Paskelbimo data: 2019-04-12

„Kyb“ montavimo instrukcija: „Mitsubishi Asx“ - priekis

„Mitsubishi ASX“ [02.10-] yra gana populiarus modelis, važinėjantis ne tik Europos keliais. KYB yra šio modelio originalių priekinės ir galinės ašies amortizatorių tiekėjas. Rekomenduojamas „Mitsubishi ASX“ [02.10-] vienos pusės amortizatoriaus pakeitimo laikas siekia 1,2 valandos.

Screenshot_2.jpg

Ar žinote?

Visame pasaulyje kas penktas iš gamyklos išriedantis automobilis kaip originalią įrangą turi KYB amortizatorius.

KYB amortizatoriai, projektuojami atsarginių dalių rinkai, yra gaminami tose pačiose gamyklose ir naudojant tas pačias technologijas bei kokybės kontrolės sistemas, kokios yra naudojamos kaip originali įranga gamykloje montuojamiems amortizatoriams.

Žemiau pateikiami žingsniai, kuriuos reikia atlikti išmontuojant ir sumontuojant „Mitsubishi ASX“ automobilio amortizatoriaus kolonas.

  1. Nuimkite ratą.
  2. Atsukite stabdžių žarnos laikiklio veržlę.3. Atlaisvinkite stabilizatoriaus jungties veržlę.4. Kėlimo platforma paremkite stebulę kartu su ašigaliu ir pavaros pusašiu.5. Nuimkite du apatinius amortizatorių su ašigaliu jungiančius varžtus.6.  Apsaugokite pavaros pusašį nuo kritimo.7. Atsukite tris viršutines amortizatoriaus koloną tvirtinančias veržles (laikykite amortizatorių viena ranka, kad jis nenukristų).8. Iš apačios išimkite amortizatoriaus koloną ir įdėkite į tinkamą spyruoklės suspaudiklį (geriausia naudoti koloninį pneumatinį suspaudiklį su apsauginiais varteliais). Išardykite visus komponentus ir patikrinkite jų techninę būklę. Kartu su nauju amortizatoriumi rekomenduojama pakeisti susijusius viršutinio surinkimo ir apsauginio rinkinio bei pakabos spyruoklės elementus.


9. Atkreipkite dėmesį į teisingą spyruoklės padėtį apatinėje atraminėje lėkštėje.

10. Uždėkite naują KYB amortizatorių, pakabos spyruoklę, viršutinį montavimo rinkinį ir apsauginį rinkinį ant koloninio pneumatinio suspaudiklio su apsauginiais varteliais. Naudodami tinkamą priveržimo momentą sumontuokite visą koloną.

DĖMESIO! Nepamirškite apie tinkamą visų komponentų montavimo eilę ir padėtį. Nenaudokite „varlės“ tipo įrankių (pvz., keltų) prisukimo metu, nes tai gali pažeisti chromuotą paviršių ir sukelti alyvos pratekėjimą ar amortizatoriaus pažeidimą. Naudokite tik tam tikslui skirtus įrankius.11. Sumontuotą koloną reikia įdėti iš apačios. Visos kitos surinkimo operacijos turėtų būti atliekamos atvirkštine išmontavimui tvarka, atsižvelgiant į tai, kad tinkama surinkimo procedūra yra naudojama su tinkamais priveržimo momentais.

12. Nuleidžiant transporto priemonę ant ratų, atitinkamu momentu priveržkite viršutines koloną tvirtinančias veržles.


KYB rekomenduoja pakabos geometriją atlikti po kiekvieno automobilio amortizatorių pakeitimo.

KYB rekomenduoja visada pakeisti amortizatorių ir pakabos spyruokles poromis vienos ašies zonoje.

Norėdami pamatyti filmą, kaip tiksliai pakeisti amortizatorių „Mitsubishi ASX“ [02.10-] priekinėje ašyje – paspauskite šią nuorodą ir pasirinkite norimą automobilį www.youtube.com/KYBEurope.

www.kyb-europe.com

Jus taip pat gali sudominti:

Veiksmingas galingų automobilių stabdymas

Veiksmingas galingų automobilių stabdymas

„Bosal“ išmetimo sistemos technologijos

„Bosal“ išmetimo sistemos technologijos

Ar reikia keisti mechaninių pavarų dėžių alyvą?

Ar reikia keisti mechaninių pavarų dėžių alyvą?

3-iasis tarptautinis konkurso „Geriausias jaunasis automechanikas“ finalas

3-iasis tarptautinis konkurso „Geriausias jaunasis automechanikas“ finalas