Paskelbimo data: 2019-04-01

„IC Katalog Online“ – jūsų kasdienio darbo partneris!

Netrukus sueis ketveri metai nuo „IC Katalog Online“ programos pradžios. Nuolat plėtojama programa šiandieną jau naudojasi tūkstančių servisų darbuotojai, o dar neišbandę gali tai padaryti bet kuriuo metu.

Screenshot_1.jpg

„IC Katalog Online“ – tai kasdienį servisų darbą palengvinanti programa, kurią per kelias minutes galima įdiegti visuose kompiuteriuose, turinčiuose „Windows“ operacinę sistemą. Programa skirta lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir motociklų dalių paieškai ir užsakymui. Tai ypač palengvina programoje įdiegta paieškos pagal VIN numerį sistema, kurią naudojant galima nesunkiai surasti reikiamas dalis visoms transporto priemonėms. Programa taip pat suteikia galimybę greitai įvertinti remonto išlaidas.

VISADA ATNAUJINTA

Norint pasinaudoti visais „IC Katalog Online“ privalumais, tereikia savo kompiuteryje (rekomenduojama su „Windows XP“ arba naujesnės versijos operacine sistema) įdiegti programą, kurią diegiant atsisiųs ir visi trūkstami elementai. Prisijungus prie interneto, „IC Katalog Online“ automatiškai gaus visus duomenis ir, kas ypač svarbu, jie bus reguliariai atnaujinami. Po kelių dienų arba savaičių programos nereikės atnaujinti, norint patikrinti, ar neatsirado naujų produktų, – sistema pati realiuoju laiku pasipildys visais reikiamais duomenimis tiek apie naujus produktus, tiek apie laikinai neparduodamus.

KAS NETOBULĖJA, TAS ATSILIEKA

Dėl vykstančios technologijų plėtros šiandieną jau sunku įsivaizduoti profesionalų servisą, neturintį atitinkamų priemonių ir kompiuterinių programų. Svarbu tai, kad pasikeitė ne tik pati rinka ir jos funkcionavimo principai, bet ir klientai, kurie tapo reiklesni ir iš serviso tikisi ne tik profesionalaus remonto, bet ir profesionalaus aptarnavimo. Tačiau pagrindinis serviso darbo aspektas vis dar yra teikiamų paslaugų greitis ir kokybė. Tam puikiai pasitarnauja „IC Katalog Online“. Naudojant šią programą, užtikrinamas patogus darbas ir nereikia kasdien atnaujinti duomenų. Taigi programos naudotojai turi nuolat atnaujinamą transporto priemonių sąrašą, prieigą prie naujovių, aktualias didmenines kainas bei informaciją apie sandėlio atsargas. Be to, programoje įdiegtas kainos įvertinimo modulis suteikia galimybę klientams kurti kompleksines sąmatas, apimančias remonto trukmę ir dalių kainas. Katalogą taip pat galima naudoti planšetiniuose kompiuteriuose, todėl dalis automobilio remontui galima pasirinkti tiesiog būnant prie transporto priemonės, nėra būtinybės grįžti prie kompiuterio į savo biurą. Loginis grafinių elementų išdėstymas užtikrina paprastą ir intuityvų katalogo naudojimą.

PAIEŠKA ĮVAIRIAIS BŪDAIS

Dalių ir padangų pasirinkimą palengvina paieškos sistema, kuri leidžia pasirinkti įvairius kriterijus, pavyzdžiui, padangų aukštį, skersmenį arba profilį. Reikiamas dalis greičiau ir lengviau surasti padeda paieška pagal VIN numerį. Šiuo metu duomenų bazėje yra daugiau nei 70 proc. transporto priemonių. VIN numerį galima įrašyti pagrindiniame lange, lengvųjų automobilių ir sunkvežimių kataloguose, taip pat pasirinkus VIN piktogramą. Be to, VIN numerį galima nuskaityti tiesiogiai iš transporto priemonės registracijos liudijimo, naudojant 2D skenerį arba atitinkamos kokybės interneto vaizdo kamerą (geriausia turinčią automatinio fokusavimo funkciją). Atliekant dalių paiešką pagal VIN numerį, išsaugoma paieškos istorija, taip pat pasirinktus VIN numerius galima įtraukti į mėgstamų sąrašą. Teisingai nurodžius VIN numerį, sistema parodo prekių grupių struktūros medį. Kaip ir kitose programos dalyse, čia taip pat veikia paieškos pagal atskirus simbolius funkcija. Tai leidžia lengviau surasti atitinkamą produktų grupę. Čia taip pat yra mygtukas „Nuotraukos“, suteikiantis galimybę peržiūrėti didžiąją dalį esamų grafinių vaizdų pagal kitas kategorijas.

SPECIALISTAI APIE KATALOGĄ

O štai ką apie „IC Katalog Online“ sako įmonės „GearCode“ specialistai, kuriantys elektroninius katalogus ir verslo procesų palaikymo programas:

„IC Katalog Online“ – tai pažangus įrankis, kuris lengvųjų automobilių ir sunkvežimių dalių paiešką sujungia su remonto trukmės normomis, įkainojimu ir viso transporto priemonių parko priežiūra. Šios priemonės servisams užtikrina kompleksines paslaugas – prieigą prie informacijos, greitą reikiamų dalių užsakymą ir spartų pristatymą. Todėl, palikę automobilį remontuoti tokiame integruotos darbo aplinkos servise, visada jį atsiimsime numatytu laiku ir sumokėsime sutartą kainą“, – sako Tomaszas Jachimkowskis.

„Skaitmenizacijos suteikiamos galimybės labai palengvina šiuolaikinių servisų darbą. „IC Katalog Online“ – tai viena populiariausių automobilių dalių užsakymo programų. Tai tikras katalogų kombainas ir patikimas šiuolaikinio mechaniko pagalbininkas“, – sako Jerzy Dźwigała.

NORINT ŠIEK TIEK IŠSAMIAU PRISTATYTI „IC KATALOG ONLINE“ PRIVALUMUS, REIKIA PAMINĖTI, KAD JIS SUTEIKIA GALIMYBĘ:

  • Paprastai užsakyti dalis iš beveik bet kurios vietos pasaulyje bet kuriuo metu. Pirkimas visada bus daug greitesnis nei užsakant telefonu ar vykstant į prekybos vietą.
  • Padidinti serviso darbo efektyvumą. Suteikiama galimybė įkainoti visą remontą, atliekamą naudojant iš „Inter Cars“ įsigytas dalis, nustatyti planuojamą jo trukmę, pateikti klientams išsamių techninių apžiūrų pasiūlymus.
  • Ieškoti dalių pagal VIN numerį, kurį galima tiesiog nuskaityti iš transporto priemonės registracijos liudijimo. Sistema parodo konkrečiai transporto priemonei priskirtų prekių grupių struktūros medį, prekes galima įtraukti į mėgstamų prekių sąrašą, o katalogas pats išsaugo jas paieškos istorijoje.
  • Ieškoti dalių ir tradiciniu būdu, t. y. pagal transporto priemonės markę ir modelį bei komponentų sąrašą. Taip pat galima naudoti paiešką pagal dalies pavadinimą. Kas tai? Tai prekių paieška pagal tam skirtą žodyną, kuriame įrašytų raktažodžių eiliškumas ir ilgis neturi jokios reikšmės.
  • Ieškoti dalių pagal gamintojų numerius arba „Inter Cars“ kodus, kurie dažniausiai sutampa su gamintojų naudojamais kodais. Programa taip pat turi daug papildomų filtrų, palengvinančių produktų pasirinkimą pagal prekių statusą (naujienos, specialūs pasiūlymai ir t. t.) arba pagal prekių grupes.
  • Greitai ir bet kuriuo metu naudotis visais programoje sukurtais dokumentais ir matyti bei tvarkyti neįvykdytus užsakymus, taip pat eksportuoti sąskaitas faktūras .txt formato failais.
  • Paprastai atsiskaityti su „Inter Cars“, naudojant sistemą „Przelewy24“ arba sumokant už įsigytas dalis lėšomis, sukauptomis lojalumo programoje „Premia Cash“.

„IC Katalog Online“ naudoti labai paprasta. Tai patvirtina ir mūsų ambasadorius, profesionalus lenktyninkas Bartekas Ostałowskis.

Jus taip pat gali sudominti:

Pavaros pusašiai – patvarūs, bet ne amžini

Pavaros pusašiai – patvarūs, bet ne amžini

Unikali pasaulyje: nauja „Shell“ „Pureplus“ technologija

Unikali pasaulyje: nauja „Shell“ „Pureplus“ technologija

Lanksto ir įvorės keitimas vietoje visos svirties. Ar tai apsimoka?

Lanksto ir įvorės keitimas vietoje visos svirties. Ar tai apsimoka?

Kas gali nutikti, jei nepatikrinsime alyvos filtro katalogo numerio?

Kas gali nutikti, jei nepatikrinsime alyvos filtro katalogo numerio?