Paskelbimo data: 2020-12-08

„Inter Cars“ ir „ExxonMobil“ plečia bendradarbiavimą

Bendrovė „Inter Cars“ padarė dar vieną žingsnį stiprindama savo pozicijas Europos rinkoje. Platintojas pasirašė sutartį su įmone „ExxonMobil“ ir nuo šiol tai turės įtakos abiejų įmonių bendradarbiavimui Europoje.

Inter Cars ir ExxonMobil.jpg

„Inter Cars SA“ ir „ExxonMobil Petroleum & Chemical BV“ sutarė dėl bendradarbiavimo  ir plėtros Europoje. Abi įmonės pasirašė sutartį, reguliuojančią produktų „Mobil“ prekybą visose Europos šalyse,  kuriose  veikia „Inter Cars“ grupė. 

„Nuolat stipriname savo pozicijas už Lenkijos ribų, stengdamiesi tiekti savo klientams produktus, kurių jie laukia. Tai, be abejo, alyva „ExxonMobil“. Pasirašius naują sutartį, gauti šios įmonės produktų bus dar lengviau. Esu įsitikinęs, kad tai labai teigiamai atsilieps mūsų klientų lūkesčiams“ – sako „Inter Cars SA“ valdybos pirmininkas Maciejus Oleksowiczius.

„ExxonMobil“ jau daugiau nei 25 metus sėkmingai bendradarbiauja su kapitalo grupės „Inter Cars“ Lenkijos dalimi. Pirmoji įmonių sutartis buvo pasirašyta 1994 metais. Visą šį laiką nuosekliai rėmėme produktų „Mobil“ pardavimus „Inter Cars“ Lenkijos klientams naudodamiesi prekių ženklo „Mobil“ pajėgumu. Pasirašę tarptautinę sutartį, „ExxonMobil“ ir mūsų autorizuoti platintojai galės kartu atrasti naujų galimybių ir realizuoti potencialo augimą rinkose už Lenkijos ribų. Džiaugiamės, kad galime sustiprinti bendradarbiavimą su mūsų ilgamete partnere – kapitalo grupe „Inter Cars“ ir  dar labiau pagerinti prekių ženklo „Mobil“ pasiekiamumą tūkstančiuose Europos dirbtuvių“ – sako Tommaso Vito, „ExxonMobil“ Europos klasterio vadovas.