Paskelbimo data: 2019-06-21
, autorius: SPIDAN

Kaip užtikrinti sklandų vairavimą?

Vairo sistema – tai tiesioginis ryšys tarp kelio ir vairuotojo. Ji susideda iš daugelio skirtingų techninių komponentų ir privalo suteikti vairuotojui aiškų, nedviprasmišką saugumo vairuojant jausmą. Pakeitus bent vieną elementą, automobilio vairavimas gali tapti nesklandus.

spidan.jpg

Tik kokybiškai pagaminti ir specialiai suderinti su transporto priemonės tipu vairo sistemos elementai užtikrina, kad transporto priemonė adekvačiai reaguotų į kelio paviršiaus pasikeitimus. SPIDAN siūlo didelį vairavimo technologijų ir paslaugų, kurios ir atitinka šiuos reikalavimus, pasirinkimą.

Mechaninė, hidraulinė ar elektrinė sistema – rinkitės SPIDAN

Pastaraisiais metais vairavimo technologijos stipriai tobulinamos naudojant elektrinius komponentus. Hidraulinėse sistemose vis dažniau naudojamos elektrinės siurblių pavaros. Tai sumažina vidaus degimo variklio apkrovą ir sunaudojamų degalų kiekį. Visiškai elektrinės vairavimo sistemos neturi jokių hidraulikos komponentų. Elektros variklis (pavara) tiesiogiai valdo vairo mechanizmą arba vairo kolonėlę. Šios sistemos yra lengvesnės ir kompaktiškesnės, o tai taip pat prisideda prie efektyvesnio degalų naudojimo.

Ateityje elektrinių vairavimo sistemų tik daugės, nes tai svarbi savarankiško vairavimo sąlyga autonominėse transporto priemonėse. Tačiau dar ilgai hidraulinės sistemos užims didelę rinkos dalį, nes jos labai tiksliai perduoda automobilio vairui informaciją apie kelio dangą.

Nesvarbu, kokia  sistema naudojama, SPIDAN siūlo optimalią, greitai ir patikimai prižiūrimą vairavimo technologiją. SPIDAN taip pat teikia autoservisams naudingus dažniausiai pasitaikančių gedimų sąrašus ir montavimo instrukcijas.1 pav. Hidraulinis siurblys2 pav. Hidraulinis siurblys su elektrine pavara3 pav. Elektrinė vairo kolonėlė

Produktų apžvalga

  • Vairo stiprintuvo siurbliai

Menteliniai, tandeminiai, valdomi elektroniniu būdu arba įprastai – visi jie turi didelį poveikį vairo sistemos veikimui ir patikimumui. Vairavimo sistemai būtini tiksliai apskaičiuoti skysčių debitai ir atitinkami slėgiai.

  • Hidraulinė vairo pavara

Hidraulinė korpuso ir krumpliaračio vairo pavara, kaip ir įprasta (klasikinė) vairo mechanizmo sistema, turi stacionarią konstrukciją ir yra patikima. SPIDAN siūlo vairo mechanizmo komplektą su visais priedais, pritaikytais atitinkamoms transporto priemonėms. Tai viena iš plačiausių programų rinkoje – daugiau kaip 700 hidraulinių ir mechaninių vairo mechanizmų bei vairo stiprintuvo siurblių.

  • Elektroniniu būdu valdomos vairo kolonėlės

Elektrinis variklis (pavara) yra sumontuotas ant vairo ir sujungtas su klasikine vairavimo sistema. Valdymo elektronika (duomenys perduodami į vairą laidais per duomenų magistralę) reguliuoja energijos tiekimą. Siekdama supaprastinti remonto procesą, SPIDAN siūlo vairo kolonėlių komplektus.

  • Vairo kolonėlių gaubtai

Dažniausia vairavimo sistemų sugadinimo priežastis – skysčio nuotėkis. SPIDAN siūlo didelį preciziškų vairo kolonėlių gaubtų, pagamintų pagal aukščiausius kokybės standartus, pasirinkimą. Be natūralaus kaučiuko, ypač naujesnėse transporto priemonėse vis dažniau naudojamas termoplastinis elastomeras (TPE). Jokia kita gaubtų medžiaga nėra patvaresnė nei TPE, todėl užtikrinama optimali apsauga. SPIDAN vairo kolonėlių gaubtai tinka ir gali būti naudojami daugiau kaip 90 proc. Europoje važinėjančių transporto priemonių.

Geresnė priežiūra

  • Išsamūs techniniai aprašymai ir instrukcijos visuose elektroniniuose kataloguose, pvz., „TecDoc“ kataloge ir GKN tinklalapyje
  • Patarimai, kaip profesionaliai sumontuoti elektrinius vairo stiprintuvus
  • Išsamus SPIDAN klaidų tikrinimo sąrašas padeda tinkamai ir greitai nustatyti defektą. Tai naudingas įrankis norint patikimai diagnozuoti gedimus.
  • Aukštos kvalifikacijos specialistų vedami mokymai

Mūsų kvalifikuoti ekspertai techniniuose mokymuose jų dalyviams suteikia žinių, kaip tinkamai patikrinti vairavimo sistemas, greitai nustatyti ir pašalinti esamus trūkumus.

  • Papildoma informacija pateikiama mūsų įmonės brošiūrose:

„Vairo sistemų plovimas“ ir „Išsamios gedimų priežastys“ – atsisiųskite iš www.gkndriveline.com

Jus taip pat gali sudominti:

CRC pristato: AIRCO CLEANER PRO

CRC pristato: AIRCO CLEANER PRO

Oro kompresorius autoservisui – kaip tinkamai išsirinkti?

Oro kompresorius autoservisui – kaip tinkamai išsirinkti?

NRF aukštos kokybės kondicionierių kompresoriai

NRF aukštos kokybės kondicionierių kompresoriai

Aušinimo sistemų ateitis: iššūkis vartotojams ir mechanikams

Aušinimo sistemų ateitis: iššūkis vartotojams ir mechanikams