Paskelbimo data: 2022-10-20

Hankook Winter i*cept evo3

Gerai žinomo ir vertinamo modelio „Winter i*cept evo2 W320“ įpėdinės „Hankook Winter i*cept evo3“ – tai naujos žieminės korėjiečių gamintojo padangos artėjančiam sezonui.

Pagrindiniai naujo modelio privalumai – aukštas apsaugos nuo slydimo vandens paviršiumi (aquaplaning) lygis, taip pat saugesnis važiavimas, kai esant žemai temperatūrai ant kelio dangos yra tirpstančio sniego, purvo ar daugiau vandens, puiki važiavimo kontrolė snieguota kelio danga, tolygus ir stabilus vairavimas ir ilgesnis protektoriaus tarnavimo laikas.

Keiskitės automobilio padangas patikimuose servisuose, naudodami Motointegrator platformą.

VilniusKaunasKlaipėda
ŠiauliaiAlytusMažeikiai
UtenaMarijampolė

Skirtingai nei jų pirmtakės, „Winter i*cept evo3“ turi kryptinį V formos blokų protektorių, kuris efektyviai įsiterpia į snieguotą paviršių ir užtikrina puikų sukibimą net su nepalankia kelio danga.


Prekių ženklo „Hankook“ inžinieriai sutelkė dėmesį į vairavimo pagerinimą važiuojant snieguota ir šlapia kelio dangos, todėl buvo optimizuotas protektoriaus raštas ir gumos mišinio sudėtis. Šoninių įpjovų sistema kartu su išilginiais grioveliais padangos briaunų zonoje dar efektyviau pašalina vandenį, o aštrios blokų trinkelės leidžia išlaikyti puikų sukibimą.

Šiuolaikiškas gumos mišinys yra atsparesnis dilimui, o tai pailgina padangų komplekto eksploatacijos laiką ir sumažina išlaidas.

„Hankook Winter i*cept evo3“ – tai puikus pasiūlymas vairuotojams, ieškantiems padangų, tinkančių bet kokioms žiemos sąlygoms.

Įsigykite Hankook padangas dabar.