Paskelbimo data: 2023-01-10

FORTELOCK – surenkamoji grindų danga jūsų autoservisui, garažui ir ne tik

Grindų dangos pasirinkimas yra vienas iš esminių veiksnių, lemiančių patalpos interjerą, praktiškumą. Polivinilchloridinės (PVC) plytelės FORTELOCK surenkamos suneriant ir yra populiarios dėl tinkamumo iš esmės visoms patalpoms, paprastos priežiūros, didelio atsparumo ir geros išvaizdos. 

FORTELOCK grindų danga

Kuo ypatingas plastikinių grindų FORTELOCK asortimentas?Plastikinės FORTELOCK grindys yra patvarios, ilgaamžės, įvairių spalvų, tekstūros ir lengvai paklojamos, atnaujinamos ir prižiūrimos.

 • Serija „FORTELOCK Industry“: įvairios spalvos (12); paviršiaus tekstūra: deimantas / oda / moneta
SAVYBĖS. Atlaiko dideles apkrovas, chemiškai atsparios ir slopina garsą. Skirtos gamybinėms, sandėliavimo patalpoms, kur grindis veikia didelės dinaminės apkrovos.

 • Serija „FORTELOCK Light“: įvairių spalvų (12); paviršiaus tekstūra: deimantas / oda / moneta
SAVYBĖS. Atlaiko vidutines apkrovas, chemiškai atsparios ir slopina garsą. Skirtos treniruoklių (sporto) salėms, mokyklų patalpoms, kur grindis veikia vidutinės dinaminės apkrovos. Gerai priglunda tarpusavyje.


 • Serija „FORTELOCK Invisible“: įvairių spalvų (7); paviršius: lygus, vientisas – dėl tikslių sujungimų.
SAVYBĖS. Neslidžios, atlaiko apkrovas, chemiškai atsparios, slopina garsą ir lengvai valomos. Dėl specialaus ventiliavimo kanalo po danga nesikaupia drėgmė. Skirta gyvenamųjų ar buitinių patalpų grindims komercinėse, gamybos įmonėse.

 • Serija „FORTELOCK Decor“ – paviršius (3): „Business“ – rudas marmuras, „Solid“ - pilkas marmuras, „Home“ – medis.
SAVYBĖS. Gera išvaizda, atsparumas dilimui, chemiškai atsparios ir slopina garsą, lengvai montuojamos ir prižiūrimos. Skirtos restoranų, biurų, parduotuvių, viešbučių patalpoms ar virtuvėms, kur grindys veikiamos intensyviau.
 • Grindų rampos (atviri kraštai) ir kampai • Puiki grindų apdaila automobiliui ar sunkvežimiui lengviau ir sklandžiau užvažiuoti ir geresniam estetiniam vaizdui.

FORTELOCK2025 YELLOW

FORTELOCK2016 BLACK

PRIEŠ

PO Naudojama: FORTELOCK2020 GREY


Kodėl FORTELOCK PVC grindys yra išskirtinės? • Ilgaamžės: garantija iki 12 metų ir tarnavimo laikas iki 25 metų.
 • „Fortemix“ jau 30 metų akcentuoja aplinką tausojančią gamybą.
 • Nesudėtingas, specialių įrankių ir įgūdžių nereikalaujantis montavimas, todėl itin mėgstamos „pasidaryk pats“ meistrų.
 • Pirkėjams, kuriems rūpi mažinti atliekas, galima pasiūlyti variantą iš perdirbtų medžiagų FORTELOCK ECO, be to, šios ECO linijos grindys yra pigesnės.


PRIEŠ

PO 


                 
Naudojama: FORTELOCK2020 BLACK; REDDideliame garaže Lenkijoje grindų danga atnaujinta pagal populiarų ir stilingą juodos ir raudonos šachmatų lentos dizainą. Grindys „FORTELOCK Industry“ čia puikiai tiko senoms betoninėms grindims lengvai ir greitai atnaujinti. Nereikėjo jokiu sudėtingu būdu paruošti pagrindo. Užteko išlyginti didelius nelygumus ir įlenkimus bei išvalyti grindis.

Puikus sprendimas nuomojamoms patalpoms

Dirbti visada yra maloniau jaukioje, švarioje ir reprezentatyvioje aplinkoje, tačiau tai padaryti nuomojamose patalpos gali būti sudėtinga. Investuoti į naujas betonines grindis nėra pats geriausias sprendimas, kai žinote, jog kažkada teks išsikraustyti. Būtent dėl to grindys FORTELOCK yra puiki išeitis – pagrindinis privalumas, kad jos greitai surenkamos, o esant poreikiui lengvai išrenkamos ir perkeliamos į kitas patalpas. Mobiliųjų grindų FORTELOCK sistema leidžia lengvai sukurti visiškai naujas grindis arba atnaujinti senąsias. Sumontavus FORTELOCK uždengiami senų grindų pažeidimai ir dirbtuvės pakyla į aukštesnį estetikos ir kokybės lygį: tampa vizualiai patrauklesnės, mažėja nuovargis, maloniau dirbti.


PRIEŠ

PO 


Naudojama: FORTELOCK2020 GRAPHITE; BLUE

Aukščiausios kokybės transporto priemonių priežiūra ir remontas reikalauja tiek aplinkos, tiek įrankių, su kuriais dirba mechanikai, kokybės ir patikimumo. Nors gali atrodyti, kad grindys šioje erdvėje neatlieka jokio vaidmens, yra atvirkščiai. Jų atsparumas smūgiams, eksploatacinių ir kitų techninių skysčių nutekėjimas t. y. tai, kad jos neįgeria teršalų ir yra lengvai plaunamos, neslidžios ir lengvai atnaujinamos, užtikrina patogų garažo darbą ir prisideda prie klientų pasitenkinimo.

Kokie yra grindų FORTELOCK privalumai?

 • Paprasta grindų priežiūra. Tiesiog nuvalykite grindis šluoste ir vandeniu naudodami įprastą grindų ploviklį. Jei norite, kad grindys labiau blizgėtų, arba reikia pašalinti didelį nešvarumą, rekomenduojame nešvarumų valiklį „4MAX“.
 • Lengvas montavimas. PVC plytelėms kloti tereikia guminio plaktuko, kad būtų lengviau sunerti užraktus, ir pjovimo peilio (arba tiesinio pjūklo), kad būtų galima sumažinti plyteles iki reikiamo dydžio.
 • Užbaigimai prie sienų ir įėjimų. Plyteles prie sienos nupjaukite peiliu taip, kad nuo sienos liktų 5 mm išsiplėtimo tarpas. Įėjimams rekomenduojame naudoti rampų plyteles FORTELOCK (rampas ir pirmą plytelių eilę reikia priklijuoti prie pradinio paviršiaus).
 • Dėl ugniai atsparių grindų FORTELOCK komponentų, remiantis nepriklausomais bandymais, jos yra nedegios ir atsparios žiežirboms metalo pjovimui diskiniu pjūklu.
 • Labai lengva pakeisti sugadintas grindų dalis. Vienas iš PVC grindų privalumų yra galimybė pakeisti atskiras plyteles, neardant visų grindų. Tiesiog nuimkite pažeistą plytelę ir pakeiskite ją nauja.
 • Atsparios vandeniui. PVC plytelių FORTELOCK užraktai yra labai sandarūs, todėl po grindimis gali prasisunkti tik labai mažai vandens. Apatinėje plytelių pusėje yra „AirFlow“ kanalai, užtikrinantys ventiliaciją. Tai apsaugo nuo kvapo ar puvimo po grindimis.
 • Puiki izoliacija. Grindys FORTELOCK izoliuoja ir šilumą, ir garsą.
 • Platus panaudojimas. PVC plytelės FORTELOCK buvo sukurtos įvairiems poreikiams. Jos gali būti naudojamos pramoninėse ir komercinėse patalpose, garažuose, dirbtuvėse, rūsiuose, sandėliuose, sporto salėse, skalbyklose ir daugelyje kitų vietų.
 • Atsparumas chemikalams ir alyvoms. Grindų FORTELOCK polimerinė struktūra yra atspari daugumai alyvų ir rūgščių. Išsiliejus chemikalams ar alyvoms, rekomenduojame nedelsiant juos nušluostyti.
 • Neslidžios grindys. Plytelių paviršiuje esantys specialiai sukurti raštai neleidžia paslysti ne tik vaikštant, bet ir sandėlyje prasisukti krautuvų ratams
 • Aukščiausios kokybės garažo įvaizdis už prieinamą kainą.
 • Plytelių spalvų derinys išryškins Jūsų unikalų automobilį.


Serviso atnaujinimas


Naudojama: FORTELOCK2010 ECOBLACK, FORTELOCK 2010 ECOGREY


Grindims atnaujinti buvo naudotos juodos ir pilkos PVC grindų plytelės FORTELOCK. Tai daryta atsižvelgiant į tai, kad garažo grindims dažnai tenka didelės apkrovos, įrankių slėgio taškai, ant jų nuteka skysčiai. Išskirtinis pranašumas yra tas, kad plytelių sistema leidžia laikui bėgant pakeisti sugedusias dalis neremontuojant visų grindų. Tai labai sumažina įrenginio priežiūros išlaidas.


Naudojama: FORTELOCK2010 GREY, GRAPHITE, BLUE, YELLOW


Naudojama: FORTELOCK2010 GREY, BLACK, ROSSO RED


Surenkamoji grindų danga FORTELOCK:

Kaip gaminamos grindys FORTELOCK?
Grindų FORTELOCK montavimo instrukcija:Grindų FORTELOCK priežiūra:


Jus taip pat gali sudominti:

Kodėl autoservisams reikėtų patikrinti, kaip veikia kliento automobilio START-STOP sistema?

Kodėl autoservisams reikėtų patikrinti, kaip veikia kliento automobilio START-STOP sistema?

Šiuolaikinė žemės ūkio technika reikalauja tinkamų alyvų tepimui

Šiuolaikinė žemės ūkio technika reikalauja tinkamų alyvų tepimui

Ar įmanoma, kad automobilis žiemą nekeltų jokių rūpesčių?

Ar įmanoma, kad automobilis žiemą nekeltų jokių rūpesčių?

Gausus asortimentas - privalumas ar iššūkis?

Gausus asortimentas - privalumas ar iššūkis?