Paskelbimo data: 2019-12-17
, autorius: Vidas Starkus

Pristatome ilgalaikės naujų automobilių nuomos paslaugą

INTER CARS LIETUVA vis daugiau investuoja į priemones, kurios padeda spręsti MOBILUMO problemas. Vienas iš tokių sprendimų – ilgalaikės naujų automobilių veiklos nuomos paslauga. Kol kas ją siūlome tik įmonėms.

veiklos nuoma.jpg

Šios paslaugos idėja mums kilo dar 2013 metais, kai svarstėme, kaip patobulinti prekių pristatymą klientams. Tada prireikė įvertinti turimą transporto priemonių parką ir palyginti jo eksploatacijos išlaidas su galimomis naujų automobilių nuomos išlaidomis. Paaiškėjo, kad naujų automobilių nuoma – gerokai perspektyvesnis sprendimas ne tik dėl automobilių priežiūros ir jai sugaištamo laiko, bet ir dėl geresnio įmonės įvaizdžio, prekių pristatymo greičio, mažesnių degalų sąnaudų ir kt. Taigi, buvo akivaizdu, kad metas ryžtis esminiams pokyčiams – nuomoti naujus automobilius. Šios veiklos ir ėmėmės.

Nuo 2013 metų šią paslaugą siūlome ir teikiame visoms Lietuvos įmonėms. Laikui bėgant, paaiškėjo, kad reikia mąstyti globaliau: juk svarbu ne kokias stabdžių trinkeles pasirinkti konkrečiam automobiliui, o kaip pasiekti, kad pagrindinė įmonės veikla būtų nepertraukiama ir MOBILI.

Automobilio veiklos nuoma – paslauga, kurią renkasi vis daugiau ir daugiau Lietuvos įmonių, nesvarbu, koks jų veiklos pobūdis ar juridinis statusas. Automobilius nuomojame tiek viešosioms įstaigoms, tiek komercinėms įmonėms. Pagrindiniai veiklos nuomos privalumai:

  • Nebūtinas pradinis įnašas.
  • Nuomos kaina apima ne tik paties automobilio vertę, bet ir jo priežiūros išlaidas. Be to, nuomojamą automobilį galima pakeisti, jei jis negali tęsti kelionės.
  • Nuomos kaina apima civilinės atsakomybės ir kasko draudimų išlaidas.
  • Pagalba kelyje 24 val. per parą tiek garantinių, tiek draudžiamųjų įvykių atveju.
  • Jokio rūpesčio pasibaigus automobilio nuomos laikotarpiui – tiesiog grąžinate automobilį ir, jeigu pageidaujate, nuomojatės naują.
  • Paprastesnė buhalterinė apskaita – ji tokia pat kaip ir, pavyzdžiui, Jūsų biuro valymo paslaugos buhalterinė apskaita. Nereikalingi atskiri įrašai įmonės balanse.

Savo klientams, norintiems sudaryti automobilio veiklos nuomos sutartį, leidžiame patiems išsirinkti automobilio markę ir modelį, tačiau, jeigu jie pageidauja, galime pasiūlyti optimalius variantus, geriausiai atitinkančius jų veiklos pobūdį ar poreikius. Nei automobilio markei, nei modeliui netaikomi jokie apribojimai, o įmonės gali rinktis tiek keleivinį, tiek komercinį (krovininį) automobilį iki 3,5 t keliamosios galios. Bendradarbiaujame beveik su visų automobilių markių platintojais ir per pastaruosius metus jau susiderinome gana palankias automobilių įsigijimo sąlygas, kurias galime pasiūlyti ir savo klientams. Geresnės automobilių įsigijimo sąlygos padeda sumažinti veiklos nuomos paslaugos kainą (pvz., mėnesio įmoka už kompaktinės klasės automobilį gali nesiekti ir 200 Eur be PVM, o vidutinės klasės sedaną galima išsinuomoti per mėnesį neišleidžiant 300 Eur be PVM).

Trumpai apie veiklos nuomą. Viskas, ko Jums reikia, – žinoti savo MOBILUMO poreikį, t. y. nuspręsti, kokioms veiklos funkcijoms vykdyti Jums reikalingas automobilis. Susisiekite su mumis elektroniniu paštu vstarkus@intercars.eu arba telefonu 8 687 12 007 ir išsakykite savo lūkesčius. Per artimiausias 1–3 dienas gausite keletą Jūsų poreikius atitinkančių konkrečių automobilių pasiūlymų. Kartu aptarsime, kokia planuojama automobilio rida ir kokiam laikotarpiui būtų efektyviausia ir ekonomiškai naudingiausia nuomoti automobilį. Tuomet parengsime konkretų automobilio veiklos nuomos pasiūlymą ir, jeigu jis pasirodys tinkamas, sudarysime automobilio veiklos nuomos sutartį. Beliks sulaukti automobilio ir galėsite pradėti juo naudotis. Sąskaitas už automobilio nuomą atsiųsime kiekvieną mėnesį. Automobilio naudojimo laikotarpiu mūsų keliai susikerta tik tada, kai reikia atlikti periodines automobilio patikras. Baigiantis automobilio nuomos laikotarpiui, suteikiame galimybę pratęsti jo nuomą arba sudarome sąlygas įsigyti automobilį už jo likutinę vertę.

Taigi, norime padrąsinti kreiptis visais automobilių veiklos nuomos klausimais elektroniniu paštu vstarkus@intercars.eu arba telefonu 8 687 12 007. Net jeigu nesate apsisprendę, mielai pakonsultuosime ir galbūt drauge pavyks rasti geriausią Jūsų automobilių parko valdymo ir Jūsų įmonės verslo MOBILUMO sprendimą.

Džiaugiamės savo klientams galėdami pasiūlyti ne tik detalių, bet ir naujų automobilių!

Jus taip pat gali sudominti:

Geriausias jaunasis automechanikas: „Šią pergalę įsirašysiu į CV“

Geriausias jaunasis automechanikas: „Šią pergalę įsirašysiu į CV“

Valytuvų priežiūra: kada keisti ir kaip išsirinkti?

Valytuvų priežiūra: kada keisti ir kaip išsirinkti?

Tinkamas tepimas padeda turbokompresoriams išlaikyti krūvį

Tinkamas tepimas padeda turbokompresoriams išlaikyti krūvį

Darbiniai ir kelių žibintai – skirtingi šviesos srauto kampai

Darbiniai ir kelių žibintai – skirtingi šviesos srauto kampai