Paskelbimo data: 2020-02-18
, autorius: OSRAM

Darbiniai ir kelių žibintai – skirtingi šviesos srauto kampai

Įmonė OSRAM papildė „LEDriving“ šeimos produktų asortimentą naujais darbiniais ir kelių žibintais. Platus versijų pasirinkimas su skirtingais šviesos srauto kampais, šviesos srautais iki 5500 lm ir atstumu iki 450 m, suteikia galimybę pasirinkti bet kokioms darbo sąlygoms pritaikytą gaminį.

led zibintai.jpg
Technologija „Free-Form“ riboja akinimo grėsmę

OSRAM sukurta technologija remiasi šviesos diodų paslėpimu – jie nėra matomi tiesiogiai pažvelgus į žibintą, nes naujuose „LEDriving“ serijos žibintuose jie yra išdėstyti viena eile korpuso apačioje. Skleidžiamą šviesą atspindi specialiai suprojektuotas reflektorius (atšvaitas). Tarpinio apšvietimo pritaikymas mažina akinimo reiškinio, kuris gali sukelti trumpalaikį arba ilgalaikį diskomfortą ir regos sutrikimus, riziką.

OSRAM – patikimo šviesos ryškumo matavimo garantija

OSRAM žibintų vertė nurodyta liumenais. Tai visuomet yra tikroji šviesos srauto reikšmė, pamatuota nuolatinio darbo metu. Ši vertė nėra nustatoma įjungimo momentu, kai ji trumpam pakyla, nėra teorinio skaičiavimo rezultatas ar atskirų šviesos diodų šviesos srautų verčių suma. OSRAM taiko patikimiausią šviesos srauto vertės pateikimo būdą, todėl klientas, pirkdamas OSRAM produktus, yra užtikrintas, kad kelyje žibintų skleidžiama šviesa visiškai atitiks ant pakuotės pateiktus parametrus.

OSRAM „LEDriving“ – aukšta kokybė ir universalus pritaikymas

Bendras visų OSRAM asortimento naujienų bruožas yra labai aukšta gamybos kokybė, kurią patvirtina 5 metų garantija. Kelių ir darbiniai OSRAM „LEDriving“ žibintai yra pagaminti naudojant labai patvarius lęšius iš polikarbonato, turi integruotus valdymo blokus, saugiklius 12/24 V ir apsaugą nuo netinkamo maitinimo prijungimo poliariškumo, o jų konstrukcija užtikrina efektyvų šilumos nuvedimą. Tai leidžia pasiekti ilgaamžiškumą net iki 10 000 h. Žibintuose naudojami diodai pasižymi aukštu energetiniu efektyvumu ir akiai malonia 6000 K šviesos spalva.

Nauji darbinių žibintų modeliai OSRAM „LEDriving“

Ši žibintų linija, skirta naudojimui ne viešuose keliuose, susideda iš trijų modelių. Visi trys modeliai yra skirti naudojimui bekelėje bei transporto priemonių, dirbančių už viešųjų kelių ribų, apšvietimui.

„Lightbar“ MX140-WD žibinto spindulys siekia iki 60 m, o šviesos srauto kampas sudaro 45o. OSRAM sumontavo jame tris šviesos diodus, kurie skleidžia 2000 lm šviesos srautą.

Kiti du modeliai yra mažesni ir turi kvadratinius korpusus. Jie pasižymi patrauklia išvaizda: tarp keturių didelės galios LED diodų yra sumontuoti „X“ formos smulkesni diodai, kurie atlieka gabaritų šviesų funkciją. Modeliai MX85-WD ir MX85-SP atlieka dvi funkcijas: darbinių ir gabaritų šviesų. Pirmoje funkcijoje jie skleidžia 1250 lm šviesos srautą. Pristatomi modeliai skiriasi šviesos srauto kampu ir maksimaliu šviesos spindulio nuotoliu. Modelio MX85-WD šviesos srauto kampas sudaro 43,5o, o spindulio nuotolis – iki 55 m. Modelis MX85-SP šviečia siauresniu kampu, tačiau gerokai toliau (13,5o ir spindulys iki 110 m). Visi OSRAM „LEDriving“  darbiniai žibintai turi dulkėms ir vandeniui nelaidžius korpusus ir atitinka IP67 apsaugos klasę (standartą).

Kelių žibintai OSRAM „LEDriving“

OSRAM „LEDriving“ serijos kelių žibintai gali būti naudojami automobiliuose, judančiuose viešaisiais keliais, kaip papildomas apšvietimas, nes jie turi ECE homologa­ciją. Jų pagrindinė funkcija – papildomas kelio apšvietimas (ilgosios šviesos).

Nedidelis dvigubo pritaikymo OSRAM „LEDriving“ MX140-SP žibintas

„Lightbar“ MX140-SP – tai kompaktinių matmenų žibintas. Skleidžiamas siauras šviesos srautas, kurio kampas sudaro 10o, o maksimalus spindulio nuotolis siekia iki 200 m. Be pagrindinės kelių žibinto funkcijos, šis žibintas ir stilingo šviečiančio aksesuaro vaidmenį.

Didelio nuotolio žibintai OSRAM „LEDriving“

Modeliai „Lightbar“ (FX250-SP, FX250-CB, FX500-SP ir FX500-CB) yra didesni ir idealiai tinka pagrindinių kelių žibintų papildymui (ilgosios šviesos). OSRAM gamina juos dviejų versijų (FX- 250: 2700 lm ir FX-500: 4600 lm), kurių kiekviena būna su dviejų rūšių reflektoriais (atšvaitais). Modeliai su žymėjimu SP skleidžia taškinį šviesos srautą, kurio kampas sudaro 5o ir apšviečia objektus, esančius toli prieš transporto priemonę (net iki 450 m). Modeliai su žymėjimu CB pasižymi mažesniu šviesos srauto skleidimu, šviesos srautas apima ir objektus, esančius toli priekyje ir prie pat transporto priemonės.

OSRAM „LEDriving“ žibintų serija „Slim“

Tai trys „Lightbar“ modeliai (SX180-SP, SX300-SP ir SX500-SP), kurie yra ypač siauros konstrukcijos ir turi padidintą apsaugą nuo dulkių bei vandens. Šie žibintai gali dažnai kontaktuoti su aukšto slėgio vandens srautu, jie atitinka IP69K normos reikalavimus. Ši savybė suteikia galimybę montuoti žibintus ant transporto priemonių, dirbančių sudėtingomis sąlygomis ir reguliariai plaunamų po aukštu slėgiu. Darbinių temperatūrų diapazonas taip pat įspūdingas – jis siekia nuo -30 ºC iki +60 ºC. Modelis SX-180SP skleidžia 1300 lm šviesos srautą, SX300-SP – 2600 lm, o SX500-SP – net 3900 lm. Visi aprašyti „Slim“ serijos žibintų modeliai turi ilgą šviesos srauto spindulį (190/270/370 m) bei siaurą šviesos srauto kampą 8o.

Jus taip pat gali sudominti:

Atnaujintas filialų darbo laikas

Atnaujintas filialų darbo laikas

CRC pristato: 5-56 PRO 32734

CRC pristato: 5-56 PRO 32734

Ar šiuo metu dirba mano autoservisas?

Ar šiuo metu dirba mano autoservisas?

Ką būtina patikrinti automobilyje prieš techninę apžiūrą?

Ką būtina patikrinti automobilyje prieš techninę apžiūrą?