreikius“, – pabrėžia Axel Laser, įmonės „Motorservice“ produktų skyriaus vadovas.

„Mūsų tvarkyklės, be aplinkosaugos aspektų, išsiskiria itin aukšta kokybe. Be to, jos suderinamos su beveik 10 milijonų transporto priemonių, taigi padengia didžiulę atsarginių dalių rinkos paklausą. Šiuo metu rinkai jau pristatyti produktai – tik pradžia. Ateinančiais mėnesiais toliau plėsime savo asortimentą ir sieksime dar didesnės rinkos aprėpties“, – atskleidžia įmonės ketinimus Axel Laser.

Kaip organizacija, užsiimanti „Rheinmetall Automotive“ produktų platinimu atsarginių dalių rinkoje, „Motorservice“ didelę dalį savo produktų gauna tiesiai iš koncerno, kuriam priklauso tokios įmonės, kaip „Kolbenschmidt“, „Pierburg“ ir „TRW Engine Components“. Visame pasaulyje veikiantis atsarginių dalių srities specialistas dėl šios priežasties turi didelę tarptautinio automobilių dalių tiekėjo patirtį. O jo klientai gali naudoti originalios įrangos kokybės produktus.

Techninis pagrindas

Jeigu degalų tiekimas yra nereguliuojamas, kuro siurblys bake visada dirba visu pajėgumu. Rezultatas – degalų perteklius grįžta atgal į baką grąžinimo kontūru. Jeigu tiekimas yra reguliuojamas arba pritaikytas prie poreikio, kuro siurblį tvarkyklė įjungia generuodama moduliuojamų impulsų signalą (PWM tipo valdymo signalą). Tokiu būdu yra tiekiamas tik toks degalų kiekis, kokio reikia, šis sprendimas yra ir ekologiškesnis, ir taupesnis.

Be to, reguliuojamo tiekimo atveju degalai mažiau įkaista, todėl pašalinama garų burbuliukų susidarymo galimybė. Kitas teigiamas poveikis yra akivaizdžiai tylesnis kuro siurblio darbas.

Apie „Motorservice“

„Motorservice“ grupė yra organizacija, užsiimanti „Rheinmetall Automotive“ (anksčiau „KSPG“) produktų platinimu atsarginių dalių rinkoje. Ji yra svarbiausias variklio komponentų tiekėjas nepriklausomai atsarginių dalių rinkai, siūlantis tokių prekės ženklų, kaip „Kolbenschmidt“, „Pierburg“, „BF“ ir „TRW Engine Components“, produktus. Platus produktų asortimentas suteikia klientams galimybę įsigyti įvairių variklio dalių iš vieno tiekėjo. Be sprendimų, skirtų mažmenininkams ir servisams, „Motorservice“ siūlo platų paslaugų paketą ir didelės automobilių dalių tiekimo įmonės techninę patirtį.

Jus taip pat gali sudominti:

REZAW-PLAST salono ir bagažinės kilimėliai

REZAW-PLAST salono ir bagažinės kilimėliai

ABE stabdžių diskų ir būgnų saugos sertifikavimas

ABE stabdžių diskų ir būgnų saugos sertifikavimas

Naujas „Inter Cars Lietuva“ padalinys Vilniuje – beveik 1000 kv.m. sandėlis su 70 tūkst. skirtingų prekių pozicijų

Naujas „Inter Cars Lietuva“ padalinys Vilniuje – beveik 1000 kv.m. sandėlis su 70 tūkst. skirtingų prekių pozicijų

Kaip parinkti neabejotinai tinkamą alyvą?

Kaip parinkti neabejotinai tinkamą alyvą?