Paskelbimo data: 2020-12-17

„Inter Cars“ ir „Castrol“ tęsia bendradarbiavimą Europoje

Kapitalo grupė „Inter Cars“ tęsia strateginį bendradarbiavimą su prekių ženklu „Castrol“. Gruodžio pradžioje abiejų įmonių atstovai pasirašė dokumentą, kuriuo sustiprinami abiejų įmonių tarpusavio santykiai.  

inter cars ir castrol.jpg

„Inter Cars“, didžiausias lengvųjų automobilių ir komercinio transporto atsarginių dalių importuotojas ir platintojas Vidurio ir Rytų Europoje, tęsia savo bendradarbiavimą su prekių ženklu „Castrol“, pasauliniu tepimo priemonių gamybos lyderiu.

„Alyvos „Castrol“ – labai svarbus mūsų asortimento elementas. „Inter Cars“ misija – tiekti aukščiausios klasės produktus klientams visose šalyse, kuriose veikia mūsų filialai. Bendradarbiavimas su prekių ženklu „Castrol“ suteikia mums galimybę tai atlikti. Šių santykių pagrindas – ilgametis bendradarbiavimas, pasitikėjimas, bet visų pirma labai geri santykiai ir abipusė pagarba. Esu įsitikinęs, kad kartu pasieksime užsibrėžtus tikslus ir jie teigiamai atsilieps mūsų klientams“, – sako Maciejus Oleksowiczius, „Inter Cars SA“ valdybos pirmininkas.

„Castrol“ – ilgametis mūsų verslo partneris. Bendromis jėgomis įgyvendiname daug projektų tiek šalies, kiek tarptautiniu mastu. Naujos sutarties pasirašymas įrodo, kad šie veiksmai suteikia mūsų klientams daug naudos, ir tai dar labiau didina jų pasitenkinimą. Esu tvirtai įsitikinęs, kad mūsų kooperacija artimiausiais metais suteiks dirbtuvėms dar daugiau naudos ir galėsime augti kartu su jomis“, – pritaria Wojciechas Twarógas, „Inter Cars SA“ valdybos narys.

Pagal pasirašytą sutartį abu subjektai bendradarbiaus Vidurio ir Rytų Europos šalyse, kuriose grupė „Inter Cars“ vykdo veiklą. „Castrol“, kaip strateginis tiekėjas, gauna teisę platinti visas savo alyvas „Inter Cars“ tinkle, kurį sudaro daugiau kaip 500 filialų 17-oje šalių.

„Inter Cars“– pirmaujantis mūsų logistikos partneris daugelyje Europos šalių.  Mūsų bendradarbiavimas apima ne tik tepimo priemonių platinimą. „Castrol“ aktyviai dalyvauja įvairiuose „Inter Cars“ vykdomuose projektuose, atliekame visą daug reklaminių ir akcinių veiksmų, taip pat kuriame bendrus projektus. Jau dvejus metus Lenkijoje statome bendro prekių ženklo „Q Service Castrol“ dirbtuvių tinklą.“
Leszekas Radzikowskis, „Castrol“ pardavimų direktorius Vidurio ir Rytų Europoje.

„Castrol“ nusibrėžė tikslą pateikti dirbtuvėms ir vairuotojams aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas. Kad sėkmingai pasiektume tikslą, mums reikia partnerių, kurie suprastų klientų lūkesčius ir gana sparčiai pritaikytų asortimentą pagal rinkos poreikius. „Inter Cars“ idealiai atitinka šią strategiją, todėl sėkmingai vykdome mūsų bendrus projektus daugelyje Europos rinkų.“
Anna Wilczewska, rinkodaros vadovė Europoje.

„Castrol“ – vienas pirmaujančių pasaulyje tepimo priemonių prekių ženklų, galintis pasigirti daugelių inovacijų ir išdidžiai remiantis tikslų siekiančius novatorius. Didžiausio našumo siekis ir bendradarbiavimo filosofija leido „Castrol“ sukurti plačią tepimo priemonių ir alyvų gamą, kuri jau virš 120 metų atlieka svarbią funkciją įvairiuose žemės, oro, jūros ir kosmoso erdvės technologiniuose sprendimuose.

„Castrol“ – BP grupės dalis, tiekianti sprendimus automobilių pramonės, jūrų laivybos, pramonės ir energetikos sričių klientams ir vartotojams daugiau nei 120 šalių. Mūsų prekių ženklo produktai pasaulyje pripažinti dėl savo inovatyvumo ir didžiausio našumo, kurį pasiekiame dėl savo pastangų siekti aukščiausios kokybės ir naudoti naujausias technologijas.