Paskelbimo data: 2019-09-12
, autorius: ATE

„Continental“ stabdžių diskai, skirti „Mercedes-Benz“

Jeigu ATE stabdžių diskų pakuotės viduje rasite geltoną serviso lapelį, vadinasi, savo rankose laikote ATE asortimento naujieną – lietus vienos dalies „Continental“ stabdžių diskus, skirtus naujausiems C, S, E ir GLC klasiųMercedes“ automobilių modeliams.

ATE stabdžių diskai.jpg

Įmonė ATE vienintelė rinkai pristatė visišką naujovę – lietus stabdžių diskus, skirtus C, S, E ir GLC klasių „Mercedes“ automobiliams, vietoje dviejų dalių stabdžių diskų. ATE sprendimas puikiai atitinka klientų poreikius.

Šių stabdžių diskų montavimas yra paprastas, o kaina – prieinama. Galimybė šiuos produktus įsigyti atsarginių dalių rinkoje – taip pat neabejotinas privalumas.

C, S, E ir GLC klasių „Mercedes-Benz“ automobilių modeliuose nuo 2014 m. (S klasės – nuo 2013 m.) yra gamykloje sumontuoti specialių konstrukcinių savybių stabdžių diskai, kurie išsiskiria šiomis savybėmis: 

- flanšas su grioveliais ir giliai rifliuotu plieno lakštu yra sujungti trinties žiedu, kuris yra įspaudžiamas arba prijungiamas kniedėmis (1 pav.);


1 pav. 

- flanšo medžiaga skiriasi nuo įprastinių stabdžių diskų ir yra didesnio aukščio aplink montavimo skylę (2 pav.).


2 pav. 

Panaudojusi didžiulę savo patirtį stabdžių diskų projektavimo ir gamybos srityje, ATE pagamino vienos dalies stabdžių diską, kurio matmenys yra tokie patys, o charakteristikos panašios (3 pav.).


3 pav.

Specialus reikalavimas – didesnis medžiagos storis montavimo skylės vietoje (4 pav.).


4 pav. 

Atlikus išsamius bandymus tiek bandymų stende, tiek ir realiomis kelio sąlygomis, buvo suteiktas ECE tipo patvirtinimas. Ypatingas šio sprendimo pranašumas yra tai, kad stabdžių diskas pasižymi tokiu pačiu stabdymo efektyvumu ir gali būti parduodamas rinkoje už galutiniam vartotojui labai patrauklią kainą.

Montavimo patarimai

Būdinga originalių vienos dalies ATE stabdžių diskų, skirtų „Mercedes-Benz“ modeliams, konstrukcijos savybė yra sutvirtinimo žiedas stabdžių disko viduje, ant flanšo (5 pav.).


5 pav. 

Montuojant stabdžių diską, sutvirtinimo žiedas puikiai įsistato į atitinkamą įdubą rato stebulės pusėje (6 ir 7 pav.).

 
6 pav.                                                                     7 pav. 

Nuo 2017 m. sausio mėn. ATE pradėjo prekiauti vienos dalies stabdžių diskais, skirtais aukščiau nurodytiems modeliams, o asortimentas yra nuolat plečiamas.

Prieš montuojant naujus originalius vienos dalies ATE stabdžių diskus, skirtus „Mercedes-Benz“, reikia įsitikinti, kad žiedui skirta įduba rato stebulės pusėje yra tinkamai išvalyta naudojant atitinkamas priemones. Rekomenduojame naudoti stabdžių priežiūrai skirtus ATE įrankius.

Katalogą rasite adresu www.ate-hamulce.pl.

„ATE“ – originalo kokybė