Paskelbimo data: 2020-10-02

Didžiojoje Britanijoje gaminamos COMMA alyvos – pelniusios daugelio OE gamintojų patvirtinimus

COMMA premium alyvos yra gavusios vieną didžiausių skaičių originalios įrangos gamintojų (OEM) oficialių patvirtinimų. 1965 metais Jungtinėje Karalystėje įsteigta įprastinių variklio alyvų gamybos bendrovė „Comma“ tuo metu daugiausia dėmesio atsarginių dalių rinkoje skyrė transporto priemonių priežiūros produkcijai. Dabar bendrovė priklauso vienam iš didžiausių Brazilijos konglomeratų „Cosan Lubricants“. Prekių ženklu „Comma“ ženklinami produktai už gamybos ir aptarnavimo kokybę pelnė puikią reputaciją. Šiuo metu šalia kitų stambiausių pasaulio gamintojų produkcijos jais prekiaujama daugiau nei 40-yje tarptautinių rinkų.

comma alyva.jpg

„Comma“ alyva gaminama iš geriausių žaliavų


„Comma“ alyvos Jungtinėje Karalystėje gaminamos iš geriausių žaliavų. Jos gamybai naudojamos tik patvirtintoss bazinės alyvos ir individualizuoti priedų paketai, gaunami iš tokių tiekėjų kaip „Lubrizol“, „Infineum“ ir „Chevron“. Kiekvienas galutinis produktas yra skirtas kiek įmanoma gerinti variklių patikimumą, efektyvumą ir eksploatavimo trukmę.

„Comma“ antifrizų ir aušinimo skysčių serija „Xstream“®, kurios produktai gaminami naudojant BASF produktą „Glysantin“ ®, apima didžiausią transporto priemonių parko dalį ir atsarginių dalių rinkoje yra gavusi beveik visų transporto priemonių gamintojų patvirtinimus.


Kokius strandartus „Comma“ alyva atitinka?


Didžiuojamės savo puikiais gamybos standartais ir griežta kokybės kontrole. Pavyzdžiui, iš kiekvienos variklių alyvos partijos imami ėminiai, kurie lyginami su etaloniniais pavyzdžiais ir bandomi, siekiant užtikrinti, kad kiekvienos partijos produkcijos kokybė būtų tokia pat gera.

„Comma“ produktai atitinka šiuos standartus:

  • kokybės kontrolė – ISO 9001:2014 - veiklos rodikliai (kokybė);
  • ISO 14001:2015 – aplinkos apsauga;
  • 21 iš eilės aukso medalis kasmetinėje „RoSPA“ saugos ir sveikatos apdovanojimų ceremonijoje.

„Comma“ leidžia seriją techninės informacijos leidinių, kuriuose ne tik išsamiai nagrinėjama produktų technologija ir naudojimo ypatumai, bet ir supažindinama su naujausiais šios pramonės srities pasiekimais. Be to, išplėsta mokymo modulių gama apima technikos ir verslo sritis.


„Comma“ alyva ir automobilių sporto trasose


Geriausios automobilių sporto komandos ir varžovai „Comma“ produktus naudoja jau beveik 50 metų – nuo ralikroso iki asfalto ralio, nuo Britanijos kėbulinių automobilių iki „Le Mano“ prototipų, FIA „Formulės-2“ ir „Carlin GP2“ komandos. Tai yra svarbi atsarginių dalių rinkoje naudojamų mūsų variklių alyvų, aušinimo skysčių ir techninės priežiūros cheminių medžiagų tobulinimo ir bandymo proceso dalis


„Comma“ – 100% tinkamumo garantija ir pagal poreikius pritaikyta katalogavimo sistema

Bendrovė „Comma“, pirmoji sukūrusi naudojimo ir katalogavimo sistemas, taikydama visapuses procedūras, gali suteikti klientams, besinaudojantiems „Comma“ parengtomis internetinėmis ar spausdintinėmis rekomendacinėmis priemonėmis, 100 % tinkamumo garantiją.