Paskelbimo data: 2020-02-18

„Magnum Technology“ kokybė

„Magnum Technology“ produktams atliekama išsami kokybės kontrolė, tiek gamybos etape, tiek ir prieš pateikiant juos į rinką. Kontrolės metu tikrinami techniniai parametrai, o rezultatai yra lyginami su Europos Sąjungoje galiojančių standartų reikalavimais.

Screenshot_4.jpg

Pakabos amortizatorių tikrinimas, visų pirma, apima slopinimo jėgos patikrinimą įvairiuose greičiuose (0,1 m/sek. – 0,52 m/sek.), naudojant testerį, kurio darbinės ribos siekia iki 50 kN. Bandymų ataskaitoje pateikiami slopinimo jėgos duomenys ir grafinės slopinimo charakteristikų diagramos. Šios diagramos suteikia galimybę analizuoti amortizatorių darbą. Visi bandymų rezultatai yra archyvuojami ir lyginami su etaloniniais duomenimis.

Su pakabos spyruoklėmis, kaip ir kitais elementais, atliekami griežti medžiagų savybių ir patvarumo bandymai. Su šiais elementais, visų pirma, atliekame medžiagų tvirtumo ir struktūros bandymus. Tada tikriname jų patvarumą. Spyruoklių atveju, šio bandymo metu jos yra maksimaliai suspaudžiamos, tada parengiama grafinė bandomos spyruoklės deformacijos diagrama.

Aukštą mūsų produktų kokybę patvirtina suteikti saugos ženklo „B“ sertifikatai ir atitiktis Pramoninio motorizacijos instituto (PIMOT) techninėms sąlygoms, skirtoms „MAGNUM TECHNOLOGY“ amortizatoriams ir pakabos spyruoklėms.

Tai taip pat žinia ir mūsų klientams, kad siūlomi produktai yra saugūs vartotojui, o jų kokybę patvirtino nepriklausomas tyrimų centras.

Išsamią informaciją apie sertifikavimo bandymus galima rasti „MAGNUM TECHNOLOGY“ tinklalapyje.

„Magnum Technology“ – tai visas amortizavimo elementų asortimentas, skirtas visų markių lengviesiems automobiliams ir komercinėms transporto priemonėms, t. y. amortizatoriai, pakabos spyruoklės ir montavimui skirtos dalys, pavyzdžiui, viršutinės amortizatorių atramos, apsaugos ir uždangos.

„Magnum Technology“ pasiūlyme taip pat rasite platų sunkvežimių amortizatorių pasirinkimą, įskaitant pakabos ir kabinos amortizatorius, taip pat puspriekabėms ir autobusams skirtus amortizatorius. Rengdami „Magnum Technology“ atsarginių dalių asortimentą vadovavomės aukštais techniniais reikalavimais, taikomais šiems produktams. Visi produktai atitinka kriterijus, artimus tiems, kurie keliami pirmajam montavimui skirtoms dalims. Tai užtikrina šiuolaikinių technologijų ir patikrintų medžiagų naudojimas. Viską papildo rūpestis aukšta mūsų produktų kokybe. Apie „Magnum Technology“ kokybės kontrolę galima pasiskaityti paskutiniame katalogo lape. Daugiau informacijos apie „Magnum Technology“ komercinį pasiūlymą, kaip ir interneto katalogą, rasite tinklalapyje www.magnum-technology.com.

„MAGNUM TECHNOLOGY“ KOMERCINIS PASIŪLYMAS LENGVIESIEMS AUTOMOBILIAMS IR KOMERCINĖMS TRANSPORTO PRIEMONĖMS

Pakabos amortizatoriai lengviesiems automobiliams ir komercinėms transporto priemonėms

Tiekiame tepalinius ir dujinius amortizatorius daugumai automobilių modelių – pasiūlymas apima daugiau nei 1300 produktų. Mūsų dalių naudojimas transporto priemonėse užtikrina aukštą vairavimo saugumo ir komforto lygį bei puikų ratų sukibimą su kelio danga.

Pakabos spyruoklės

„Magnum Technology“ komercinį pasiūlymą sudaro platus standartinių ir sutvirtintų spyruoklių, skirtų lengviesiems automobiliams ir komercinėms transporto priemonėms, pasirinkimas, apimantis daugiau nei 85 % Europos automobilių parko. Mūsų spyruoklės puikiai sumažina kėbulo vibracijas važiuojant per nelygumus, dirbdamos kartu su amortizatoriais – užtikrina nuolatinį kontaktą su kelio danga.

Amortizatorių montavimo elementai

Pasiūlymą sudaro populiarių Europos ir Azijos gamybos automobilių viršutinės amortizatorių atramos, apsaugos ir uždangos. Visos dalys pagamintos iš labai aukštos kokybės medžiagų, todėl gali ilgai tarnauti net ir ekstremaliomis sąlygomis.

Jus taip pat gali sudominti:

Svarbi informacija dėl LR teritorijoje paskelbto karantino

Svarbi informacija dėl LR teritorijoje paskelbto karantino

Kaip sužinoti, kurie autoservisai dirba karantino metu?

Kaip sužinoti, kurie autoservisai dirba karantino metu?

Dar daugiau elektrinių kurjerių: naujovė kasdienėje veikloje

Dar daugiau elektrinių kurjerių: naujovė kasdienėje veikloje

Patarimai autoservisams: kaip saugiai dirbti ir aptarnauti klientus karantino metu?

Patarimai autoservisams: kaip saugiai dirbti ir aptarnauti klientus karantino metu?