Paskelbimo data: 2018-09-07

„Inter cars“ oro kondicionavimo bestselerio atnaujinimas

„Texa“ – tai vienas neginčijamų servisų įrangos gamybos lyderių.   Įmonės produktų asortimentą sudaro diagnostikos priemones, išmetamų teršalų analizės įrenginiai ir automobilių oro kondicionavimo sistemų aptarnavimo stotelės.

auto-2191185_960_720.jpg

Visų pirma pastarojoje iš minėtų sričių, „TEXA“ šiandiena užima rinkos lyderio pozicijas. Po labai sėkmingo „KONFORT“ 6xx ir 6xx „EVOLUTION“ serijų pristatymo rinkai įmonė „TEXA“, siekdama įgyvendinti naujus reikalavimus (direktyvą 2006/40/EB), atsižvelgdama į naujo šaldymo agento R1234yf įvedimą, 2010 metais pristatė naują įrenginių seriją 7xx, skirtą ir „senajam“ R134a, ir naujajam šaldymo agentui R1234yf.

Serijai „KONFORT“ 7xx buvo suteikti pačių prestižiškiausių automobilių Europoje gamintojų pripažinimai, pavyzdžiui, „AUDI“, „BENTLEY“, „BMW“, „BUGATTI“, „CHEVROLET“, „HYUNDAI“, „JAGUAR“, „KIA“, „LAMBORGHINI“, „LAND ROVER“, „MAZDA“, „MERCEDES-BENZ“, MINI“, „MITSUBISHI“, „NISSAN“, OPEL“, „PORSCHE“, „RENAULT“, „SEAT“, „ŠKODA“, „SUBARU“, „SUZUKI“, „TOYOTA“, „VOLKSWAGEN“.

Šiuo metu „TEXA“ pasiūlymą sudaro 9 skirtingi 7xx „KONFORT“ serijos įrenginių modeliai, skirti aušinimo agentams R134a, R1234yf ir CO2, kurie, priklausomai nuo paskirties ir naudojamos įrangos, apima beveik 20 skirtingų konfigūracijų. Atrodytų, kad toks turtingas įrenginių pasirinkimas patenkins visus potencialius pirkėjus, tačiau profesionalūs „Inter Cars“ klientai šiame sąraše pasigedo automatinio prietaiso, kuris apjungtų paprastus ankstesnės 6xx serijos įrenginių sprendimus ir tam tikrus 7xx serijos modernumo ir universalumo elementus. Todėl, bendradarbiaujant „TEXA“ ir „Inter Cars“, remiantis mūsų klientų nuomonėmis, buvo sukurta nauja stotelė „KONFORT 715R“.

Ši stotelė yra tam tikrų, tik 7xx serijoje sutinkamų, šiuolaikinių sprendimų ir jau gerai žinomų 6xx serijos konstrukcinių elementų hibridas. „KONFORT 715R“ buvo suprojektuota visų lengvųjų automobilių, komercinių ir krovininių transporto priemonių bei žemės ūkio mašinų oro kondicionavimo sistemų aptarnavimui, užtikrinant ypatingai naudingą įrenginio kainą. Nuo 2016 metų, kai buvo pradėta prekiauti šiuo įrenginiu, „KONFORT 715R“ tapo neginčytinu pardavimų lyderiu, lyginant su visomis „Inter Cars“ siūlomomis automobilių oro kondicionierių aptarnavimo stotelėmis.

Po dvejų metų rinkoje „KONFORT 715R“ sulaukė savo EVOliucijos ir transformavosi į patobulintą versiją „KONFORT 715R EVO“. Šio nedidelio atnaujinimo metu prietaisui buvo suteikta keletas naujovių – vietoje mėlyno LCD ekrano pradėtas naudoti spalvotas didelės raiškos TFT ekranas, įdiegtas automatinis šviežios alyvos tiekimas, o elektromagnetinio vožtuvo valdymas pagal laiką buvo pakeistas elektroninėmis  tenzometrinėmis svarstyklėmis. Be to, tenzometrinės svarstyklės įdiegtos ir prie panaudotos alyvos rezervuaro.

Taip pat buvo modernizuota pagrindinių svarstyklių su šaldymo agentu blokavimo sistema. Mechaninė transportavimo blokados sistema buvo pakeista šiuolaikine smūgių amortizavimo sistema, kuri suteikia galimybę transportuoti įrenginį nenaudojant mechaninės blokados. Siūlomi du prietaiso variantai – šaldymo agento R134a aptarnavimui (su galimybe perdaryti į skirtą R1234yf) ir šaldymo agento R1234yf aptarnavimui. Tarp priedų, kuriuos galima papildomai įsigyti bet kuriuo metu, rasite, be kitų, šaldymo agento R134a/R1234yf identifikatorių, profesionalų oro kondicionavimo sistemos plovimo rinkinį ar papildomas žarneles (gamykloje pritvirtintas 3 m ilgio žarneles galima pailginti iki 6, 9 arba 12 metrų).

Jan Niezgoda

Jus taip pat gali sudominti:

Alyvų priedai

Alyvų priedai

„Magnum Technology“ kokybė

„Magnum Technology“ kokybė

Viskas apie amortizatorius

Viskas apie amortizatorius

Dar platesnis padangų asortimentas!

Dar platesnis padangų asortimentas!