Paskelbimo data: 2023-01-05

Kodėl verta rinktis salono filtrą su sidabro jonais?

PURRO prekių ženklo asortimentą papildė nauji, inovatyvūs produktai – salonų filtrai su sidabro jonais. Asortimentą papildė virš 80 pozicijų, skirtų populiarioms automobilių markėms. Nauji filtrai – tai patrauklia kaina pasižymintys produktai, kuriuose naudojama pažangi technologija, jie yra prieinami plačiam klientų ratui.

Salono filtras

PURRO salonų filtrai iš oro pašalina net iki 99 % teršalų! Elektrostatiškai įkrauti filtrai sulaiko net smulkiausias daleles. Papildomai jie blokuoja teršalus iš šildymo ir kondicionavimo sistemos bei sulaiko kenksmingas dujas, pelėsius, dūmus ir nemalonius kvapus.

Produktų inovatyvumas slypi technologijoje, kuri naudoja sidabro ir vario jonus. Filtro pagrindas yra pagamintas naudojant mikrotechnologiją,  kuri užtikrina natūralią, tvirtą, saugią ir efektyvią antibakterinę apsaugą. Dėl unikalios vario ir sidabro dalelių kombinacijos, elementai veikia sinergiškai ir dvigubai efektyviau puola bakterijų ląsteles.  

Naudojant pažangias antibakterines technologijas, mėlyni plaušeliai trikdo mikroorganizmų metabolizmą ir slopina jų veiklą, augimą ir dauginimąsi. Šis poveikis taip pat yra labai efektyvus pelėsių ir grybelių atveju. Antibakterinės cheminės medžiagos kontroliuoja bakterijų ir pelėsių plitimą filtre – tokiu būdu užtikrinamas švarų oras kiekvienam keleiviui, taip pat kūdikiams ir pagyvenusiems žmonėms. 

Įdėklas su sidabro jonais sudaro vieną iš kelių filtruojančios medžiagos sluoksnių. Iš pradžių oras yra filtruojamas dviejuose medžiagos sluoksniuose, kurių vienas yra iš mikropluošto. Šiuose sluoksniuose nusėda smėlis ir kelio dulkės, o taip pat kietosios smogo dalelės. Kitą sluoksnį sudaro aktyvioji anglis, pagaminta iš kokoso riešutų kevalų. Ji sugeria nemalonius kvapus, o taip pat grybų sporas ir dujinius teršalus, pvz., sieros ir azoto junginius, angliavandenilius bei ozoną. Šis sluoksnis efektyviausiai sulaiko kenksmingus teršalus, todėl į transporto priemonės saloną patenka švarus ir grynas oras.

Kuo ypatingi sidabro jonai salono filtre?


Kada verta automobilyje montuoti antibakterinį salono filtrą su sidabro jonais vietoje įprasto?  Šis sprendimas ypač naudingas, kai kalbame apie:

  • alergiškus vairuotojus arba automobilius, kuriais dažnai keliauja alergiški žmonės. Kadangi sidabro jonai pašalina iš oro alergenus, sumažėja alerginių reakcijų tikimybė ir kelionės automobiliu yra patogesnės.
  • automobilius, kuriuose dažnai įjungiama oro kondicionavimo sistema. Šiuo atveju ventiliaciniuose kanaluose gali kauptis grybeliai ir bakterijos. Sidabro jonai kartu su aktyviosios anglies įdėklu sulaikys juos ir pašalins nemalonų kvapą.

Kada geriausiai sumontuoti salono filtrą su sidabro jonais?

  • Salono filtrą rekomenduojama keisti kartą per metus arba kas 10 000 km ridos;
  • Aktyvioji anglis veikia tik 1 metus, po to jos efektyvumas gerokai sumažėja;
  • Nėra galimybės pašalinti visų dulkių, įstrigusių smulkiuose filtro plaušeliuose;
  • Nors teoriškai filtras gali atrodyti švarus, praktiškai – pasiekęs savo kritinius parametrus – jis yra užsikimšęs;
  • Vairuotojas, besirūpinantis kelionių patogumu ir savo bei keleivių sveikata, privalo reguliariai pasirūpinti salono filtro keitimu.

Naudingi patarimai: 

  1. Prieš žiemą verta pasirūpinti filtru su anglies įdėklu. Žiemą ore yra daug drėgmės, todėl ventiliaciniuose kanaluose atsiranda grybelių, o anglies įdėklas puikiai juos absorbuoja.
  2. Prieš pavasarį verta įsigyti salono filtrą su sidabro jonais, nes tai metų laikas, kuomet ore atsiranda ne tik didelis kiekis žiedadulkių, bet ir alergenų. Būtent tuomet sidabro jonų gebėjimas juos blokuoti bus ypač naudingas.

PURRO naujų pozicijų pavyzdžių sąrašas

Kodas

Aprašymas

PUR-PC0022AG

Salono filtras su sidabro jonais, su aktyviąja anglimi tinka: MAN TGE; AUDI A3, Q2, Q3, TT; CUPRA FORMENTOR, LEON, LEON SPORTSTOURER; SEAT ATECA, LEON, LEON SC, LEON SPORTSTOURER 1.0-Electric 04.12-

PUR-PC4024AG

Salono filtras su sidabro jonais, su aktyviąja anglimi tinka: VOLVO C70 I, S60 I, S70, S80 I, V70 II, XC70 I, XC90 I 2.0-4.4 01.97-12.14

PUR-PC2021AG-2

Salono filtras su sidabro jonais, su aktyviąja anglimi tinka: PEUGEOT 308 II, 508 II 1.2-2.0D 09.13-

PUR-PC2042AG

Salono filtras su sidabro jonais, su aktyviąja anglimi tinka: DACIA DOKKER, DOKKER EXPRESS/MINIVAN, LODGY; NISSAN X-TRAIL III; RENAULT KANGOO III, KOLEOS II, MEGANE E-TECH 1.2-Electric 03.12-

PUR-PC3011AG-2

Salono filtras su sidabro jonais, su aktyviąja anglimi tinka: BMW X5 (E70), X5 (F15, F85), X6 (E71, E72), X6 (F16, F86) 2.0-4.8 10.06-07.19

PUR-PC4006AG

Salono filtras su sidabro jonais, su aktyviąja anglimi tinka: FORD C-MAX, FOCUS C-MAX, GALAXY II, GALAXY MK II, KUGA I, MONDEO IV, S-MAX 1.6-2.5 10.03-06.15

PUR-PC0024AG

Salono filtras su sidabro jonais, su aktyviąja anglimi tinka: AUDI A4 ALLROAD B9, A4 B9, A5, A6 ALLROAD C8, A6 C8, A7, A8 D5, E-TRON, Q5, Q7, Q8; BENTLEY BENTAYGA; PORSCHE CAYENNE 1.4-Electric 01.15-

PUR-PC2022AG

Salono filtras su sidabro jonais, su aktyviąja anglimi tinka: CITROEN C1 II; PEUGEOT 108; TOYOTA AYGO 1.0/1.2 04.14-

PUR-PC7020AG

Salono filtras su sidabro jonais, su aktyviąja anglimi tinka: HYUNDAI I30; KIA CEE'D, PRO CEE'D 1.4-2.0LPG 12.06-07.18

PUR-PC8040AG

Salono filtras su sidabro jonais, su aktyviąja anglimi tinka: MAZDA 2, 3, CX-3 1.5-2.0H 08.14-


Visos naujos pozicijos yra pasiekiamos „Inter Cars“ prekybos tinkle.


Jus taip pat gali sudominti:

FORTELOCK – surenkamoji grindų danga jūsų autoservisui, garažui ir ne tik

FORTELOCK – surenkamoji grindų danga jūsų autoservisui, garažui ir ne tik

Gausus asortimentas - privalumas ar iššūkis?

Gausus asortimentas - privalumas ar iššūkis?

Ar įmanoma, kad automobilis žiemą nekeltų jokių rūpesčių?

Ar įmanoma, kad automobilis žiemą nekeltų jokių rūpesčių?

Ar egzistuoja priešnuodis energijos kainų virusui?

Ar egzistuoja priešnuodis energijos kainų virusui?