Paskelbimo data: 2018-11-19

„DuraSpeed“: naujoviškos dalys

Dar spartesnis kaitinimas, dar aukštesnė įkaitimo temperatūra – viskas sklandžiam užvedimui užtikrinti.

Screenshot_1.jpg

„BOSCH“ TECHNOLOGIJŲ PATIRTIS

Jau daugiau nei 95 metus „Bosch“ kuria ir gamina kaitinimo žvakes ir sistemas. Dešimtmečiais bendrovės inovacijos buvo originalių kaitinimo žvakių technologijos etalonas. „Bosch“ technologijų patirtis reikšminga ir atsarginių dalių rinkoje.

NAUJOVIŠKOS ŽVAKĖS „DURASPEED“

Naujos kartos keraminės kaitinimo žvakės „DuraSpeed“ naudojamos naujuose automobilių modeliuose. Naujoji kaitinimo žvakė „DuraSpeed“ įkaista iki 1 000 °C vos per 1,4 s. Jos didžiausia galima įkaitimo temperatūra siekia 1 350 °C. Dėl 7 V nominalios įtampos kaitinimo žvakė „DuraSpeed“ nenaudoja daug automobilio tiekiamos energijos.

Dėl šio patobulinimo užtikrinamas sklandesnis užvedimas ir pagerinama šaltų dyzelinių variklių tuščioji eiga, taip sumažinant išmetamųjų teršalų kiekį. Naudojant kaitinimo žvakes „DuraSpeed“ galimas tikslinis atidėtasis ar tarpinis kaitinimas, taip pat regeneruotasis kaitinimas, siekiant ypatingo efektyvumo.

Net esant didžiausiai darbinei temperatūrai ar mechaniniam poveikiui, „DuraSpeed“ žvakės išlieka patikimos ir nepraranda savo funkcionalumo.

Dar vienas pranašumas – lanksti konstrukcija, kurią itin vertina remonto dirbtuvių meistrai. Patentuotos konstrukcijos apsauginis vamzdelis, kuriame yra kaitinimo elementas, apsaugo žvakę nuo pažeidimo, net veikiant stipriai šoninei jėgai.    

„Bosch Duraspeed“

  • Spartus variklio užvedimas
  • Efektyvus degimas ir mažesnis išmetamųjų teršalų kiekis esant žemai aplinkos temperatūrai arba naudojant mažo suspaudimo variklius
  • Konstrukcija yra lanksti, todėl sumažėja lūžimo pavojus

Jus taip pat gali sudominti:

„Kyb“ montavimo instrukcija: „Mitsubishi Asx“ - priekis

„Kyb“ montavimo instrukcija: „Mitsubishi Asx“ - priekis

Dar platesnis padangų asortimentas!

Dar platesnis padangų asortimentas!

Degalų ekonomija

Degalų ekonomija

„Magnum Technology“ kokybė

„Magnum Technology“ kokybė