Paskelbimo data: 2019-12-16

Laimingų Šv. Kalėdų!

MC_IC_LT_fb.jpg

Gerbiami mūsų verslo partneriai,  

Šventinis laikotarpis – atokvėpio metas, kai galime atsitraukti nuo kasdienių darbų,peržvelgti, ką nuveikėmeper visus metus,irtuo pasidžiaugti

Vertiname partnerystęsu Jumis ir dėkojame Jumsuž bendradarbiavimą 2019-aisiais. Džiaugiamės, kad esate kartu. Tikimės, kad ir ateinančiais metais mus sies tokie pat stiprūs verslo ryšiai

Palydėkime senuosius metus ir pasitikime naujuosius, tvirtai tikėdami, kad 2020-ieji naujos pradžios metai, kuriais dar tvirčiau sieksime užsibrėžtų tikslų.

Tegu ateinantys metai Jūsų kasdienybę papildo drąsiais sprendimais, įveiktais iššūkiais ir stabilumu. Toliau judėkite į priekį, kurkite naujus projektus ir idėjas. Linkime, kad pradėtus darbus lydėtų sėkmė, kad naujiems nestigtų stiprybės, kad bėgantį laiką įprasmintumėte įgyvendindami savo svajones ir lūkesčius. 

Kurkime džiugias, prasmingas akimirkas ir dalinkimės jomis vieni su kitaistikėkime, kad 2020-ieji metai bus dosnūs sumanymų, kupini iššūkių ir turtingi prasmingų darbų. 

Artėjant šių metų pabaigai, turime puikią galimybę palinkėti Jums džiaugsmingų  Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų. Dėkojame, kad esate mūsų sėkmės ir pažangos dalis.

UAB „Inter Cars Lietuva“