Paskelbimo data: 2022-04-05

Vasarinės Hankook Ventus Prime 3 K125 padangos

Vis augantis lengvųjų automobilių našumas įkvėpė Hankook prekės ženklo inžinierius sukurti padangą, kuri atitiktų aukštus reikalavimus keliamus funkcionalumui ir vairavimo saugumui.

Hankook ventus prime 3 padangos

Pasinaudojus modelio K115 patirtimi, buvo sukurtas modelis Ventus Prime3 K125, kuris puikiai tiks pirmaujančių lengvųjų automobilių gamintojų transporto priemonėms.

Stabdymo savybių ant šlapios kelio dangos gerinimas buvo laikomas prioritetine sritimi ir čia buvo pasiektas stabdymo kelio sutrumpinimas 8% lyginant su ankstesniu modeliu. Tai buvo pasiekta panaudojus šiuolaikišką protektoriaus gumos mišinį bei specialią maišymo technologiją. 

Naujas, patobulintas, asimetriškas protektorius padidina padangos susilietimo su kelio danga plotą, dėl to pagerėja sukibimas ir vairavimo stabilumas tiek ant sausos, tiek ant šlapios kelio dangos.

Keturi išilginiai grioveliai efektyviai nuveda vandenį iš protektoriaus, užtikrina patikimesnį vairavimą ant šlapios dangos bei sumažina „aquaplaning“ reiškinio riziką.

Hankook Ventus Prime 3 - Saugumas ir efektyvumas

Pagerintas protektoriaus blokų standumas kartu su sustiprintomis padangos briaunomis pagerina vairavimo trajektoriją ir suteikia patikimumo įveikiant posūkius.

Be puikių vairavimo savybių, technologija panaudota protektoriaus gumos mišinyje sumažina pasipriešinimą riedėjimui i padidina atsparumą dilimui, o tai prailgina padangos tarnavimo laikotarpį ir pagerina energetinį efektyvumą.

Hankook prekės ženklo vizija – lengvų padangų gamyba, nes sumažintas svoris ne tik sumažina žaliavų sunaudojimą, bet taip pat sumažina pačių transporto priemonių svorį, o tai leidžia sumažinti degalų sąnaudas. Modelis Ventus Prime3 K125 yra 3,6% lengvesnis nei jo pirmtakas.

Trečioji Ventus Prime padangų karta pasižymi didesniu efektyvumu ir trumpesniu stabdymo keliu ant šlapios kelio dangos, padidintu atsparumu dilimui bei didesniu saugumu bet kuriomis eismo sąlygomis.

Hankook Ventus Prime 3 K125 padangos struktūra
Hankook Ventus Prime 3  K125  galite įsigyti "Inter Cars Lietuva" el. parduotuvėje