Paskelbimo data: 2022-12-06

Kaip parinkti geriausią pavarų dėžių ir transmisijų alyvą

Pavarų dėžių ir transmisijų alyva yra svarbiausias skystis, be kurio šiuolaikinių transmisijų egzistavimas būtų neįmanomas, o nuolatinis transporto priemonių kinematinės grandinės komponentų technologinis tobulinimas neleidžia mums, pavarų dėžių alyvos gamintojams, atsipalaiduoti.

Žinokite, kas sudaro jūsų transporto priemonės kinematinę grandinę

Kinematinės grandinės komponentai eksploatuojami ypač sunkiomis sąlygomis. Jie visi kartu variklio galią perduoda į varančiuosius ratus ir priverčia transporto priemonę važiuoti, todėl reikia kokybiškos alyvos, kuri tinkamai teptų paviršius, leistų susidaryti reikiamoms trinties jėgoms ir užtikrintų sklandų bei efektyvų veikimą ir minimalų dėvėjimąsi. Pagrindiniai kinematinės grandinės komponentai, pavyzdžiui, transmisija arba pavarų dėžė ir diferencialas arba šoninė pavara, atsižvelgiant į transporto priemonės tipą (priekinių ratų pavara, galinių ratų pavara arba visų ratų pavara) gaminami įvairios konfigūracijos, be to, skiriasi jų eksploatavimo sąlygos ir specifikacijose nurodyti reikalavimai, todėl tinkamą tepimo produktą šiais laikais labai svarbu parinkti kuo tiksliau.


Kaip visada, svarbi kiekviena smulkmena, todėl reikia atsižvelgti ne tik į transporto priemonės tipą. Įvairioms transmisijoms keliami skirtingi reikalavimai, priklausantys nuo jų veikimo principo. Kalbame ne tik apie įprastines mechanines ir automatines pavarų dėžes, bet ir apie populiarėjančias šiuolaikinių transporto priemonių transmisijas, įskaitant CVT (bepakopė transmisija) ir DCT (transmisija su dviem sankabomis).

Be to, nevalia pamiršti, kad priekinei ir galinei ašiai gali būti taikomi skirtingi reikalavimai. Tas pats galioja ir užsiblokuojančiajam diferencialui, jei lyginsime jį su paprastuoju diferencialu.

Akivaizdu, kad įvairių tipų transporto priemonių kinematinės grandinės komponentai būna įvairių formų, dydžių ir orientacijos, tačiau jiems visiems būdinga viena bendra savybė – juos nuolat reikia tepti. Atsižvelgiant į kinematinės grandinės atliekamas funkcijas jos komponentus reikia tepti tinkamu produktu, kuris nekeltų pavojaus smarkiai sutrikdyti transporto priemonės veikimą ar net sugadinti ją taip, kad nebegalėtų važiuoti.

Kaip nepadaryti klaidos?

Pavarų dėžių ir transmisijų alyvos ir tepalo gamintojų rinkoje dabar yra daug, todėl tinkamo produkto paieška gali būti šiek tiek neraminanti (nepamirškime, kad transmisijų tepimo produktai taip pat gaminami pagal tos pramonės šakos ir gamintojo taikomas specifikacijas). Nenusiminkite, nes į pagalbą ateina „Comma“, siūlanti ypač kokybiškas universaliąsias ir konkrečioms transporto priemonėms pritaikytas pavarų dėžių, transmisijų ir diferencialų alyvas, fasuojamas į 1, 5 ir 20 litrų tarą, patogią naudoti servisuose. Galite rinktis iš plataus sintetinių, pusiau sintetinių ir mineralinių alyvų asortimento, kuriam taikoma konkurencinga kainodara. Moderniausioje gamykloje Didžiojoje Britanijoje gaminamai produkcijai galioja unikali „Comma“ tinkamumo garantija. Įvedus „Comma“ sistemoje pateikiamus paskirties duomenis

surandama alyva, tinkama naudoti lengvuosiuose automobiliuose ir mažos keliamosios galios komercinėse transporto priemonėse, net jei jos pagamintos anksčiau nei prieš 30 metų. Svetainėje www.pl.commaoil.com pasirinkite produktų paieškos programą, kurioje rasite savo transporto priemonei rekomenduojamą alyvą. Prisiimame visą atsakomybę už pateikiamus paskirties duomenis, todėl, kaip niekas kitas šioje pramonės srityje, suteikiame raštišką 100 % tinkamumo garantiją, kuri, paprastai tariant, servisų mechanikams, ypač jei jie transporto priemonių garantinės techninės priežiūros darbus atlieka vadovaudamiesi ES bendrosios išimties reglamentu, sumažina rūpesčių naštą. Kai sakome pasitikėjimas glūdi viduje, jūs žinote, kad tai nėra tušti žodžiai.

Jus taip pat gali sudominti:

Šiuolaikinė žemės ūkio technika reikalauja tinkamų alyvų tepimui

Šiuolaikinė žemės ūkio technika reikalauja tinkamų alyvų tepimui

Ar įmanoma, kad automobilis žiemą nekeltų jokių rūpesčių?

Ar įmanoma, kad automobilis žiemą nekeltų jokių rūpesčių?

Ką reikia žinoti montuojant amortizatorius, spyruokles ir pakabos montavimo komplektus?

Ką reikia žinoti montuojant amortizatorius, spyruokles ir pakabos montavimo komplektus?

Paprastas būdas neprastai sutaupyti

Paprastas būdas neprastai sutaupyti