Paskelbimo data: 2020-07-23

Alyva RENAULT ir DACIA automobiliams – EVO FULL-TECH R 5W30

TOTAL Lubricants International valdanti prekės ženklą ELF pristatė visiškai naują variklių alyvą ELF EVOLUTION FULL-TECH R 5W-30, kuri buvo specialiai sukurta naudoti visuose REANAULT ir DACIA benzininiuose, o taip pat ir naujausios kartos RENAULT ir DACIA 1,5 bluedCi / K9K dyzeliniuose varikliuose. Alyva ELF EVOLUTION FULL-TECH R 5W-30 yra ypač rekomenduojama RENAULT ir DACIA automobilių varikliams, kuriems gamintojas reikalauja naudoti variklių alyvą patvirtintą pagal  Renault RN17 standartą (klampumo klasė SAE 5W-30).

EVO FULL-TECH R 5W30.jpg

ELF EVOLUTION FULL-TECH R 5W-30 yra žemo sieros, rūgštinių pelenų ir fosforo, „LowSAPS“ klasės variklio alyva, kurios cheminė suformulė sudaryta iš itin griežtai atrinktų bazinių alyvų ir aukščiausios kokybės gerinančiųjų priedų, skirtų ypač gerai apsaugoti ir optimizuoti išmetamųjų deginių papildomo apdorojimo sistemas, kurios yra būtinos norint smarkiai sumažinti teršalų išmetimą į mus supančią aplinką.

Apibendrinant galima pasakyti, kad ELF EVOLUTION FULL-TECH R 5W-30 yra RENAULT patvirtinta variklio alyva pagal Renault RN17 standartą ir gali būti naudojama visuose benzininiuose (išskyrus RENAULT RS ir ALPINE modelius) ir naujausiuose 1,5 „bluedCi“ / K9K dyzeliniuose varikliuose pagamintuose nuo 2019 m. bei kitų gamintojų dyzeliniuose varikliuose, kuriuose yra sumontuoti dyzelinių kietųjų dalelių filtrai – DPF.

Specifikacijos ir patvirtinimai

Tarptautinės specifikacijos

  • ACEA : ACEA C3

Automobilių gamintojų patvirtinimai

Patvirtinta

  • Renault : RN17

IC KODAS: EVO FULLTECH R 5W30 5L