Paskelbimo data: 2018-12-03

Aistra aukštos kokybės mechanikai nuo 1952 m.

LPR nuo 1950 m. gamina stabdžių sistemos komponentus gamykloje, kurią Pietro Arici įkūrė Brescijoje. 1977 m. Pietro sūnus Luciano Arici perėmė savo tėvo pradėtą veiklą ir ją perkėlė į Piacenzą, į Rivasso di Agazzano. 1999 m. įmonė perkėlė savo pagrindinę būstinę į Saint Nicholas, į Piacenzos provinciją, nepalikdama senosios gamyklos Rivasso di Agazzano, kurioje visu pajėgumu vis dar dirba daugiau kaip 200 staklių. Atsakingas valdymas kartu su investicijų planu ir siekis nuolat atnaujinti įrangą leido LPR nuolat plėsti savo horizontus per visą 65 metų istoriją. Po kelių metų dėl savo gaminių kokybės ir inovacijų LPR pasiekė pasaulinės rinkos viršūnę ir tapo vienu geriausiai žinomų stabdžių sistemų gamintojų tarptautiniu lygiu, prekiaudama savo prekės ženklo gaminiais daugiau negu 80-yje šalių visame pasaulyje. Pietro Arici Brescijoje įkūrė LPR, stabdžių hidraulikos gamybos įmonę.

Screenshot_1.jpg

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ, VISIŠKA KONTROLĖ

Moksliniai tyrimai yra svarbiausias minėtos LPR evoliucijos ir bendrosios sėkmės elementas. Dėmesys moksliniams tyrimams reiškia ne tik kokybiškus gaminius, bet ir naujų techninių sprendimų kūrimą, gamybos procesų tobulinimą ir nuolatinį dėmesį pažangioms technologijoms. Nuolat skirdama dėmesio kokybei ir moksliniams tyrimams, LPR įgavo svarbių sertifikatų. Savarankiškumas yra vienas iš svarbiausių elementų, suteikusių mūsų įmonei sėkmę. LPR nuolatos investuoja, kad veiklą vykdytų savarankiškai ir visada būtų vienu žingsniu priekyje, nuolatos naudotų ir tobulintų naujausias technologijas. Investicijos suteikė LPR galimybę iš vidaus prižiūrėti visą gamybos ciklą ir nuolatos tobulinti kiekvieną gamybos fazę nuo apdirbimo iki pakavimo. Atsidavimas, kokybė ir moksliniai tyrimai leido LPR gauti kelis svarbius sertifikatus.

STABDŽIŲ HIDRAULIKA

LPR kompetencija yra aukščiausios gaminių kokybės sinonimas. Prieš pradedant gamybą, po projektavimo fazės kruopščiai išbandomas prototipo veikimas, matmenys ir medžiagos. Visas aliuminio ir geležies liejinių bei plieninių komponentų apdirbimo procesas atliekamas moderniomis skaitmeniniu būdu valdomomis mašinomis. Cinkavimas, poliravimas ir kietinimas, kaip ir surinkimo procesas, atliekami toje pačioje struktūroje. Gaminiai 100 % išbandomi specialiuose stenduose.

SANKABOS HIDRAULIKA

Kokybiškos medžiagos ir tikslus apdirbimas iki galo atliekamas LPR gamykloje daro mūsų gaminius patikimais ir ilgaamžiais, užtikrina originaliai įrangai prilygstančias charakteristikas.

VANDENS SIURBLIAI

Aukštos kokybės komponentai, tikslus apdirbimas ir visi bandymai po surinkimo  užtikrina, kad LPR siurbliai yra saugūs gaminiai, be kompromisų sandarumui ir charakteristikoms. Guolį ir jungę į porą sumontuoja gamybos linija su 2 ašimis valdomu presu; tada speciali mašina, kuri tikrina kiekvienos detalės sandarumą, atlieka statinį sandarumo bandymą. Automatinė kontrolės sistema identifikuoja ir atmeta netinkamas dalis.

STABDŽIŲ TRINKELĖS

Visa gamyba vykdoma LPR grupės gamyklose, tai leidžia visiškai kontroliuoti kiekvieną komponentą nuo žaliavos iki galutinio gaminio. Proceso plėtojimas kartu su nuolatiniais naujų junginių atnaujinimais, cheminiais patobulinimais ir ištisą parą veikiančiais bandymo stendais leido LPR tiekti savo gaminius kai kuriems didžiausiems pasaulio gamintojams. Asortimentas apima 98 % rinkos, tai sudaro daug daugiau negu kitų gaminių rinkoje.

Frikcinės medžiagos sluoksnis su didesniu gumos kiekiu. Apatinis sluoksnis padidina sukibimo su metaliniu pagrindu tvirtumą ir sumažina šilumos perdavimą į stabdžių skystį; taip išvengiama pedalo eigos pailgėjimo dėl stabdžių perkaitimo (nėra charakteristikų svyravimų aukštoje temperatūroje). Be to, apatinis sluoksnis padeda sumažinti triukšmo lygį, darydamas trinkeles dar tylesnėmis.

Prapjova frikcinėje medžiagoje užtikrina švaresnį stabdymo takelį ir stabdant susidarantys garai bei dulkės gali būti pašalinti, antraip jie mažintų trintį. Dėl nuožulnaus krašto trinkelės yra tylesnės pradedant stabdyti, kai sukibimas su stabdžių disku dar nėra geriausias. LPR naudoja skirtingų formulių frikcines medžiagas, kad būtų užtikrintos puikios kiekvieno tipo transporto priemonės charakteristikos.

Pagrindinis kiekvienos trinkelės komponentas. Visos naudojamos plokštelės yra padengtos korozijai atspariais dažais. Daugelis LPR stabdžių trinkelių turi trijų sluoksnių (NBR guma-plienas-guma) arba keturių sluoksnių (NBR guma-plienas-guma-klijai) triukšmo slopinimo plokšteles (tarpiklius), turinčias puikių nepralaidumo garsui savybių. Šis sluoksnis sujungia frikcinę medžiagą arba apatinį sluoksnį su metaliniu pagrindu.

STABDŽIŲ DISKAI

LPR stabdžių diskai atitinka tarptautinius saugos standartus. Mūsų visiškai automatinis gamybos procesas kartu su pažangiausia sektoriuje įranga užtikrina tokią pačią, kaip originalios įrangos kokybę, galinčią generuoti galingą ir tikslų stabdymą. Asortimentą papildo stabdžių diskai su iš anksto sumontuotais ABS guoliais ir žiedais. Gamybos proceso pabaigoje visų komponentų kokybė sertifikuojama vykdant atrankinę kontrolę. Nauja aplinkai draugiška dažymo sistema leidžia klientams pasiūlyti visas paslaugas.

Asortimentą sudaro vientisi ir ventiliuojami stabdžių diskai su sumontuotais ABS guoliais ir žiedais.

Be to, yra ir dažytos visų diskų versijos.

STABDŽIŲ BŪGNAI IR KALADĖLĖS

Dėl aukštos kokybės žaliavų ir apdirbimo tikslumo LPR stabdžių būgnų ir kaladėlių charakteristikos yra tokios pačios, kaip originalios įrangos. Visi stabdžių kaladėlių gamybos etapai iki galo vykdomi LPR gamyklose. Stabdžių blokai perkami iš pagrindinio originalios įrangos tiekėjo. Visi būgnai iš LPR asortimento gali būti dažyti.

Visą asortimentą sudaro:

- stabdžių būgnai,

- dviejų metalų būgnai,

- stabdžių būgnai su įmontuotais guoliais.

Yra ir dažytos visų gaminių versijos.

LENGVAI MONTUOJAMI KOMPLEKTAI

LPR siūlo platų komplektų, skirtų būgniniams stabdžiams sparčiai ir efektyviai pakeisti, asortimentą. Kadangi komponentai yra jau iš anksto surinkti ir paruošti montuoti, lengvai montuojami komplektai yra geriausias atsarginių dalių keitimo sprendimas (kitaip negu paprastas komplektas, kurį sudaro atskiri komponentai). Dėl iš anksto sumontuotų, savaime reguliuojamų, gamykloje tinkamai išbandytų ir sureguliuotų sistemų lengvai montuojamas komplektas suteikia meistrui tinkamesnį ir geresnį būgninių stabdžių keitimo procesą, siekiant geresnės kokybės ir patikimumo.

Savaiminio reguliavimo sistema (valdymo strypas) yra pagrindinis elementas, svarbiausias lengvai montuojamame komplekte, užtikrinantis vienodą stabdžių pedalo eigą ir atstumą tarp kaladėlės ir būgno. Naudojama kartu su „Termoclip“, kuris aktyvuojamas skirtingose temperatūrose, priklausomai nuo naudojamų stabdžių ir sistemos tipo, neleidžia užsiblokuoti ratams, jei būgniniai stabdžiai perkaista. Ilgalaikė patirtis šiame sektoriuje ir griežta kiekvienos pagamintos dalies kontrolė užtikrina, kad LPR lengvai montuojami komplektai atitinka aukštus kokybės standartus.

ŠARNYRAI IR PUSAŠIAI

Gamybos procesas prasideda nuo tikslaus projektavimo ir kruopštaus medžiagų pasirinkimo. Norint pagerinti atsparumą korozijai ir dilimui, komponentai (karkasas, branduolys, taurė) termiškai apdorojami ir nudažomos išorinės dalys; procesas užbaigiamas laboratoriniais bandymais ir bandymais ant transporto priemonės, kad mūsų klientams būtų tiekiami patikimi ir ilgaamžiai gaminiai.

STABDŽIŲ IR SANKABOS ŽARNELĖS

Žarnelių kūrimo ir vėlesnis gamybos procesas prasideda nuo originalaus pavyzdžio (originali įranga). Žarnelės struktūrą sudaro 3 sluoksniai: guminis vidinis sluoksnis, kuriame teka stabdžių skystis, pluošto pynė, kurios tikslas yra neleisti žarnelei plėstis, ir išorinis gumos sluoksnis. Žarnelė, atitinkanti griežčiausius tvirtumo ir lankstumo standartus, įsigyjama iš vieno pagrindinių originalios įrangos tiekėjų. Surinkimo fazę užbaigia kruopštus visiškas galutinio gaminio patikrinimas naujausios kartos bandymų stende.

VALDYMO TROSAI

Tvirti, patvarūs ir gražiai atrodantys LPR gaminiai, be to, dar yra ir saugūs. Tinka rankiniam stabdžiui, sankabai, akceleratoriui, starteriui ir tachometrui valdyti. Kokybiškų trosų gamyba prasideda nuo dviejų pagrindinių komponentų: šerdies ir apvalkalo. Gaminys tikrinamas lyginant su atitinkama originalia įranga po kiekvieno gamybos paleidimo ir atrenkant pavyzdžius. Specialus stendas naudojamas išbandant svirties tempimo apkrovą ir tikrinant apkrovą prie rato. Santykis neturi būti mažesnis negu originalios įrangos vertės

Visas asortimentas:

- akceleratoriaus trosas,

- stabdžių trosas,

- variklio dangčio trosas,

- sankabos trosas,

- tachometro trosas,

- starterio trosas.

LPR: KOKYBIŠKI GAMINIAI IR KOKYBIŠKOS PASLAUGOS

LPR turi 3 didžiulius visiškai automatinius 50 000 konteinerių talpos sandėlius ir mažiausiai 5 000 000 sandėlyje esančių gaminių. Paskutinę užsakymų valdymo ciklo fazę valdo kompiuteris: 16 konvejerių pristato operatoriui galutinius gaminius, kurie bus siunčiami į pakavimo liniją. Sektoriuje, kuriame sauga yra svarbiausia, joks veiksnys negali būti atsitiktinis. Pakavimo linija suprojektuota taip, kad apsaugotų mūsų gaminius, siunčiamus po pasaulį.

Jeigu reikia, dėžės gali būti pažymėtos etiketėmis, atitinkančiomis ECE R90 reikalavimus.

Jus taip pat gali sudominti:

Pavaros pusašiai – patvarūs, bet ne amžini

Pavaros pusašiai – patvarūs, bet ne amžini

Tiesioginio benzino įpurškimo sistemų uždegimo žvakės

Tiesioginio benzino įpurškimo sistemų uždegimo žvakės

Lanksto ir įvorės keitimas vietoje visos svirties. Ar tai apsimoka?

Lanksto ir įvorės keitimas vietoje visos svirties. Ar tai apsimoka?

PAG alyvos nemaišykite su universaliosiomis alyvomis

PAG alyvos nemaišykite su universaliosiomis alyvomis