Paskelbimo data: 2021-02-26

Kodėl svarbu tinkamai pakeisti stabdžių trinkeles?

Stabdymo metu svarbiausias yra veikimo greitis. Avarinėje situacijoje yra skaičiuojama kiekviena sekundė, nes būtent nuo jos priklauso, eismo įvykis įvyks ar jo bus išvengta. „Delphi Technologies“ tokios filosofijos laikosi ir kurdama naujas dalis, kurios plečia stabdymo sistemų dalių asortimentą, ir kuo greičiau pristato dirbtuvėms tinkamas dalis. Tiesa, šiuo atveju kalbame apie savaites, o ne apie sekundes, bet šioje situacijoje laikas taip pat turi didelę reikšmę. Kodėl?

stabdžių trinkelės.jpg

Tinkamai atliktas trinkelių keitimas – būdas paraginti naują klientą sugrįžti?


Tai paprasta. Kiekvieną kartą vairuotojui nuspaudus stabdžių pedalą, susidėvi tam tikras, nedidelis stabdžių trinkelių antdėklų fragmentas. O dabar susimastykime, kiek kartų vairuotojas stabdo kasdienės kelionės metu, ypač, jei jis stovi kamščiuose! Ne be reikalo, stabdžių trinkelės yra greičiausiai susidėvintis stabdžių sistemos elementas, kuris turi būti keičiamas.

Atėjo metas keisti stabdžių trinkeles – tai nelabai maloni žinia transporto priemonės savininkui, bet tuo pat metu labai gera žinia nepriklausomoms automobilių dirbtuvėms. Skirtingai nuo kitų įprastų aptarnavimo procedūrų, dauguma transporto priemonių savininkų patiki stabdžių trinkelių būklės patikrą ir jų keitimą kvalifikuotiems mechanikams. Tačiau šie veiksmai yra kur kas daugiau nei vienkartinis stabdžių trinkelių keitimas. Tinkamai atliktas trinkelių keitimas gali paraginti naują klientą sugrįžti į tas pačias dirbtuves ir atlikti kitus remonto arba aptarnavimo darbus visu transporto priemonės eksploatacijos laikotarpiu. Būtent dėl šios priežasties verta pasitikrinti, ar Jūsų dirbtuvės turi ne tik dalis, tinkančias tam tikrai transporto priemonei, bet taip pat ar naudojate patvirtintos kokybės dalis. 

Kodėl keičiant stabdžių trinkeles svarbu naudoti kokybiškas dalis?


„Delphi Technologies“ produktai tikrai atitiks abu šiuos reikalavimus. „Delphi Technologies“ yra modernių pavarų sistemų teikėju pirmajam montavimui (OE), kurie dirba petis į petį su pirmaujančiais rinkoje automobilių gamintojais ir kuria šias sistemas daugybę metų prieš naujų transporto priemonių modelių pasirodymą rinkoje. Jie tiksliai žino, kokie modeliai pasirodys rinkoje ir kada įvyks jų premjeros, tad kalbant apie naujų produktų išleidimą į rinką, jie yra žingsniu priekyje.

Pavyzdžiui, praėjusiais metais „Delphi Technologies“ asortimentą papildė naujais stabdžių sistemų elementais šiems transporto priemonių modeliams: „Land Rover Evoque“ (06/19>), „Volvo S60“ (05/19>), BMW serijos 7 (03/19>), „Mercedes klasė B“ (01/19>) ir EQC400 (05/19>), „Mazda 3“ (01/19>), „Toyota Corolla“ (02/19>) ir „Supra“ (06/19>) bei „Nissan Qashqai“ (04/19>) ir „Leaf“ (01/19>). Šiais metais pirmieji išleido į rinką stabdžių trinkeles naujajam „Land Rover Defender (2020>) bei „Volkswagen Golf MK8 (2020>), tai reiškia, kad automobilių dirbtuvės galėjo dar greičiau pasinaudoti galimybėmis aptarnauti šiuos automobilius.

Tačiau būtina pažymėti, kad žaibiškas produktų įvedimas į rinką jokiu būdu neturi įtakos jų kokybei. Kiekvienas sukonstruotas ir pagamintas stabdžių sistemos elementas yra kuriamas pagal pirmajam montavimui (OE) taikomus standartus, o tai reiškia, kad dalys stabdo greičiau ir tyliau, o jų tarnavimo laikas yra ilgesnis. Pavyzdžiui, „Delphi Technologies“  stabdžių trinkelės, palyginti su konkurentų siūlomomis trinkelėmis, turi specialią pagrindo sluoksnio OE kokybės gamybos technologiją, kuri sumažina stabdžių trinkelių generuojamą triukšmą, riboja šilumos prasiskverbimą bei padidina trinkelių atsparumą nukirtimui. Ši technologija veikia lygiai taip pat, kaip pirmajam montavimui (OE) skirtų dalių gamybai taikoma technologija.

Tie patys parametrai yra taikomi stabdžių diskams. Naujo stabdžių disko konstravimo metu inžinieriai įvertina kiekvieną įmanomą kintamąją, tokiu būdu yra gaunama daugybė skirtingų diskų liejinių ir / arba konfigūracijų, kurios atspindi parametrus, atitinkančius pirmajam montavimui (OE) skirtoms dalims keliamus reikalavimus formai, pritaikymui bei vykdomoms funkcijoms. Specialaus aušinimo kanalo išliejimas diskuose yra labai sudėtingas ir kainuoja brangiau? Jokių problemų! Trumpai tariant, „Delphi Technologies“ produktai turi viską, ką turi pirmajam montavimui skirtos dalys.

Tai idealus atitinkamų dalių naujausioms transporto priemonėms įvedimas į rinką per kuo trumpesnį laikotarpį. Dėl to mechanikai gali būti užtikrinti, kad sumontavę transporto priemonėse „Delphi Technologies“ stabdžių sistemų elementus, atliks remonto darbus pagal aukščiausius pirmajam montavimui keliamus standartus, užtikrinančius šimtaprocentinį kliento pasitenkinimą ir lojalumą dirbtuvėms metų metus.

Jus taip pat gali sudominti:

„Michelin“ pristato naujas vasarines padangas ir didina universalių bei aukščiausių eksploatacinių savybių automobilių padangų asortimentą

„Michelin“ pristato naujas vasarines padangas ir didina universalių bei aukščiausių eksploatacinių savybių automobilių padangų asortimentą

Geriausi 2021 m. automobilių kilimėliai – kaip išsirinkti?

Geriausi 2021 m. automobilių kilimėliai – kaip išsirinkti?

Skaitykite elektroninę naujausio „InterTRUCK“ žurnalo numerio versiją!

Skaitykite elektroninę naujausio „InterTRUCK“ žurnalo numerio versiją!

DPF slėginiai vamzdžiai: ką vertėtų apie juos žinoti?

DPF slėginiai vamzdžiai: ką vertėtų apie juos žinoti?