Paskelbimo data: 2022-08-10

„Inter Cars" apdovanotas „Deloitte" įvertinimu

„Best Managed Comapnies" tai autorinis Deloitte Private plebiscitas nustatytas 1993 metais Kanadoje.  Projekto tikslas – įvertinti  privačių įmonių, kurios pasiekia puikių rezultatų naudodamos geriausius valdymo standartus. Tokiame sąraše negalėjo trūkti „Inter Cars"

Per iškilmingą ceremoniją, surengtą birželio 8 dieną, buvo pristatyti Best Managed Companies Poland 2022 pirmosios laidos laureatai. Konkursas organizuotas konsultacinės įmonės „Deloitte", vienintelis pasaulyje taip kruopščiai analizuoja įmones bei tikrina jų požiūrį  į verslo valdymą. Tai ne pasiektų finansinių rezultatų vertinimas, o įmonėje įdiegtos išteklių valdymo strategijos ir organizacinės kultūros vertinimas.

„Deloitte" ekspertai kartu su dalyviais atrinko didžiausius prioritetus jų įmonių valdymo ir veiklos modeliuose, kartu rado plėtros sritis, o dalyvaujant žiuri taip pat galėjo objektyviai ir patikimai įvertinti, ar konkretus verslo subjektas gali tapti Best Managed Company.  „Inter Cars" skirtas apdovanojimas - tai patvirtinimas, kad jos tikslinė organizacinė kultūra yra grindžiama santykių atvirumu ir betarpiškumu – nepriklausomai nuo einamų pareigų. Tai modelis, kuriame bendradarbiai gerbia vieni kitus, santykiai įmonės viduje yra mažiau formalūs.  Vadovaujamės principais ir taisyklėmis, kurios nusako veiksmų kryptį ir kiekvieną vertina dorai.

- „Inter Cars" skirtas apdovanojimas - tai patvirtinimas, kad mūsų tikslinė organizacinė kultūra yra grindžiama santykių atvirumu ir betarpiškumu – nepriklausomai nuo einamų pareigų. Tai modelis, kuriame bendradarbiai gerbia vieni kitus, santykiai įmonės viduje yra mažiau formalūs.  Vadovaujamės principais ir taisyklėmis, kurios nusako veiksmų kryptį ir kiekvieną vertina dorai. Aiškiai deklaruojame, kad „Inter Cars" turi tiksliai numatytą plėtros viziją, kurios centre yra darbuotojai, kuriantys mūsų įmonę bei mūsų klientai, kuriems teikiame aukščiausio lygio paslaugas. Dėkoju visai komandai, kuri aktyviai dalyvavo susitikimose ir parengė medžiagą vertinimo procesui, bet visų pirma, dėkoju darbuotojams, kolektyvams ir vadybininkams, kurie sudaro „The Best Managed Company” – sako Maciej Oleksowicz, „Inter Cars" SA Valdybos pirmininkas.

Jus taip pat gali sudominti: